[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Прості розмови
РіттеркайзерДата: Середа, 28.10.2009, 21:46 | Повідомлення # 501
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
я розумію, що ти там слізьми обливаєшся, так що сорі...

дебіл angry angry angry люди мруть незнати від чого. Чи може те що молоді хлопці от так взяли і дали дуба то нормально???
Quote (Rimori)
та люди кожну хвилину вмирають... я що весь час маю ходити з серйозною рожою??))))))))

та принаймі не сміятися з цього. Чи тобі від цього смішно??? ой ха-ха хі-хі - хтось помер, ой не можу - чиїсь діти лишились сиротами, ржунімагу - батьки хоронять своїх дітей angry


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 28.10.2009, 21:54 | Повідомлення # 502
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
ну по-перше я й не сміявся ні з чиїх смертей. по-друге я й не сильно переймаюсь їхніми смертями, на відміну від тебе. по-третє на черзі ти. по-четверте ти дебіл. не твоя справа як я що сприймаю. щось не подобається -не читай,що я пишу

 
РіттеркайзерДата: Середа, 28.10.2009, 22:07 | Повідомлення # 503
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
ну по-перше я й не сміявся ні з чиїх смертей.

дивись на свій допис :
Quote (Rimori)
все ж круто якщо це біологічна зброя. вїзд і визд з тернополя перекрили. поїзди в тернополі не зупиняються. вночі його будуть кропити з літаків якоюсь речовиною. в лікарнях народ не поміщається... все як в американських бойовиках... smile потроху зараза поширюється по Україні. короч ви всі помрете!!! biggrin

Quote (Rimori)
по-друге я й не сильно переймаюсь їхніми смертями,

моя хата скраю... sad
Quote (Rimori)
по-третє на черзі ти

дуже дякую.
Quote (Rimori)
по-четверте ти дебіл

цікаво це сприймається після твого попереднього допису про те, що наступний я angry
Quote (Rimori)
не твоя справа як я що сприймаю. щось не подобається -не читай,що я пишу

якщо ти байдуже чи весело сприймаєш смерть українців, захищаєш головорізів вірменів і.т.д. то краще вали нах...тобто вали в Чехію з фору...тобто з України. Там безпечно, не помреш...чи не здохнеш від всякої невідомої зарази,посидиш перед компом, подописуєш різної нікому непотрібною хєрні і продовжиш своє жалюгідне існування angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.


Повідомлення відредагував Ріттеркайзер - Середа, 28.10.2009, 22:09
 
RaiMoriДата: Середа, 28.10.2009, 22:22 | Повідомлення # 504
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
моя хата скраю...

я розумію, що ти в нас великосердечний, але проблемами тих людей мають перейматись лікарі.
Quote (Ріттеркайзер)
цікаво це сприймається після твого попереднього допису про те, що наступний я

щоб ти не розслаблявся
Quote (Ріттеркайзер)
то краще вали нах...тобто вали в Чехію

в вже в Чехії...
Quote (Ріттеркайзер)
дивись на свій допис :

дивлюсь


 
РіттеркайзерДата: Середа, 28.10.2009, 22:28 | Повідомлення # 505
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
дивлюсь

смайли бачиш????
Quote (Rimori)
проблемами тих людей мають перейматись лікарі.

угу. лікарі не знають шо то таке. І взагалі це логіка тотального пофігізму - таким чином про Націю мали би думати тільки народні депутати, президент і уряд, а всім іншим за твоєю логікою має бути пох.
Quote (Rimori)
але проблемами тих людей мають перейматись лікарі.

угу. але не завжди люди добре виконують свої обов'язки. Наприклад про тебе психіатри ж не турбуються


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 28.10.2009, 22:33 | Повідомлення # 506
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
думаю, тобі пора дорослішати.що скажеш, дитячий максималізм...

 
РіттеркайзерДата: Середа, 28.10.2009, 22:36 | Повідомлення # 507
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Ріморі, на тебе погано впливає толерантна Європа, хворієш лібералізмом і скептицизмом. Необхідно термінове лікування.

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 08:32 | Повідомлення # 508
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
думаю, тобі пора дорослішати.що скажеш, дитячий максималізм...

у цьому я підтримую ріморі, Коля,ти не Мать Тереза..Якби твої думки і переживання помогли би тим людям.що хворі- то тоді так.. А так що ти можеш зробити? думаю.що нічого.. Люди.як вмирали від грипу.так і будуть вмирати ,не залежно від того, чи ти за них поплачеш,чи ,як Ріморі - пофігістично подивишся на це все.
Тому закінчуйте свою безглузду сварку. ІМХО у кожного свої думки і погляди. wink
Знаєш.як каже наш філософ? "У мене є своя думка,і те ,що вона не така.як в тебе,то це не означає,що вона (моя думка) не правильна." smile



 
SiveRДата: Четвер, 29.10.2009, 12:21 | Повідомлення # 509
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (Rimori)
все ж круто якщо це біологічна зброя. вїзд і визд з тернополя перекрили. поїзди в тернополі не зупиняються.
вночі його будуть кропити з літаків якоюсь речовиною. в лікарнях народ не поміщається... все як в американських бойовиках... smile потроху зараза поширюється по Україні. короч ви всі помрете!!! biggrin
якщо виживете, побачите ще все це справа рук ФСБ smile

ААААА В Івано-Франківську карантин в універах.!!! ГУЛЯЄМ ЦІЛУ НІЧ!!! І ДЕНЬ! І ЗНОВУ НІЧ І ДО ПОНЕДІЛКА ВКЛЮЧНО!!! ВУХУХУ!!!

Кста хто сказав шо вмирають від грипу, все це піздьош, бо я хворію на цей грип вже півтора тижня і ніх =) Ось досі флужу на форумі. МБ вмирають просто так (як завжди), а все пруть на хворобу.


 
RaiMoriДата: Четвер, 29.10.2009, 13:08 | Повідомлення # 510
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (SiveR)
ААААА В Івано-Франківську карантин в універах.!!! ГУЛЯЄМ ЦІЛУ НІЧ!!! І ДЕНЬ! І ЗНОВУ НІЧ І ДО ПОНЕДІЛКА ВКЛЮЧНО!!! ВУХУХУ!!!

o_O відколи це універи на карантин закривають????? ПЕРЕДАЙТЕ І МЕНІ ТРОШКИ ЦЬОГО ВІРУСУ!!!!!!!!
Quote (SiveR)
Кста хто сказав шо вмирають від грипу, все це піздьош, бо я хворію на цей грип вже півтора тижня і ніх =)

та ніхто не знає що це за вірус. симптоми висока температура, легені наповнюються кровю і т.д.
і якщо всі вмирають з такими симптомами, то явно що від одної причини. Скидується на вірус...
але для чого тоді кропити місто якщо це вірус. Хіба що це бактерії... короче херня якась
1) це свинячий грип, але наші остолопи не вожуть його індетифікувати. але хіба під час свинячого грипу легені наповнюються кровю???
2)свинячий грип мутував в Україні. зявився вірус ще покруче від якого немає вакцини і ми всі помрем...
3)це біологічна зброя, застосована в Україні.
4)це спалах якоїсь іншої інфекції, але влада замовчує що це таке...тип чорнобиль 2

продовжуте список неймовірних теорій про цю інфекцію...
хоча факт що влада щось замовчує тому швидше всього це біологічна атака невідомою заразою або з боку природи,або з боку людини. всьо пішов сіяти паніку...

Quote (SiveR)
Кста хто сказав шо вмирають від грипу, все це піздьош, бо я хворію на цей грип вже півтора тижня і ніх =)

в тебе є антидот...


 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 14:35 | Повідомлення # 511
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
o_O відколи це універи на карантин закривають????? ПЕРЕДАЙТЕ І МЕНІ ТРОШКИ ЦЬОГО ВІРУСУ!!!!!!!!

мосьо снатурі прикарпатський закрили і мед академію кажись також.. Сівер.правда?
а в нафті сука діалог приблизно такого типу:
викладач: студенти,а якого х smile я ви ходите до вузу хворі?бацили розносите.. викладачі із-за вас хворіють,та і інші здорові також грипу набираються.
студенти: а шо не ходити? а потім енки відробляти?? нее ніх smile я.. будем ходити кхе-кхе! biggrin



 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 14:37 | Повідомлення # 512
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
П,С, я сам хворий.. лежу в ліжку температура 38.. даже собаку не вигулюю тепер,. wink мама вигулює.. я собі уявляю бідного пса... "ой, Арій,то не можнА,то не їж,туда не ходи.. какай на повідку.бо я тебе спускати не буду,бо потім не зловлю.." бідний пес..
не то що я: спустив з повідка і - гуляй вася. сри де хочеш.. жри,що попало.. кусай всіх.хто не подобається.. свобода твою мать! biggrin



 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 14:39 | Повідомлення # 513
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (SiveR)
Кста хто сказав шо вмирають від грипу, все це піздьош, бо я хворію на цей грип вже півтора тижня і ніх =) Ось досі флужу на форумі. МБ вмирають просто так (як завжди), а все пруть на хворобу.

сівер у мене друг має хронічний бронхіт і кашляє кров"ю.. і він до речі лежить під капальницею.. тому не говори,що не вмирають від грипу.. Тобто у нього хронічни бронхіт.. і його грип зачепив і він ліг в лікарню.. і там ледве дихає.. так що не будь таким самовпевненим нащот смертоносності/несмертоносності грипу angry



 
RaiMoriДата: Четвер, 29.10.2009, 14:49 | Повідомлення # 514
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
сівер у мене друг має хронічний бронхіт і кашляє кров"ю.. і він до речі лежить під капальницею.. тому не говори,що не вмирають від грипу.. Тобто у нього хронічни бронхіт.. і його грип зачепив і він ліг в лікарню.. і там ледве дихає.. так що не будь таким самовпевненим нащот смертоносності/несмертоносності грипу

а хто сказав що це грип? під час грипу кровю не харкаються... це може бути легенева чума наприклад
Quote (Vettghern)
П,С, я сам хворий.. лежу в ліжку температура 38.. даже собаку не вигулюю тепер,.

ааа... прощавай. ти був мені гарним другом... я тебе не забуду

народ, коли переправите мені партію цього вірусу?

доречі спосіб навчитися лікувати його. заражаєте когось в Європі. там швидко знаходять спосіб боротися з хворобою. і ми по-аналогії будем в україні лікувати.нашим лєнь шось думати. так заразіть інших, хай вони думають


 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 15:04 | Повідомлення # 515
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)

а хто сказав що це грип? під час грипу кровю не харкаються... це може бути легенева чума наприклад

у нього хронічний бронхіт +грип дав ускладнення . Так принаймні лікарі йому сказали..



 
VettghernДата: Четвер, 29.10.2009, 15:04 | Повідомлення # 516
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
доречі спосіб навчитися лікувати його. заражаєте когось в Європі. там швидко знаходять спосіб боротися з хворобою. і ми по-аналогії будем в україні лікувати.нашим лєнь шось думати. так заразіть інших, хай вони думають

Мося.. головний лікар України скзаав,що вірус якраз прибув із Європи.. wink



 
RaiMoriДата: Четвер, 29.10.2009, 15:17 | Повідомлення # 517
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Мося.. головний лікар України скзаав,що вірус якраз прибув із Європи..

лікар дебіл. чо тоді тут ніхто не хворіє????????
Quote (Vettghern)
у нього хронічний бронхіт +грип дав ускладнення . Так принаймні лікарі йому сказали..

та мало шо вони там кажуть...ти шо лікарів не знаєш???

П.С. А ти заповіт вже написав?


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 29.10.2009, 19:56 | Повідомлення # 518
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
у цьому я підтримую ріморі, Коля,ти не Мать Тереза

я розумію що не можу допомогти. Але писати про це як про це спочатку писав Ріморі - відверте блюзнірство.
Quote (Rimori)
народ, коли переправите мені партію цього вірусу?

Ріморі, ти завжди можеш стрибнути з 9 поверху. Так що можна без вірусу обійтись, якщо будеш винахідливим.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 29.10.2009, 20:18 | Повідомлення # 519
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, ти завжди можеш стрибнути з 9 поверху. Так що можна без вірусу обійтись, якщо будеш винахідливим.

Дякую, без тебе розберусь що маю робити. Для тугих, я й не збирався помирати. А от іншим допомогти - з радістю.

Quote (Ріттеркайзер)
Але писати про це як про це спочатку писав Ріморі - відверте блюзнірство.

ти дурак. це не блюзнарство, це реальна ситуація. хоча тебе напевно налякала фраза "ви всі помрете".
розумію - людина панічно боїться смерті. Нічого, подорослішаєш - пройде...


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 29.10.2009, 20:22 | Повідомлення # 520
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
ти дурак. це не блюзнарство, це реальна ситуація. хоча тебе напевно налякала фраза "ви всі помрете".

ну то чо ти тоді пишеш про реальну ситуацію зі смайлами, пишеш шо це круто
Quote (Rimori)
все ж круто якщо це біологічна зброя. вїзд і визд з тернополя перекрили. поїзди в тернополі не зупиняються. вночі його будуть кропити з літаків якоюсь речовиною. в лікарнях народ не поміщається... все як в американських бойовиках... smile потроху зараза поширюється по Україні. короч ви всі помрете!!! biggrin

Quote (Rimori)
Нічого, подорослішаєш - пройде...

припиніть вдавати із себе старенького дідуся, юначе)


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
Пошук: