[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Міжнародні відносини України
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 01:11 | Повідомлення # 61
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
тоді нас просто виженуть з нато=)

головне під прикриттям НАТО отрмати ядерну зброю а потім нехай виганяють, я не проти
Quote (Rimori)
Європа краще дасть атомку полякам ніж нам.

ми на кордоні з Росією, і тому у нас буде відмазка - типу потрібен захист. Тим більше ми віддали ядерки у 1994 під гарантію великих держав, в тому числі і РФ, що вони будуть забезпечувати нам захист, в тому числі і економічний. Умови цього Будапештського меморандуму не виконуються, зокрема росією, тож ми маємо повне право повернути ядерний статус. В польщі геополітичне положення не те. Ми на стику інтересів НАТО і Росії. От якщо б росія(не дай Боже) зробила нас зоною свого впливу, то таке геополітичне положення отримала б Польща
Quote (Rimori)
Так що це мрі ідіота

що за мря? ідіотом виглядаєш тут якраз ти, бо не наводиш конкретної і змістовної арґументації свого сценарію, а користуєшся всього лиш гаслами
Quote (Rimori)
Треба орієнтуватись тільки на свої сили і надіятись тільки на себе.

а я пишу НАДІЯТИСЬ на когось? треба надіятись на себе, користуватись власними силами, а інші держави - лише засіб для досягнення національних інтересів
Quote (Rimori)
та й з росією не треба гризтись

росія - ворог. якщо ти ще цього не помітив, раджу продивитись наші відносиниі їхні амбіції
Quote (Rimori)
реба поставити такі відносини як тепер з європою.

це шо - інтегрція в Росію? троха не розумію
Quote (Rimori)
не хочуть - їхні проблеми. і так з нормальною владою швидко їх переплюнемо

ти недооцінюєш росію. росія вважаю україну за зону своїх інтересів
Quote (Rimori)
потрібно з європою і росією налагодити звичайні робочі стосунки, не більше.

польща перед другою світовою теж намагалася налагодити з Райхом і срср-ом "звичайні робочі стосунки"
Захід і Росія ворогують один з одним, так що бути друзями для всіх нам не вдасться. Краще дружити з одними проти інших
Quote (Rimori)
не хочуть - не наші проблеми.

вони чудово обійдуться і без нас, а от ми.... ми занадто залежні від їх ринків товарів і ринків збуту


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 01:27 | Повідомлення # 62
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
ми на кордоні з Росією, і тому у нас буде відмазка - типу потрібен захист. Тим більше ми віддали ядерки у 1994 під гарантію великих держав, в тому числі і РФ, що вони будуть забезпечувати нам захист, в тому числі і економічний. Умови цього Будапештського меморандуму не виконуються, зокрема росією, тож ми маємо повне право повернути ядерний статус.

на основі цього самим потрібно відновлювати статус
Quote (Ріттеркайзер)
В польщі геополітичне положення не те. Ми на стику інтересів НАТО і Росії. От якщо б росія(не дай Боже) зробила нас зоною свого впливу, то таке геополітичне положення отримала б Польща

згідний. але для чого Європі, що україна була захищеною. тим більше навіть зараз європа щось не дуже підтримує україну. то який ядерний статус? кому потрібна сильна ядерна держава в центрі європи? тим більше з націоналістами при владі. для європи це самовбивство. краще нас зробити полігоном. краще взяти нас у нато і таким чином отримати вплив на україну. тут і ядерного статусу нам давати не треба. Скажуть - НАТО вас оберігатиме... доки їм це буде потрібно. якщо україна буде в нато, то ми не отримємо ядерного статусу тим більше. нас ж захищатиме нато. А якщо ти незнаєш, то в нато кожна країна має свою спеціалізацію, от нам дадуть шось типу лайно всяке розгрібати, а самі скажуть що решта оборони за ними. і де тут вписується ядерний статус????
Quote (Ріттеркайзер)

головне під прикриттям НАТО отрмати ядерну зброю а потім нехай виганяють, я не проти

нас виженуть ще до того, як ми отримаємо ядерку

Quote (Ріттеркайзер)
росія - ворог. якщо ти ще цього не помітив, раджу продивитись наші відносиниі їхні амбіції

я це помітив. того й сказав: " не хочуть - їхні проблеми". хоча з нормальною владою в росії думаю можна було б говорити на іншому рівні
Quote (Ріттеркайзер)
це шо - інтегрція в Росію? троха не розумію

ні. це інтеграція в україну. подалі від європи і росії. а партнерські відносини потрібні, щоб могти нормально розвиватись. самоізоляція - не вихід, і дуже важкий шлях

Quote (Ріттеркайзер)
польща перед другою світовою теж намагалася налагодити з Райхом і срср-ом "звичайні робочі стосунки" Захід і Росія ворогують один з одним, так що бути друзями для всіх нам не вдасться. Краще дружити з одними проти інших

краще дружити з собою і торгувати з всіма
Quote (Ріттеркайзер)
вони чудово обійдуться і без нас, а от ми.... ми занадто залежні від їх ринків товарів і ринків збуту

я про це написав. торгувати треба. але не вкладати ніяких союзів, поки не будемо до цього готові(поки не будем мати сильну державу з ядерною зброєю). тоді ми зможем бути як мінімум рівноправними партнерами


 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 01:43 | Повідомлення # 63
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
на основі цього самим потрібно відновлювати статус

та ясно шо самим. але ж ми не в космосі, нам потрібна відмазка і прикриття. просто так нам ядерний статус не дадуть відновити
Quote (Rimori)
згідний. але для чого Європі, що україна була захищеною. тим більше навіть зараз європа щось не дуже підтримує україну. то який ядерний статус? кому потрібна сильна ядерна держава в центрі європи? тим більше з націоналістами при владі. для європи це самовбивство. краще нас зробити полігоном. краще взяти нас у нато і таким чином отримати вплив на україну. тут і ядерного статусу нам давати не треба.

повертаю тебе до мого допису №55
Quote (Rimori)
якщо україна буде в нато, то ми не отримємо ядерного статусу тим більше. нас ж захищатиме нато.

ми самі почнемо відновлювати ядерний статус. а якщо хтось проти, то хай собі буде, щоб НАТО прийняло якесь важливе рішення, треба голоси ВСІХ країн-членів
Quote (Rimori)
. А якщо ти незнаєш, то в нато кожна країна має свою спеціалізацію,

відносно. щось я не чув, щоб великі країни НАТО не мали чи то літаків, чи то танків, чи то кораблів
Quote (Rimori)
от нам дадуть шось типу лайно всяке розгрібати

це вже ти загнув
Quote (Rimori)
нас виженуть ще до того, як ми отримаємо ядерку

не встигнуть. наскільки я знаю нам щоб отрмати ядерку треба рік-два. поки буде дискусія, поки саміт збереться, поки усі держави ОДНОСТАЙНО рішення приймуть то пройде багато часу
Quote (Rimori)
. хоча з нормальною владою в росії думаю можна було б говорити на іншому рівні

нормальна влада в росії для України це як? Тягнибок - президент РФ?
Quote (Rimori)
самоізоляція - не вихід, і дуже важкий шлях

та ж власні сили, власні сили smile smile dry
Quote (Rimori)
краще дружити з собою і торгувати з всіма

воно то так. але на сьогодні наша влада у цьому реченні поміняла дієслова місцями smile sad
Quote (Rimori)
але не вкладати ніяких союзів, поки не будемо до цього готові(поки не будем мати сильну державу з ядерною зброєю

що ж. а я допускаю можливість укладання союзів лише якщо це буде одним із засобів досягнення ядерного статусу


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 01:54 | Повідомлення # 64
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
та ясно шо самим. але ж ми не в космосі, нам потрібна відмазка і прикриття. просто так нам ядерний статус не дадуть відновити

Quote (Ріттеркайзер)
повертаю тебе до мого допису №55

ше раз кажу. НАТО скаже що воно має ядерки і воно нас захищатиме. і шо в нас немає потреби в ядерній зброї і тп... а самими танками, літаками і кораблями великого впливу і захисту не матимеш... чехія теж має літаки, танки і тп. але спеціалізація - хімічні війська. це найсильніше місце чехії, якщо це можна силою назвати... в кращому випадку нашою спеціалізацією могли б бути ракетні війська(що досить непогано). але це далеко не ядерка.

Quote (Ріттеркайзер)
ми самі почнемо відновлювати ядерний статус. а якщо хтось проти, то хай собі буде, щоб НАТО прийняло якесь важливе рішення, треба голоси ВСІХ країн-членів

і для цього не треба бути членом НАТО. наше завдання максимально швидко здобути ядерний статус
Quote (Ріттеркайзер)
нормальна влада в росії для України це як? Тягнибок - президент РФ?

було б непогано biggrin та там і з нємцовим і тп. можна було б про щось говорити
Quote (Ріттеркайзер)
та ж власні сили, власні сили

власні сили не означає самоізоляцію


 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 02:02 | Повідомлення # 65
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
ше раз кажу. НАТО скаже що воно має ядерки і воно нас захищатиме. і шо в нас немає потреби в ядерній зброї і тп... а самими танками, літаками і кораблями великого впливу і захисту не матимеш... чехія теж має літаки, танки і тп. але спеціалізація - хімічні війська. це найсильніше місце чехії, якщо це можна силою назвати... в кращому випадку нашою спеціалізацією могли б бути ракетні війська(що досить непогано). але це далеко не ядерка.

мені вже трохи надоїдає ця якбитологія. а тобі?
Quote (Rimori)
і для цього не треба бути членом НАТО. наше завдання максимально швидко здобути ядерний статус

небудучи членом НАТО відновлення ядерного статусу МОЖЕ викликати неадекватну реакцію збоку самого НАТО
Quote (Rimori)
було б непогано та там і з нємцовим і тп. можна було б про щось говорити

він Росію не втримає. росії потрібен сильний лідер, "цар", тоді як нємцов такий собі ліберальчик, ющенкоподібний. так що єдиний варіант - Олег Тягнибок biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Quote (Rimori)
власні сили не означає самоізоляцію

читаючи твої дописи, інколи думаш протилежне


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 02:15 | Повідомлення # 66
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
мені вже трохи надоїдає ця якбитологія. а тобі?

надоїла. може будем експерементувати в реалі=) спочатку зробимо мій варіант. перевірим шо буде. потім зробим 3 світову , відновим нато і росію. знов опустим укаїну до теперішнього рівня. і спробуєм твій варіант biggrin

Quote (Ріттеркайзер)
небудучи членом НАТО відновлення ядерного статусу МОЖЕ викликати неадекватну реакцію збоку самого НАТО

думаю будучи членом НАТО реакція адекватною теж може не бути. було б не погано якби було так як ти думаєш. але нажаль це неможливо. Нам просто не дадуть навіть почати цей процес. І вже далеко не все залежатиме від нас. Якщо ми будем в НАТО, то які будуть проблеми для самого НАТО зупинити цю програму.
Мінус у моїй ідеї - можлива агресія росії після початку розробки атомки(чим не привід для росії повоювати)
Думаю такі плани складати не нам=)
Quote (Ріттеркайзер)
він Росію не втримає. росії потрібен сильний лідер, "цар", тоді як нємцов такий собі ліберальчик, ющенкоподібний. так що єдиний варіант - Олег Тягнибок

Дійшли згоди. Так і зробим biggrin
Quote (Ріттеркайзер)
читаючи твої дописи, інколи думаш протилежне

коли я говорю про свої сили, я маю на увазі політику, а не економіку.


 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 02:22 | Повідомлення # 67
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
надоїла. може будем експерементувати в реалі=) спочатку зробимо мій варіант. перевірим шо буде. потім зробим 3 світову , відновим нато і росію. знов опустим укаїну до теперішнього рівня. і спробуєм твій варіант

навіщо так складно? в тебе є Чехія, от і випрбовуй, а я скористаюся досвідом biggrin cool
Quote (Rimori)
думаю будучи членом НАТО реакція адекватною теж може не бути. було б не погано якби було так як ти думаєш. але нажаль це неможливо. Нам просто не дадуть навіть почати цей процес.

якщо нам наші гіпотетичні союзники не дадутьцей процес почати, то що буде, коли вони нам союзниками не будуть?
Quote (Rimori)
Мінус у моїй ідеї - можлива агресія росії після початку розробки атомки

і не тільки Росії - те ж НАТО може через "політичну нестабільність" та "агресивні настрої" ввести "миротворчий контингент"
Quote (Rimori)
Думаю такі плани складати не нам=)

дійсно, треба чекати на Vettghernа biggrin cool biggrin


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 02:29 | Повідомлення # 68
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
навіщо так складно? в тебе є Чехія, от і випрбовуй, а я скористаюся досвідом

хм... можна випробувати твою ідею=)
Quote (Ріттеркайзер)
якщо нам наші гіпотетичні союзники не дадутьцей процес почати, то що буде, коли вони нам союзниками не будуть?

але вони не зможуть просто припинити наші розробки. а силою так просто вони діяти не будуть(потрібно багато часу). єдина проблема - росія
треба буде детальніше ознайомитися з принципом роботи НАТО
Quote (Ріттеркайзер)
і не тільки Росії - те ж НАТО може через "політичну нестабільність" та "агресивні настрої" ввести "миротворчий контингент"

ну стабільність була б в нас 100%. Інакше ми б і не починали такі розробк=)

хоча можна було б "побазарити" biggrin з америкосами. їм це не так принципово. Якщо б україна була сильніша за Європу, то їм краще мати нас за союзників. Хоча сумніваюсь, що америка так просто би псувала відносини з європою. та й самим не хотілось би мати справу з тими жидами. Сумніваюсь, що в нас получився б рівноправний діалог




Повідомлення відредагував Rimori - Середа, 08.04.2009, 02:30
 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 02:42 | Повідомлення # 69
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Якщо б україна була сильніша за Європу, то їм краще мати нас за союзників

проблема в тому, що США поширює свй плив на світ, а Європа спочатку внаслідок холодної війни піддалася цьому впливу, а зараз є таким собі "форпостом" американських інтересів в Євразії. і справа не в силі чи слабкості союзників, а в просуванні своєї гегемонії. хоча до честі Європи варто сказати, що вона намагається вирватись з інтересів америки і провадити свою політику, наприклад як це намагаються робити Франція і Німеччина.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 02:47 | Повідомлення # 70
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
наприклад як це намагаються робити Франція і Німеччина

продатися росії - гарний спосіб вирватись від сша.
З нетерпінням чекаю 3 світової(другої другої світової війни biggrin ) і молюсь щоб вона обминула Україну.


 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 03:02 | Повідомлення # 71
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
З нетерпінням чекаю 3 світової(другої другої світової війни ) і молюсь щоб вона обминула Україну.

цікаво, де ж тоді вона буде? в Австралії чи Антарктиді? і скоріш за все третя світова буде ядерною, то ж навряд чи омине Україну sad sad
Quote (Rimori)
продатися росії - гарний спосіб вирватись від сша.

я ж не кажу, що вони успішно це роблять
хоча тим, як вони уклали договір з нами про модернізацію ГТС, вони явно взули Росію


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 08.04.2009, 03:06 | Повідомлення # 72
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
цікаво, де ж тоді вона буде? в Австралії чи Антарктиді? і скоріш за все третя світова буде ядерною, то ж навряд чи омине Україну

так це ж весело!!!!!!!!! smile
Quote (Ріттеркайзер)
я ж не кажу, що вони успішно це роблять хоча тим, як вони уклали договір з нами про модернізацію ГТС, вони явно взули Росію

політика - болото


 
РіттеркайзерДата: Середа, 08.04.2009, 03:58 | Повідомлення # 73
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
так це ж весело!!!!!!!!!

дивне у тебе почуття гумору
Quote (Rimori)
політика - болото

нє


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Субота, 11.04.2009, 23:22 | Повідомлення # 74
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
дивне у тебе почуття гумору

не перший мені про це говориш smile

Додано (11.04.2009, 23:22)
---------------------------------------------
Ріттеркайзер, щодо форму ukraine-vs-russia. Ти мене в чомусь звинувачуєш? angry Культура і історія - різні речі!!! І ти хочеш сказти що в нас немає багато спільного з росіянами???? Чого лише радянський союз вартий!!!! Знаєш чого Україна так довго страждала????? Тому, що ніколи не було єдності між українцями!!!!! angry

P.S. Тим більше, я вже там писав, що слово Русь походить саме з України. Тому замість того, щоб сваритись між собою, трать сили на щось корисне!!!! angry




Повідомлення відредагував Rimori - Субота, 11.04.2009, 23:29
 
РіттеркайзерДата: Субота, 11.04.2009, 23:47 | Повідомлення # 75
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ріттеркайзер, щодо форму ukraine-vs-russia. Ти мене в чомусь звинувачуєш? Культура і історія - різні речі!!! І ти хочеш сказти що в нас немає багато спільного з росіянами???? Чого лише радянський союз вартий!!!! Знаєш чого Україна так довго страждала????? Тому, що ніколи не було єдності між українцями!!!!!

щодо того форуму - я не збираюся протирати штани на беззмістовні розмови з москалями-ботами angry . і як мені бути, якщо ти тут говориш про злу і погану Європу, яка з нами немає КУЛЬТУРНОЇ спільності angry , а про росіян кажеш, що то взагалі не народ і не нація, а суміш тюрків, аж раптом на тому форумі проглядається, що
Quote (Rimori)
"правда я не сперечаюсь, що у нас є і багато спільного. Та й навіть Русь виникла спочатко окремо в Києві, окремо в Новгороді"
. angry angry angry angry angry І не треба підлизуватись до тієї москальскої сволоти, ти б краще почитав, що вони раніша про Україну писали, та й зараз пишуть. Щодо спільної історії - ну так ми тоді і з монголами багато спільного маємо, вони нас теж грабували і плюндрували. І не треба тут волати і кричати про єднання - спочатку веди послідовну позицію і не ставай під каблук до зазомбованих фсб-шних москалів,


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Субота, 11.04.2009, 23:48 | Повідомлення # 76
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Тим більше, я вже там писав, що слово Русь походить саме з України.

Quote (Rimori)
Та й навіть Русь виникла спочатко окремо в Києві, окремо в Новгороді

Ріморі, або я читати не вмію, або в тебе глюки angry biggrin


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 12.04.2009, 00:08 | Повідомлення # 77
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Навіть тюрки можуть бути нацією. В мене ставлення одинакове, як до європейців, та і росіян. І я за партнерські стосунки, як з Європою, так і з Росією. Це шлях до Української Самостійної Соборної Держави!!!
А партнерство і дружба не означає союз!!! І навіть з монголами ми маємо спільну історію! А про єднання я ніколи і не говорив! А ти вважаєш, що ізоляця це накоротший шлях до Великої України???

Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, або я читати не вмію, або в тебе глюки

Quote (Ріттеркайзер)
2009-04-10 17:58:18 Бандерівець Observer
Слово Україна вперше згадується в Київському літописі в 1187 році. To Mapycя: ну ніхто і не каже, що ці інші міста не є руськими. Але ще князь Олег сказав: \"Хай буде Київ матір ю градам руським\". Україна є спадкоємницею Русі. Слово “Русь” виникло не як етнонім, а як політична назва державного об’єднання, яке спочатку об’єднувало лише полян, древлян, дереговичів та чернігівську частину сіверян. Тому говорити, що Україна це якийсь проект безглуздо. Змінилася назва, але залишилась історія.

В тебе глюки

Додано (12.04.2009, 00:08)
---------------------------------------------
Раджу перечитати всі мої пости і ти побачиш, чиї інтереси я відстоюю


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 12.04.2009, 00:31 | Повідомлення # 78
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Навіть тюрки можуть бути нацією.

десь ти мене запевняв, що росіяни це навіть не народ, а суміш фінно-угрів, тюрків та монголів, так що нацією вони вважатися не можуть
Quote (Rimori)
В мене ставлення одинакове, як до європейців, та і росіян

європейці завжди були культурними, вони належать до білої раси, тоді як москалі азіати
Quote (Rimori)
І я за партнерські стосунки, як з Європою, так і з Росією. Це шлях до Української Самостійної Соборної Держави!!!

ги-ги. Ріморі, ще один багатовекторний найшовся. Хоча ні, в інших постах ти твердиш, що і Європа, і Росія - вороги сильної України wacko wacko wink wink
Quote (Rimori)
А партнерство і дружба не означає союз!!!

та звичайно, нас тільки оточують стратегічні друзі і партнери і у 1240 році до Києва прийшли наші партнери монголи, з якими ми маємо спільну історію
Quote (Rimori)
А ти вважаєш, що ізоляця це накоротший шлях до Великої України???

це ти мене питаєш? передивись свої коменти по НАТО:
10:
Quote (Rimori)

І я взагалі вважаю що нам треба наплювати на Європу, США, РосіЯ вважаю шо нам потім не потрібно буде вступати в НАТО, якщо нас не приймуть зараз. Але зараз нам ні ПДЧ ні НАТО не світить. І я взагалі вважаю що нам треба наплювати на Європу, США, Росію

14:
Quote (Rimori)
Нам не потрібен ні Євросоюз, ні НАТО, ні ЄЕП, ні СНД чи щось тому подібне. Ми маємо лишень співпрацювати з іншими країнами на однаковому рівні

16:
Quote (Rimori)
Яважа що нікого нам не потрібно. Ми самі можемо справитись. А співпраця нам лишень зашкодить(на даному етапу розвитку), бо від неї ми лишень програєм. Зараз нам НАТО потрібне. Але нас в нього не беруть. Так треба забити на НАТО. Бо потім воно нам вже не буде потрібне

Quote (Rimori)
В тебе глюки

Quote (Rimori)
Та й навіть Русь виникла спочатко окремо в Києві, окремо в Новгороді

Quote (Rimori)
Слово Україна вперше згадується в Київському літописі в 1187 році. To Mapycя: ну ніхто і не каже, що ці інші міста не є руськими. Але ще князь Олег сказав: \"Хай буде Київ матір ю градам руським\". Україна є спадкоємницею Русі. Слово “Русь” виникло не як етнонім, а як політична назва державного об’єднання, яке спочатку об’єднувало лише полян, древлян, дереговичів та чернігівську частину сіверян. Тому говорити, що Україна це якийсь проект безглуздо. Змінилася назва, але залишилась історія.

глюки в тебе. де Київ а де Новгород

Ріморі, я проти роз'єднання, але як мені бути твоїм союзником, якщо твої погляди постійно міняться. Сьогодні ти кажеш одне, завтра я кажу те саме, але ти кажеш зовсім інше, і виходить, що це я , поганий, роз'єдную українців


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 12.04.2009, 00:48 | Повідомлення # 79
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
глюки в тебе. де Київ а де Новгород

Я виправився на форумі...
Quote (Ріттеркайзер)
десь ти мене запевняв, що росіяни це навіть не народ, а суміш фінно-угрів, тюрків та монголів, так що нацією вони вважатися не можуть

Я помилявся з визначенням нації. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F
Уви зясувалось, що навіть папуаси можуть називатись нацією.
В теперішньому вигляді вороги. Я писав там про загрозу Україні з боку Росії. Тому й пишу про спробу знайти спільну мову, "якщо Росія забуде про свої імперіалістичні інтереси". А про співпрацю я завжди писав. Спроба знайти спільну мову це зрада держави??? Думаю ненависть тільки зашкодить українській нації. І ти можеш показати хоч один комент, де я щось аписав проти української нації???? Якщо ні, то не смій мене в чомусь звинувачувати!!! angry А на форумі раджу і дальше відписуватись


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 12.04.2009, 00:57 | Повідомлення # 80
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Ріморі, там сидять одні і ті ж люди, ти їх коменти раніші почитай, вони як боти, їх не переконаєш. І ще, здається, вони діють як одна команда - типу хтось критикує, хтось зацікавлюється, а потім усі зразу накидаються. То ж дуже сумніваюся що ти знайдеш з ними спільну мову. Що б ти не писав вони причепляться, почнуть цькувати. Так що якщо ти з ними порозумієшся без зради України - вибачуся за свої слова і накину десяток-другий плюсів))))). Якщо хоч - можу навіть підіграти - ти будеш вдавати доброго націоналіста, а я злого))))))

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
Пошук: