[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Міжнародні відносини України
RaiMoriДата: Понеділок, 12.01.2009, 02:18 | Повідомлення # 1
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Зараз в України далеко не найкращі відносини з іншими країнами. В Європи трусяться колінки перед Росією, США чисто пофіг на нас, Росія - no coments... Ми дуже премося до Європи? А чи подумали ми що про нас думає Європа??? Та вони нас за бидло приймають!!! Тоді нах нам така Європа, нах НАТО? Європа ще ніколи в історії не захищала права України. Вони діяли так, як їм це було вигідно! Зараз вся Європа ведеться на Російську брехню!!! Треба забивати на Європу і НАТО. А незалежність свою ми відстоєм!
P.S. Для Ріттеркайзера:
Не треба вже так повністю списувати свою країну. В нас є величезний потенціал. Ми за кілька тижнів могли б зробити ядерну зброю, думаю знайшася б достатня к-сть націоналістів, які готові будуть воювати. А чому б ворогам не влаштувати кілька чорнобилів і т.п. Я не вірю що українській нації прийшов кінець! Не все визначає озброєння і армія. Як справлялася маленька Чечня з Росією? Тому думаю що Україна на цей раз точно не дасть себе поневолити.
Кляті німці трусяться перед Росією, тому нам завжди мішають. Доречі таке ж відношення в Німеччині і серед простого народу, чи як вони себе називають - істинних арійців. Перерізати всіх тупорилих дикунів фріців(це було сказано на емоціях, так що до слів потім не чіпатись)!!! Україна мусить стати найсильнішою і найбагатшою країною в світі!! Ми повинні роздавити Європу, Росію і США!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!




Повідомлення відредагував Rimori - Понеділок, 12.01.2009, 02:23
 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 20:21 | Повідомлення # 2
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Зараз вся Європа ведеться на Російську брехню!!

трошки брешеш
http://www.vosvoboda.info/ukr_txt005815
Quote (Rimori)
Не треба вже так повністю списувати свою країну

я не списую. просто наша олігархічна влада, яка навряд чи в найближчі роки посунеться, все гальмує і псує
Quote (Rimori)
Ми за кілька тижнів могли б зробити ядерну зброю

ну з тижнями ти загнув.іран скільки робить? як ти обгрунтуєш цей термін? я теж можу сказати - через 10 місяців зможем зробити ядерну зброю, але ж я неспеціаліст в цьому
Quote (Rimori)
думаю знайшася б достатня к-сть націоналістів, які готові будуть воювати

підтримую обома руками.
тільки ось колись пам'ятаю з форуму "українські націоналісти ляжуть трупом за владу ющенка-тимошенка-януковича". Як прокоментуєш?
Quote (Rimori)
А чому б ворогам не влаштувати кілька чорнобилів і т.п

це щоб ми ворогам влаштували чи шоб вороги самі собі влаштують? smile бо якщо ми почнем без власних союзів когось бомбити, тоді всі ядерні держави дадуть нам відповідь
Quote (Rimori)
Я не вірю що українській нації прийшов кінець

бо укрїнській нації не прийшов кінець
Quote (Rimori)
Як справлялася маленька Чечня з Росією?

вона в принципі не справилася. можна про це багато що говорити, але який результат?
Quote (Rimori)
Кляті німці трусяться перед Росією, тому нам завжди мішають. Доречі таке ж відношення в Німеччині і серед простого народу, чи як вони себе називають - істинних арійців

якщо б гітлера похоронили, він би зараз в могилі перевертався. німці стали унтерменшами
Quote (Rimori)
Україна мусить стати найсильнішою і найбагатшою країною в світі!!

ось і маєм національну ідею thumb
Quote (Rimori)
Ми повинні роздавити Європу, Росію і США!!!

чого роздавити - придавити, щоб вони обслуговували наші інтереси

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Понеділок, 12.01.2009, 20:47 | Повідомлення # 3
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
трошки брешеш

я мав на увазі населення. Влада я не сумніваюсь що розуміє ситуацію. Але вони бояться росії, тому роблять винуватими і нас, і їх, і бояться щось пискнути
Quote (Ріттеркайзер)
ну з тижнями ти загнув.іран скільки робить? як ти обгрунтуєш цей термін? я теж можу сказати - через 10 місяців зможем зробити ядерну зброю, але ж я неспеціаліст в цьому

я мав наувазі грязну бомбу. В нас розвинена ядерна енергетика, так що є ядерні відходи - цього достатньо
Quote (Ріттеркайзер)
тільки ось колись пам'ятаю з форуму "українські націоналісти ляжуть трупом за владу ющенка-тимошенка-януковича". Як прокоментуєш?

biggrin
Quote (Ріттеркайзер)
вона в принципі не справилася. можна про це багато що говорити, але який результат?

якщо маленька чечня змогла дати бій, то ми зможемо перемогти
P.S. Я говорив справлялась, а не справилась
Quote (Ріттеркайзер)
якщо б гітлера похоронили, він би зараз в могилі перевертався. німці стали унтерменшами

отож то. та ще й перед росією на колінах лазять, а нас вважають гіршими(в принципі не лише нас)


 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 21:08 | Повідомлення # 4
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
я мав на увазі населення.

а яке значення має думка населення у газовій війні?
усі зовнішньополітичні питання приймають їх уряди, а уряди населення обирає через внутрішню політику
Quote (Rimori)
я мав наувазі грязну бомбу. В нас розвинена ядерна енергетика, так що є ядерні відходи - цього достатньо

бомба з ядерних відходів? wacko wink wink wacko ніколи про це не чув. поясни або дай ссилку.
взагалі ядерні відходи вони на те і відходи, що їх більше не використаєш.
Quote (Rimori)
якщо маленька чечня змогла дати бій, то ми зможемо перемогти

ех, про це говорено-переговорено. Поживем - побачим


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 13.01.2009, 13:37 | Повідомлення # 5
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
а яке значення має думка населення у газовій війні? усі зовнішньополітичні питання приймають їх уряди, а уряди населення обирає через внутрішню політику

Ну Європа і так нічого не зробить, навіть знаючи правду. А тобі приємно коли європейці говорять "Fucken Ukraine"?
Quote (Ріттеркайзер)
бомба з ядерних відходів? ніколи про це не чув. поясни або дай ссилку. взагалі ядерні відходи вони на те і відходи, що їх більше не використаєш.

Вона взривається як звичайна бомба, але радіоактивні речовини розпилюються по землі. Получається такий собі міні Чорнобиль. Зброя не ефективна, але паніка гарантована і потім наслідків на десятки років.
Крім того зараз в Україні є достатньо плутонію, щоб зробити кілька бомб. Оскільки в нас є технології бомби, то вона може бути готова в найближчих термінах. Свою ж незалежну ядерну систему україна може розробити за 3 роки.


 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 13.01.2009, 16:58 | Повідомлення # 6
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ну Європа і так нічого не зробить, навіть знаючи правду.

якщо захоче, то зробить. Або якщо помудрішає, то теж зробить. Жаль тільки, що усе "якщо" sad
Quote (Rimori)
А тобі приємно коли європейці говорять "Fucken Ukraine"?

не чув, але якби почув, то бив би, слухав чи дихають і бив би ще
а ти шо, чув?
P.S. трохи підступне питання: ти здається говорив, що у політиці треба діяти без емоцій, а коли про нас говорять погано і неправдиво, до це лише принижує тих, хто таке говорить.
Quote (Rimori)
Вона взривається як звичайна бомба, але радіоактивні речовини розпилюються по землі. Получається такий собі міні Чорнобиль. Зброя не ефективна, але паніка гарантована і потім наслідків на десятки років. Крім того зараз в Україні є достатньо плутонію, щоб зробити кілька бомб. Оскільки в нас є технології бомби, то вона може бути готова в найближчих термінах.

потужно. але що далі, після скидання таких бомб, світ це ж не пропустить, та й ті, по кому ми вдаримо, по нас теж лупнуть бомбами sad


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 13.01.2009, 17:17 | Повідомлення # 7
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
а ти шо, чув?

на форумах читав
Quote (Ріттеркайзер)
P.S. трохи підступне питання: ти здається говорив, що у політиці треба діяти без емоцій, а коли про нас говорять погано і неправдиво, до це лише принижує тих, хто таке говорить.

А я ж не говорив, що ми маємо відповідати цим іншим. Я лиш підтверджую факт, що Європа піддалася московській провокації
Quote (Ріттеркайзер)
потужно. але що далі, після скидання таких бомб, світ це ж не пропустить, та й ті, по кому ми вдаримо, по нас теж лупнуть бомбами

По-перше по нас лупнуть якщо ми скинемо і інші бомби, по-друге світ не пропустить ніяких бомб, по-третє головне наявність бомб. Я лиш показав їх небезпеку, а застосовувати їх думаю ніхто не збиратиметься. Викорястання ядерної зброї в сучасному світі призведе до яденої війни, а це в свою черг до кінця. Так що ядерна зброя тепер, це практично лиш статус.


 
РіттеркайзерДата: Субота, 17.01.2009, 00:00 | Повідомлення # 8
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
це варто прочитати, хоча то дуже довго
але в принципі розумна книжка і варта уваги
http://www.lib.ru/POLITOLOG/AMERICA/bzhezinskij.txt


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 04.02.2009, 20:01 | Повідомлення # 9
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Гиги...Тепер румуни візьмуться за Одесу і Буковину biggrin
Нас спасе 3 світова війнна. Якщо правильно вести політику то можна переділити карту по-своєму(правильно)
Як завжди проти нас весь світ


 
РіттеркайзерДата: Середа, 04.02.2009, 22:43 | Повідомлення # 10
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Гиги...Тепер румуни візьмуться за Одесу і Буковину

тут нема нічо смішного. тут плакати треба cry і ще не дозволити румунам цього зробити! angry
більше про Зміїний:
http://www.rri.ro/arh-art.shtml?lang=12&sec=99&art=14478
http://tsn.ua/ua....yi.html
http://unian.net/rus/news/news-298647.html
"Міжнародний суд ООН вважає, що острів Зміїний не може вважатися частиною прибережної лінії України при визначенні серединної лінії при делімітації континентального шельфу та виключної економічної зони.
Про це йдеться в оголошеному сьогодні рішенні Міжнародного суду ООН в Гаазі" sad angry angry
Quote (Rimori)
Нас спасе 3 світова війнна

Quote (Rimori)
Як завжди проти нас весь світ

логіка або відсутня, або жіноча smile

Quote (Rimori)
Якщо правильно вести політику то можна переділити карту по-своєму(правильно)

а тут від нас мало що буде залежати, як в попередніх двох світових вйнах. поки ми не досягли того масштабу і розвитку, щоб бути стратегічним дієвим суб'єктом. так що поки цього не станеться - краще аби третьої світової не було.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 05.03.2009, 21:47 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Румуни су*и!!!!!!!! Головний ворог після Росії. Розберемся з росією, візьмемся за румунію. Поженем тих циган назад в індію!!!!! angry angry angry

 
РіттеркайзерДата: Четвер, 05.03.2009, 23:03 | Повідомлення # 12
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Розберемся з росією, візьмемся за румунію.

мисли стратегічно. якщо ми розберемося з росією(!), то румунія для нас буде ніщо. інша річ - америка і китай.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 05.03.2009, 23:45 | Повідомлення # 13
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
мисли стратегічно. якщо ми розберемося з росією(!), то румунія для нас буде ніщо. інша річ - америка і китай.

тим більше треба буде без проблем розібратися. заради помсти!!! angry За їхню хамську поведінку і зневажливе ставлення до України.


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 05.03.2009, 23:54 | Повідомлення # 14
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
За їхню хамську поведінку і зневажливе ставлення до України.

та за таке треба буде половині світу помститися angry biggrin


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Пятниця, 06.03.2009, 22:04 | Повідомлення # 15
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
та за таке треба буде половині світу помститися

треба

Ха-ха-ха... Стандартна політика Європи - робити вся во благо ворога, а потім самому дістати від нього по чолі!!! вЕлике НАТО чуть зад не лиже росії. Якщо вже росії дали право вето на розширення ЄС і НАТО... Не думав, що Європа сама себе так могла принизити... Краще б уже в Європі була мусульманська імперія, а не це бидло!!!!!!! angry Європа - надійний партнер... Та який він надійний партнер, якщо він боїться заступитися за свого союзника(польща під час 2 світової війни) Тепер політика Європи нічим не відрізняється. Та й ніколи на Європу не можна було сподіватися. Теж мені цивілізація... Стадо дикунських племен!!!!! Особисто я не хочу мати таких союзників і партнерів. Чи може вони грузії чимось допомогли???

Тай румунське бидло шось забагато почало висуватися!!! Треба вже нарешті щось міняти!!!!! От нам би силу нацистської Німеччини!!! Правда з нашою то владою... Чом би нам не найняти терористів кіллерів, шоб вони спокійно прибрали існуючу владу... Кращого варіанту не знаю. А то ще так трохи почекаєм і взагалі не будем мати своєї держави.

Думаю третя світова в майбутньому була б нам на руку...


 
РіттеркайзерДата: Пятниця, 06.03.2009, 23:45 | Повідомлення # 16
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Краще б уже в Європі була мусульманська імперія,

з сьогоднішніми темпами імміграції скоро буде. Але слова "краще" тут не повинно бути
Quote (Rimori)
Європа - надійний партнер... Та який він надійний партнер, якщо він боїться заступитися за свого союзника(польща під час 2 світової війни)

тоді Європа думала , шо Гітлер далі на схід піде, на союз, тому й не нападали на райх
Quote (Rimori)
Та й ніколи на Європу не можна було сподіватися. Теж мені цивілізація

ось тут ти не правий. Європа створила найпотужнішу цивілізації і в культурному сенсі Європа(до якої належимо і ми - культурно) створила величні звершення
Quote (Rimori)
Стадо дикунських племен!!!!!

ти запізнився на кілька тисяч років
Quote (Rimori)
Особисто я не хочу мати таких союзників і партнерів.

це тому шо у Європі при владі в основному ліберасти. коли в Європі масово при владі опиняться націоналісти, вони врятують Європу від іммігрантів і ліберастів
Quote (Rimori)
Чом би нам не найняти терористів кіллерів, шоб вони спокійно прибрали існуючу владу...

наша влада зможе зробити їм вигіднішу пропозицію smile sad
Quote (Rimori)
Думаю третя світова в майбутньому була б нам на руку...

індик думав і попав в бульйоню трапитися може всяке. головне, щоб ми із об'єкта міжнародної політики перетворилися на суб'єкта


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Субота, 07.03.2009, 00:25 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
тоді Європа думала , шо Гітлер далі на схід піде, на союз, тому й не нападали на райх

В цьому і проблема.Так якщо на тебе не будуть нападати, то ти можеш просто так віддати свого союзника на розтерзання ворогові?? Так поводяться союзники?????? Це політика боягузів-зрадників.
Quote (Ріттеркайзер)
ось тут ти не правий. Європа створила найпотужнішу цивілізації і в культурному сенсі Європа(до якої належимо і ми - культурно) створила величні звершення

європа - стадо невдах-боягузів. і їхня цивілізація тримається на капіталізмі!! Якби не НАТО і ЄС Європа у війнах між собою знищила б сама себе


 
РіттеркайзерДата: Субота, 07.03.2009, 01:26 | Повідомлення # 18
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
.Так якщо на тебе не будуть нападати, то ти можеш просто так віддати свого союзника на розтерзання ворогові??

хм... а якщо тобі це буде вигідно? і політично, і військово, і економічно?
Quote (Rimori)
європа - стадо невдах-боягузів.

як тоді Європа технічно і культурно підкорила світ? Європа створила наймогутніші імперії, найкращу культуру, тут зародився націоналізм...
Quote (Rimori)
і їхня цивілізація тримається на капіталізмі!

досить примітивне розуміння цивілізації в поєднанні, судячи з тону, зневаги до капіталізму.
Quote (Rimori)
Якби не НАТО і ЄС Європа у війнах між собою знищила б сама себе

як це б дивно не звучало, але НАТО і ЄС стали наслідками воєн між собою. Це вже питання для розділу філософія:
Quote (Rimori)
Якби не НАТО і ЄС Європа у війнах між собою знищила б сама себе
? чи НАТО і ЄС стали закономірними об'єднаннями як проявом інстинкту самозбереження?
тим більше тут свою роль відіграла комуняцька загроза


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Субота, 07.03.2009, 01:43 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
хм... а якщо тобі це буде вигідно? і політично, і військово, і економічно?

в такому випадку не треба ставати союзником! чи ти підтримуєш дії європи????
Quote (Ріттеркайзер)
як тоді Європа технічно і культурно підкорила світ? Європа створила наймогутніші імперії, найкращу культуру, тут зародився націоналізм...

Так монголи теж половину світу були підкорили. Це свідчить про їхню цивілізацію???? Найкращу культуру кажеш??? А культура далекого сходу? Ти хочеш сказати що вона поступається європейській. та європейці лишень руйнували цивилізцї. коли європа ще потопала в болоті, далекий схід, арабські країни і т.д мали кращу цивілізацію.
Quote (Ріттеркайзер)
як це б дивно не звучало, але НАТО і ЄС стали наслідками воєн між собою

Отож то. Європа пробує себе врятувати від самознищення.

Quote (Ріттеркайзер)
досить примітивне розуміння цивілізації в поєднанні, судячи з тону, зневаги до капіталізму.

та ні. тепер світ так розуміє цивілізацію. є гроші - є цивілізація, немає грошей - немає цивілізації. про культуру вже й ніхто не говорить


 
РіттеркайзерДата: Субота, 07.03.2009, 12:35 | Повідомлення # 20
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
в такому випадку не треба ставати союзником! чи ти підтримуєш дії європи????

кожен думає сам за себе. хоча тут ще один момент, бо Європа може сама собі зашкодити
Quote (Rimori)
Так монголи теж половину світу були підкорили.

Ріморі, з математикою, історією і географією в тебе явні проблеми
Quote (Rimori)
Це свідчить про їхню цивілізацію????

вони захопили, але не втримали, тоді як європейці насадили свою культуру у завойовваних землях
Quote (Rimori)
А культура далекого сходу? Ти хочеш сказати що вона поступається європейській

назви тих культурних діячів, якими прославився далекий схід (вони є, але небагато)
сумніваюся, що в Далекому Сході є мислителі, філософи і науковці, АНАЛОГІЧНІ європейським
Quote (Rimori)
та європейці лишень руйнували цивилізцї.

вони на них створювали власну
Quote (Rimori)
коли європа ще потопала в болоті, далекий схід, арабські країни і т.д мали кращу цивілізацію.

тепер вони помінялися місцями
Quote (Rimori)
Отож то. Європа пробує себе врятувати від самознищення.

і шо, це погано? щоправда ці організації краще б мали інший вигляд
Quote (Rimori)
є гроші - є цивілізація, немає грошей - немає цивілізації. про культуру вже й ніхто не говорить

от саме тому європейську цивілізацію врятує відродження культури і незациклення на грошах
P.S. між іншим грошове розуміння цивілізації принесли не європейці, а жиди
P.P.S. невже не Європа дала світові такі поняття, як честь, благородність, шляхетність???
P.P.P.S. Україна - теж складова європейської цивілізації і культури.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук: