[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Україна і НАТО
Ваше відношення до вступу України в НАТО
1. Так, однозначно [ 1 ] [14.29%]
2. Так, хоча є певні зауваження [ 2 ] [28.57%]
3. Тимчасово, а далі по ситуації [ 4 ] [57.14%]
4. Ні, хоча потрібно співпрацювати [ 0 ] [0.00%]
5. Ні, нізащо, НАТО - ні [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 7
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 17:00 | Повідомлення # 41
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ага, Росія на Україну ніколи не нападала

Часи змінились. А от Україна може напасти smile Правда це буде на користь Росії
Quote (Ріттеркайзер)
Питання дискусійне. Хоча всі сили спрямовуються на те, щоб так і було

Нова нація мутантів- жиди, буряти, башкіти, татари, чеченці, дагестанці.... Це просто поневолені московитами народи, спільна назва яких росіяни.
Quote (Ріттеркайзер)
Це "скоро" буде, коли в них закінчиться газ, а газ в них закінчиться не дуже скоро

Це "скоро" буде після розпаду московської імперії. Тим більше що газ і нафта в них вже закінчується, що змушує їх робити наукові розробки в галузі нанотехнологій.
Quote (Ріттеркайзер)
Це називається планом сталіна - змішаня всіх народів під проводом російського. В нас теж деякі..иии... "люди" хочуть бути в росії

Отаке продажне бидло яке забуває своїх предків, свою історію,релігію




Повідомлення відредагував Rimori - Середа, 17.12.2008, 17:05
 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 17:44 | Повідомлення # 42
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Часи змінились

Ага, часи змінилися, але що саме змінилося?
Може українці сталі єдині у всіх своїх зовнішньо і внутрішньополітичних діях і намірах?
А Україна зібралла неперможну армію під проводом талановитих генералів?
Чи може кожен українець є національносвідомий і готовий працювати на благо своєї Вітчизни?
Що ж Росія?
Росія розвела у себе великодержавницьку пропаганду, збільшила видатки на армію(7% бюджету, тоді як у нас - ледве 1 %). Озброєння у нас більш-менш рівне, але чи стане український солдат, якого наша влада має за ніщо, віддавати життя за Україну, чи він просто здасться.
І чи всі ці проблеми можна вирішити шляхом перевороту?
Та Росія відразу кинеться зі своїми арміями відновлювати "законну владу" - владу дегенератів.
Quote (Rimori)
Нова нація мутантів- жиди, буряти, башкіти, татари, чеченці, дагестанці.

Quote (Rimori)
Це просто поневолені московитами народи, спільна назва яких росіяни.

хм..взагалі-то до цієї нації мали б входити і московити. А ще там дуже сильно пруть китайці, особливо в Сибір
Quote (Rimori)
Це "скоро" буде після розпаду московської імперії.

а коли це буде?
Ти мож назвати конкретну дату, чи хоча б умову, тенденції чи причину, щоб судити про час розпаду.
Бо сидіти і думати, що Росія завтра візьме і розпадеться, і все буде ок, м'яко кажучи, нерозумно
І якщо все-таки це буде, то нам треба дуууууже укріплювати кордон і міграційне законодавство, бо всі ті китайці попруть на нас
Quote (Rimori)
Отаке продажне бидло яке забуває своїх предків, свою історію,релігію

і які будуть пропозиції щодо виправлення. Тільки крім зарізання і повішення чи чогось подібного


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 21:05 | Повідомлення # 43
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ага, часи змінилися, але що саме змінилося?

Способи ведення війни і політики. І не в військовому потенціалі тут річ!!!! І ніхто просто так не буде з нами воювати!!!!! Що ви всі так настроїлись на війну??!!! Якщо ми не сплужимо то ніякої війни не буде!!! Забудьте!!! Забий на росію і думай про Україну!!!!!! І з грузією не було б війни, якб саакашвілі не піддався б на провокацію. Ту війну програла як грузія так і росія. А все що ми чуєм з боку росії це лиш погрози і спроби спровокувати Україну, що і потрібно "старшим братам росіянам"
Quote (Ріттеркайзер)
хм..взагалі-то до цієї нації мали б входити і московити. А ще там дуже сильно пруть китайці, особливо в Сибір

і не лишень московити. А ще й багато інших народів.
Quote (Ріттеркайзер)
Бо сидіти і думати, що Росія завтра візьме і розпадеться, і все буде ок, м'яко кажучи, нерозумно

Нерозумно сидіти і не бачити реальності!!!! Нерозумно шукати собі війни!!!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
а коли це буде? Ти мож назвати конкретну дату, чи хоча б умову, тенденції чи причину, щоб судити про час розпаду.

Зараз у росії планується скорочення військ до 1 млн. При чому на Кавказі зараз приблизно 700 тисяч. Крім того активізуються національно визвольні рухи в чечні і дагистані. А зменшення армії їм лишень на руку. А нац. визволльний рух у цих регіонах дасть поштовх нацю-визвольному руху у Башкірії і Татарстані. Тобто росія втрачає одні з найрозвинутіших регіонів. Тим більше що ми знаєм амбіції китаю до сибіру. А ще є економічна криза яка набагато загрозливіше виглядає в росії ніж в україні. Тобто велика вірогідність повстань і по решті території росії. "Єдина Росія" вже зараз втрачає популярність серед народу. А криза лишень починається! Думаю цього вистачить щоб арументувати мою думку.
Quote (Ріттеркайзер)
І якщо все-таки це буде, то нам треба дуууууже укріплювати кордон і міграційне законодавство, бо всі ті китайці попруть на нас

Думаю китайці і сибіром задоволені будуть. Тим більше що між нами навпаки більше кородонів зявиться. А кордон давно вже укріпляти треба, бо до нас і тепер багато нелегалів їде
Quote (Ріттеркайзер)
і які будуть пропозиції щодо виправлення. Тільки крім зарізання і повішення чи чогось подібного

Я такого ніколи і не пропонував. Це навпаки лишень погіршить ситуацію. З такими довго розбиратись прйдеться. Потрібно проводити розумну національну політику. Виховувати в українцях патріотичний дух і моральні цінності. Це єдиний спосіб вирішення цієї проблеми


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 21:31 | Повідомлення # 44
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Способи ведення війни і політики

Ти ще розведи пропаганду пацифізму:"Усі конфлікти вирішуються мирним шляхом і переговорами".
Політика яка була, така і лишилася - усі думають тільки за себе і роблять тільки те, що їм вигідно.
Quote (Rimori)
І не в військовому потенціалі тут річ!!!!

Назви державу, яку б поважали у світі і яка б нге мала військового потенціалу.
Quote (Rimori)
І ніхто просто так не буде з нами воювати!!!!!

Просто так - ні. А за контроль над нами - так.
Quote (Rimori)
Що ви всі так настроїлись на війну??!

Хочеш миру - готуйся до війни
Quote (Rimori)
Якщо ми не сплужимо то ніякої війни не буде!!!

Ну, враховуючи, що МЗС Росії відкрито виступає проти УПА, ОУН і поширення української мови, то взагалі-то нам навіть плужити не треба - вони самі причину знайдуть.
Quote (Rimori)
Забудьте!!!

Ти ще напиши, що ми заживемо у вічній дружбі з нашими слов'янськими братами
Quote (Rimori)
І з грузією не було б війни, якб саакашвілі не піддався б на провокацію.

За день до початку цієї війни у південній осетії чи на її кордоні було вбито 6-7 грузинських поліцейських.
Якщо б таке трапилося в Україні, ти б закрив на це очі і шукав "діалогу" і "компромісу" з протилежною стороною?
Quote (Rimori)
А все що ми чуєм з боку росії це лиш погрози і спроби спровокувати Україну, що і потрібно "старшим братам росіянам"

Вони паплюжать нашу честь і гідність. Чи їх не варто відстоювати?
Quote (Rimori)
Нерозумно сидіти і не бачити реальності!!!! Нерозумно шукати собі війни!!!!!!

А може це війна шукає нас?
Quote (Rimori)
Зараз у росії планується скорочення військ до 1 млн.

Звідки дані?
Quote (Rimori)
Крім того активізуються національно визвольні рухи в чечні і дагистані. А зменшення армії їм лишень на руку. А нац. визволльний рух у цих регіонах дасть поштовх нацю-визвольному руху у Башкірії і Татарстані. Тобто росія втрачає одні з найрозвинутіших регіонів. Тим більше що ми знаєм амбіції китаю до сибіру. А ще є економічна криза яка набагато загрозливіше виглядає в росії ніж в україні. Тобто велика вірогідність повстань і по решті території росії. "Єдина Росія" вже зараз втрачає популярність серед народу. А криза лишень починається! Думаю цього вистачить щоб арументувати мою думку.

Воно то в принципі так, але наявність повстань ще не означає розпад. Згадай Чечню. Хоча в умовах кризи всяке може бути, тож такий варіант не виключаю.
Quote (Rimori)
Думаю китайці і сибіром задоволені будуть

Не рівняй Україну і Сибір. Потреби людини - безмежні, і китайців теж.
Quote (Rimori)
Тим більше що між нами навпаки більше кородонів зявиться

Кордони? Спочатку то кордони будуть лише на карті
Quote (Rimori)
А кордон давно вже укріпляти треба, бо до нас і тепер багато нелегалів їде

Дійсно треба.
Quote (Rimori)
Потрібно проводити розумну національну політику. Виховувати в українцях патріотичний дух і моральні цінності. Це єдиний спосіб вирішення цієї проблеми

А переворот? smile
І робити все, щоб українці не їхали за кордон smile


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 21:58 | Повідомлення # 45
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ти ще розведи пропаганду пацифізму:"Усі конфлікти вирішуються мирним шляхом і переговорами". Політика яка була, така і лишилася - усі думають тільки за себе і роблять тільки те, що їм вигідно.

Quote (Ріттеркайзер)
Назви державу, яку б поважали у світі і яка б нге мала військового потенціалу.

Військовий потенціал важливий, але він не впливає на розвязання конфліктів сьогодні(крім наявності ядерних боєголовок)
Quote (Ріттеркайзер)
Просто так - ні. А за контроль над нами - так.

Росія НІКОЛИ першою не нападе!!!! В цьому я впевнений. Якщо ми будемо продумувати кожен свій крок і будемо холоднокровними нам нічого не загрожує.

Quote (Ріттеркайзер)
Вони паплюжать нашу честь і гідність. Чи їх не варто відстоювати?

Вони паплюжать свою честь. Свою честь лиш ти сам можеш спаплюжити. Потрібно забути про емоції і працювати на свою країну. Навіщо тратити час на ті нісенітниці. Правду не змінити. Наші предки казали:"Поки з нами правда, нас не перемогти". А зараз правда на нашому боці.

Quote (Ріттеркайзер)
Ну, враховуючи, що МЗС Росії відкрито виступає проти УПА, ОУН і поширення української мови, то взагалі-то нам навіть плужити не треба - вони самі причину знайдуть.

Quote (Ріттеркайзер)
За день до початку цієї війни у південній осетії чи на її кордоні було вбито 6-7 грузинських поліцейських. Якщо б таке трапилося в Україні, ти б закрив на це очі і шукав "діалогу" і "компромісу" з протилежною стороною?

Але грузинам не потрібно було бомбити осетію. Можна було обійтись і без мирних жертв. Потрібно було б пожалітися раді безпеки оон і боротися з військовим і провокаторами, а не з всіма. Хоча я розумію Саакашвілі, але йому потрібно було зберегти холоднокровність. Я сумніваюсь, що там лиш поліцейським обійшлось. Як на мене за день перед тим в Осетії масово вирізували грузинське населення.
Quote (Ріттеркайзер)
А може це війна шукає нас?

Ну от що я й казав. Нам НЕ ПОТРІБНА війна!!!!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
Звідки дані?

Це якийсь російський генерал виступав проти цієї реформи. Знайду звідки - напишу. Зараз вже не памятаю де знайшов
Quote (Ріттеркайзер)
Воно то в принципі так, але наявність повстань ще не означає розпад. Згадай Чечню. Хоча в умовах кризи всяке може бути, тож такий варіант не виключаю.

Я говорю про масові повстання і не лише Чеченців
Quote (Ріттеркайзер)
Не рівняй Україну і Сибір. Потреби людини - безмежні, і китайців теж.

Думаю нам посилі справитись з цією проблемою
Quote (Ріттеркайзер)
А переворот?

Переворот має стосуватися лишень влади!!!
Quote (Ріттеркайзер)
І робити все, щоб українці не їхали за кордон

Для цього потрібно позбутись причин, через які українці їдуть за кордон


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 22:24 | Повідомлення # 46
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Росія НІКОЛИ першою не нападе!!!! В цьому я впевнений

lol lol laughing lol laughing lol lol laughing laughing laughing biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Quote (Rimori)
Якщо ми будемо продумувати кожен свій крок і будемо холоднокровними нам нічого не загрожує.

Тоді наприклад запропонуй вирішення такої ситуації:2017 рік, договір по Чорноморському флоту закінчився, а Росія спеціально не виводить свої війська. Крім того, у Криму активізуюються проросійські сили, члени яких мають російські паспорти, з вимогою передати Крим Росії. А на Кубані, тим часом, концентруюються російські війська. Запропонуй зразок холоднокровності по виходу з даної ситуації без війни
Quote (Rimori)
Вони паплюжать свою честь. Свою честь лиш ти сам можеш спаплюжити.

Принцип раба. Вони оскверняють святу пам'ять борців за волю України, а ти пропонуєш пропускати це повз вуха. Завтра вони обматерять твою матір і почнуть плювати тобі в лице. Що ти зробиш? Назвеш це здоровою критикою, а за плювки подякуєш - мовляв тобі лице допомогли вмити?
Quote (Rimori)
Навіщо тратити час на ті нісенітниці

Мова, національна безпека і ОУН-УПА нісенітниці? Ріморі, що з тобою?
Quote (Rimori)
Правду не змінити

Її можуть замінити неправдою. Що наш північний сусід весь час і робить
Quote (Rimori)
Потрібно було б пожалітися раді безпеки оон і боротися з військовим і провокаторами, а не з всіма.

В раді безпеки ООН є Росія, а усі рішення вона повинна ухвалювати одноголосно. То що - Грузія повинна була скаржитись на Росію Росії? wink
Quote (Rimori)
Хоча я розумію Саакашвілі, але йому потрібно було зберегти холоднокровність. Я сумніваюсь, що там лиш поліцейським обійшлось. Як на мене за день перед тим в Осетії масово вирізували грузинське населення.

Ну ось, що робити? Йти, як ти деколи кажеш, на коліна до міжнародних організацій і благати в них допомоги?
Щоб ти зробив, зберігаючи холоднокровність?
Quote (Rimori)
Ну от що я й казав. Нам НЕ ПОТРІБНА війна!!!!!!!

Пацифіст
Quote (Rimori)
Я говорю про масові повстання і не лише Чеченців

Масових повстань було багато в історії Росії, але не всі вони приводили до її розпаду. На жаль.
Quote (Rimori)
Думаю нам посилі справитись з цією проблемою

Краще ввести суворі заходи зараз, ніж жалкувати потім.
Quote (Rimori)
Переворот має стосуватися лишень влади!!!

Переворот зазвичай приводить до війни: або громадянської, або міждержавної, якої ти так не хочеш.
Quote (Rimori)
Quote (Ріттеркайзер)І робити все, щоб українці не їхали за кордон Для цього потрібно позбутись причин, через які українці їдуть за кордон

Це був натяк


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 23:04 | Повідомлення # 47
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Тоді наприклад запропонуй вирішення такої ситуації:2017 рік, договір по Чорноморському флоту закінчився, а Росія спеціально не виводить свої війська. Крім того, у Криму активізуюються проросійські сили, члени яких мають російські паспорти, з вимогою передати Крим Росії. А на Кубані, тим часом, концентруюються російські війська. Запропонуй зразок холоднокровності по виходу з даної ситуації без війни

Думаю світ на це відреагує, оскільки це буде означати миру не лишень в Україні. Це буде загроза і для інших країн. Хоча ще раз кажу, що вони будуть проводити політику залякування. Ми повинні їх попередити. А в іншому випадку, при розумінні нашої ситуації світом, ми можемо вдарити по Чорноморському флоу. І за кілька хвилин ми здатні його потопити. Все ж таки ми маєм непогані ракети. Думаю тоді і Росія якщо почне агресію, то ми будем не самі, бо знами будуть інші країни, яким зарожує подібне.
Quote (Ріттеркайзер)
Мова, національна безпека і ОУН-УПА нісенітниці? Ріморі, що з тобою?

Хіба ці московські зневажання щось міняють???!!!! Ми повинні діяти і не слухати цю брехню яка ллється в наш бік. От і все. Брехня завжди залшається брехнею
Quote (Ріттеркайзер)
ї можуть замінити неправдою. Що наш північний сусід весь час і робить

Правду не сховати, тим більше що ми її знаємо!!!!!!

Quote (Ріттеркайзер)
В раді безпеки ООН є Росія, а усі рішення вона повинна ухвалювати одноголосно. То що - Грузія повинна була скаржитись на Росію Росії?

Принаймі вони б змогли 100% завоювати підтримку світу. А потім можна починати бойові ді незважаючи ні на що.
Quote (Ріттеркайзер)
Ну ось, що робити? Йти, як ти деколи кажеш, на коліна до міжнародних організацій і благати в них допомоги? Щоб ти зробив, зберігаючи холоднокровність?

Потрібно перш з все доказати свою правоту, а потім самим незважаючи ні на що йти вперед!
Quote (Ріттеркайзер)
Пацифіст

Я за війну, але не на території України. Бо я хочу щоб Україна була сильна!!!! Я не спорю що скоро буде війна. Але це буде не україно-російська війна, а світова війна(друга друга світова війна smile )
Quote (Ріттеркайзер)
Масових повстань було багато в історії Росії, але не всі вони приводили до її розпаду. На жаль.

Я не буду ще раз повторювати!!!! Прочитай вище! Масові повстання будуть доповнені і іншими факторами. Я думаю що поневолені народи зараз лишеньчекають свого часу
Quote (Ріттеркайзер)
Краще ввести суворі заходи зараз, ніж жалкувати потім.

Не спорю. Але хто це зараз зробить. Може Янукович, чи ще хтось?
Quote (Ріттеркайзер)
Переворот зазвичай приводить до війни: або громадянської, або міждержавної, якої ти так не хочеш.

Без крові звичайно не обійтись. Але хіба Україна її не варта? Хоча в теперішній ситуації, думаю, народ не буде жаліти за старою владою і пробувати її відстояти

Quote (Ріттеркайзер)
Це був натяк

Я не бачу нічого погано, що я поїхав вчитись в іншу країну. Мен здається, що це не я за самізоляцію.


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 23:25 | Повідомлення # 48
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Думаю світ на це відреагує, оскільки це буде означати миру не лишень в Україні.

Історію пам'ятаєш? Мюнхенську угоду 1938 року, коли західні держави без участі Чехословаччини віддали її Гітлеру. Таке собі умиротворення. Цього разу можу бути подібне.
Quote (Rimori)
А в іншому випадку, при розумінні нашої ситуації світом, ми можемо вдарити по Чорноморському флоу

Ситуацію у Грузії теж світ розумів, але коли війна почалася, усі обмежилися мирними заклмками.
Quote (Rimori)
ми можемо вдарити по Чорноморському флоу. І за кілька хвилин ми здатні його потопити. Все ж таки ми маєм непогані ракети.

Саакашвілі теж так думав. Але ж потоплення ЧФ буде означати оголешення війни Росії, і тоді вона підготовленими військами вдарить по всьому кордону України, в тому числі і на Київ. Ти десь тут писав, що західні держави не будуть посилати вмирати своїх вояків за Україну. Так що твій рецепт теж можна назвати "емоційним".
Quote (Rimori)
Думаю тоді і Росія якщо почне агресію, то ми будем не самі, бо знами будуть інші країни, яким зарожує подібне.

Якщо РФ будуть умиротворювати?
Quote (Rimori)
Хіба ці московські зневажання щось міняють???!!!!

Друга заповідь декалогу українського націоналіста-революціонера:
"Не дозволиш нікому плямити слави ні честі твоєї нації"
Ти її будеш дотримуватися чи ні?
Quote (Rimori)
Правду не сховати, тим більше що ми її знаємо!!!!!!

Добре тобі казати ЗАРАЗ. Сказав би ти це, будучи в Союзі
Quote (Rimori)
Принаймі вони б змогли 100% завоювати підтримку світу. А потім можна починати бойові ді незважаючи ні на що.

Нічого б не змінилося. Підтримка світу була на боці Грузії - усі "засуджували" РФ і "підтримували" Грузії.
Тим більше, що Грузія раніше перед цим постійно зверталася до ООН. То ж не треба відкривати велосипед
Quote (Rimori)
Потрібно перш з все доказати свою правоту, а потім самим незважаючи ні на що йти вперед!

Звичайно, правота знищує ворожі танки, знешкоджує літаки і дезорієнтує ворожі ракети.
Quote (Rimori)
Я за війну, але не на території України. Бо я хочу щоб Україна була сильна!!!!

Я теж за таку війну. Але виходячи з сучасного стану Україну, не дуже у це вірю
Quote (Rimori)
ле це буде не україно-російська війна, а світова війна

З досвіду попередніх двох воєн - усі вони перекочувалися по Україні, так що і третього разу буде те саме.
Quote (Rimori)
Я не буду ще раз повторювати!!!! Прочитай вище! Масові повстання будуть доповнені і іншими факторами. Я думаю що поневолені народи зараз лишеньчекають свого часу

Quote (Rimori)
Я думаю

Повторюю, це всього лиш твоя думка. Я б хотів би, щоб вона справдилася, але цього МОЖЕ й не статися
Quote (Rimori)
Але хіба Україна її не варта? Хоча в теперішній ситуації, думаю, народ не буде жаліти за старою владою і пробувати її відстояти

Здається, в темі"Сволочі" йшлося про те, що народ зазомбований, що народ сам винен, що в народу рабська рядянська ментальність. То ж чого він раптом візьме і підніметься?
Quote (Rimori)
Я не бачу нічого погано, що я поїхав вчитись в іншу країну. Мен здається, що це не я за самізоляцію.

Можливо з натяком про тебе я трохи не вгадав, але те, що багато-хто після навчання за кордоном лишається там - сумна реальність. Цього разу без натяків


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 00:10 | Повідомлення # 49
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Історію пам'ятаєш? Мюнхенську угоду 1938 року, коли західні держави без участі Чехословаччини віддали її Гітлеру. Таке собі умиротворення. Цього разу можу бути подібне.

Так за нами остаточне рішення. Росія тепер втрачає позиції. І Європа думаю навчилась на своїх помилках
Quote (Ріттеркайзер)
Ситуацію у Грузії теж світ розумів, але коли війна почалася, усі обмежилися мирними заклмками.

А ми не грузія. І Світ не дасть цьому повторитись. Бо наступним може бути бдь хто інший. Тай ситуація в нас трішки інакша
Quote (Ріттеркайзер)
Саакашвілі теж так думав. Але ж потоплення ЧФ буде означати оголешення війни Росії, і тоді вона підготовленими військами вдарить по всьому кордону України, в тому числі і на Київ. Ти десь тут писав, що західні держави не будуть посилати вмирати своїх вояків за Україну. Так що твій рецепт теж можна назвати "емоційним".

Оскільки в НАТО нас не візьмуть, то і за нас воювати не будуть. Ну і якщо Росія не захоче виводити свій флот, ми матимемо право відновити ядерний статус. Але напад Росії буде загрозою для Європи, тож хто зна як будуть розвиватися події. Мушу сказати, що і в росії армія не сильно крута. Лиш багаточисельна. І не варто списувати нашу теперішню армію. В росії половина солдат алкаші. І техніка їхня старіє. Не треба слухати казачки про їхню армію. А партизанські загони? А ядерної зброї не треба боятись!!!! Принаймі поки немає 3 світової війни

Quote (Ріттеркайзер)
Якщо РФ будуть умиротворювати?

А не треба давати поводу

Quote (Ріттеркайзер)
Друга заповідь декалогу українського націоналіста-революціонера: "Не дозволиш нікому плямити слави ні честі твоєї нації" Ти її будеш дотримуватися чи ні?

Ніхто не може заплямити нашу честь крім нас самих!!!!!!! Значить я не націоналіст-революціонер. Наші ворого лиш плямлять свою честь!
Quote (Ріттеркайзер)
Добре тобі казати ЗАРАЗ. Сказав би ти це, будучи в Союзі

Зараз не Союз! І правда пережила Союз!
Quote (Ріттеркайзер)
Нічого б не змінилося. Підтримка світу була на боці Грузії - усі "засуджували" РФ і "підтримували" Грузії. Тим більше, що Грузія раніше перед цим постійно зверталася до ООН. То ж не треба відкривати велосипед

Але грузини офіційно почали цю бойню. Нам не треба повторювати їхніх помилок. Тим більше, що ми могли б заблокуват роботу Севастополя, не починаючи війни(якої так би хотіла Росія)

Quote (Ріттеркайзер)
Звичайно, правота знищує ворожі танки, знешкоджує літаки і дезорієнтує ворожі ракети.

В мене вже немає сил повторювати одне і теж! dry Головне це інформаційна війна!! А не збройна! СВІТ МІНЯЄТЬСЯ!!!!!!!!! Треба це замітити! Ми не в середньовіччі живем. Повір, я б сам зрадістю порвав би наших ворогів, але розумію що треба бути хлоднокровним, бо так краще для України! Ми не дикуни, а нащадки ВЕЛИКОГО НАРОДУ, Аріїв, Скіфів, Русичів, Козаків....
Quote (Ріттеркайзер)
Я теж за таку війну. Але виходячи з сучасного стану Україну, не дуже у це вірю

А я ВІРЮ. В нас вже багато крові пролилося. Або ми тепер піднімемось, абозгинемо у віках!!!! Вибір за нами
Quote (Ріттеркайзер)
З досвіду попередніх двох воєн - усі вони перекочувалися по Україні, так що і третього разу буде те саме.

...
Quote (Ріттеркайзер)
Повторюю, це всього лиш твоя думка. Я б хотів би, щоб вона справдилася, але цього МОЖЕ й не статися

А я і не гарантую що так станеться. Але це думаю серйозні доводи
Quote (Ріттеркайзер)
Здається, в темі"Сволочі" йшлося про те, що народ зазомбований, що народ сам винен, що в народу рабська рядянська ментальність. То ж чого він раптом візьме і підніметься?

Я не шоворив, що на україні немає віддіних їй синів і дочок які готові віддати за неї життя.Думаю таких немало, бо Україна ще жива. Я говорив про українців і владу.
Quote (Ріттеркайзер)
Можливо з натяком про тебе я трохи не вгадав, але те, що багато-хто після навчання за кордоном лишається там - сумна реальність. Цього разу без натяків

Ну це вже стосується мене чи я повернусь, чи ні. Хоча і за кордоном можна робити багато для України


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 00:44 | Повідомлення # 50
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Так за нами остаточне рішення. Росія тепер втрачає позиції. І Європа думаю навчилась на своїх помилках

Історія вчить тому, що вона нічого не вчить. Ти все пишеш, враховуючи лише найкращі варіанти, але цих варіантів може бути кілька
Quote (Rimori)
А ми не грузія. І Світ не дасть цьому повторитись. Бо наступним може бути бдь хто інший. Тай ситуація в нас трішки інакша

Світ занадто економічно взаємопов'язаний з Росією і занадто незалежний від нас, щоб вступитися за нас перед Росією. То що ти пишеш то правда, але чи світ то зрозуміє?
Quote (Rimori)
Оскільки в НАТО нас не візьмуть, то і за нас воювати не будуть. Ну і якщо Росія не захоче виводити свій флот, ми матимемо право відновити ядерний статус. Але напад Росії буде загрозою для Європи, тож хто зна як будуть розвиватися події. Мушу сказати, що і в росії армія не сильно крута. Лиш багаточисельна. І не варто списувати нашу теперішню армію. В росії половина солдат алкаші. І техніка їхня старіє. Не треба слухати казачки про їхню армію. А партизанські загони? А ядерної зброї не треба боятись!!!! Принаймі поки немає 3 світової війни

Це заклики до війни? smile
Щодо техніки - і наша і їхня оновлюється, котрась більше, котрась менше
Теперішню армію не варто списувати, але що буде з майбутньою армією? Там же будуть самі контракники, які, з таким відношенням, як сьогодні, весь час будуть недобирати. А що буде з тотальною мобілізацією?
І чи підніметься народ проти окупантів, чи буде сидіти як вівці-раби? А партизанські загони дійсно зможуть багато-чого зробити. Мені тут думка прийшла - якби партизани були в Чорнобилі - такі собі сталкери smile Там забрудення потрохи зникає, рослинність велика, а головне - до Києва недалеко!
Quote (Rimori)
А не треба давати поводу

РФ сама знайде привід, або навіть сама придумає його, чи сама зробить провокацію, а потім буде сама ж на неї відповідати воєнними діями - було б лише бажання самої РФ
Quote (Rimori)
Ніхто не може заплямити нашу честь крім нас самих!!!!!!! Значить я не націоналіст-революціонер. Наші ворого лиш плямлять свою честь!

Можна вважати багато-що, але коли вони наше свято мають за бруд, то вони нас самих будуть ним вважати, а якщо це буде, то тут тобі виправдання війни світові - мовляв, такі сякі виправдовують "хфошиздів" і т.д.
Quote (Rimori)
Але грузини офіційно почали цю бойню. Нам не треба повторювати їхніх помилок. Тим більше, що ми могли б заблокуват роботу Севастополя, не починаючи війни(якої так би хотіла Росія)

Офіційно-неофіційно - наслідки були б ті самі. Захід з Росією дуже економічно взаємопов'язаний, тож наслідки були б ті самі
Quote (Rimori)
В мене вже немає сил повторювати одне і теж! Головне це інформаційна війна!!

Інформаційна війна - лише підготовка до війни справжньої. Або принаймі до холодної війни
Quote (Rimori)
Треба це замітити! Ми не в середньовіччі живем

Мля. І чо я купив того коня, меча і обладунки? smile happy Треба буде моєму графу це віддати і сказати, що я свій бенефіцій передаю селянам, а собі лишаю лише замок smile
Quote (Rimori)
Ми не дикуни

Я знаю
Quote (Rimori)
а нащадки ВЕЛИКОГО НАРОДУ, Аріїв, Скіфів, Русичів, Козаків....

Не Русичів, а РУСИНІВ. І козаки народом не були! Вони були верствою.
Quote (Rimori)
А я ВІРЮ. В нас вже багато крові пролилося. Або ми тепер піднімемось, абозгинемо у віках!!!! Вибір за нами

Ми не будем вибирати, на чиїй території воювати. Якщо війно почнемо не ми і ворог буде переважати, війна точно буде на нашій території
Quote (Rimori)
Ну це вже стосується мене чи я повернусь, чи ні. Хоча і за кордоном можна робити багато для України

РІМОРІ!!! Щоб тобі і вдумку такого не приходило - залишитися в Чехії після навчання. Відразу потрібно йти для України - бо саме тут ти принесеш їй найбільшу користь. В чужих державах ти будеш працювати на ці інші держави, хоча, можливо, будеш хотіти щось зробити для України


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 01:28 | Повідомлення # 51
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Історія вчить тому, що вона нічого не вчить. Ти все пишеш, враховуючи лише найкращі варіанти, але цих варіантів може бути кілька

Я не політик. Я лиш висловлюю свою думку
Quote (Ріттеркайзер)
Світ занадто економічно взаємопов'язаний з Росією і занадто незалежний від нас, щоб вступитися за нас перед Росією. То що ти пишеш то правда, але чи світ то зрозуміє?

Ну думаю світу легше обійтись без росії, ніж росії без світу
Quote (Ріттеркайзер)
Це заклики до війни?

В душі я цього хочу, але знаю що цього не можна допускати
Quote (Ріттеркайзер)
РФ сама знайде привід, або навіть сама придумає його, чи сама зробить провокацію, а потім буде сама ж на неї відповідати воєнними діями - було б лише бажання самої РФ

Ну не думаю що все так просто. У разі війни ми відстоємо за Україну. Тим більше що росія вже нетака сильна вона втрачає позиції у світі. А Україна не грузія!!!!! Хоча ще раз повторюю, що росія не буде ризикувати нападати на нас!
Quote (Ріттеркайзер)
. І козаки народом не були!

Я мав наувазі Козацьку державу. Хоча козаки були з народу. Тож можна говорити що народ це і є ті ж козаки
Quote (Ріттеркайзер)
Ми не будем вибирати, на чиїй території воювати. Якщо війно почнемо не ми і ворог буде переважати, війна точно буде на нашій території

Бла,бла,бла яка війна??? Почекай хоч рік. Там ситуація проясниться і можна буде говорити більш впевнено. Але ще раз говорю що нам не потрібна війна!!!!!!! Якщо ми її не будемо шукати, то ми її і не знайдем. Хоча про безпеку вже думають, і якщо я не помиляюсь то на кордоні з росією збільшили к-сть військ
Quote (Ріттеркайзер)
РІМОРІ!!! Щоб тобі і вдумку такого не приходило - залишитися в Чехії після навчання. Відразу потрібно йти для України - бо саме тут ти принесеш їй найбільшу користь. В чужих державах ти будеш працювати на ці інші держави, хоча, можливо, будеш хотіти щось зробити для України

А я казав що повернусь додому. Сподіваюсь для науковців будуть хоч якісь умови для існування smile


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 11:06 | Повідомлення # 52
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Я не політик. Я лиш висловлюю свою думку

Думки не завжди правильні
Quote (Rimori)
Ну думаю світу легше обійтись без росії, ніж росії без світу

В порівнянні так, але все-таки світу, особливо Європі, буде важкувато - в Росії газ, ринки збуту і т.д.
Quote (Rimori)
В душі я цього хочу, але знаю що цього не можна допускати

Я вже який раз кажу, що це залежить не тільки від нас, може бути ситуація, яку тільки нашими силами не допустити не зможеш
Quote (Rimori)
Ну не думаю що все так просто. У разі війни ми відстоємо за Україну. Тим більше що росія вже нетака сильна вона втрачає позиції у світі. А Україна не грузія!!!!!

Воно то так, але ініціатива буде на російському боці, і повітря вона буде мати більші шанси контролювати. Згадай Другу світову, як німці на срср напали - в срср війська були більші, але ініціатива була в німців і повітря - теж в них. Тож для переможної війни потрібно, щоб увесь народ був проти загарбників, щоб пасивний опір з боку простих громадян і щоб була партизанка
Quote (Rimori)
Хоча ще раз повторюю, що росія не буде ризикувати нападати на нас!

"Умом росіїю не понять" - хтось таке сказав. Те, що ти так думаєш, не важливо, важливо, що думає(а не каже) путін з медведєвом.
Quote (Rimori)
Тож можна говорити що народ це і є ті ж козаки

нууу. козаки виражали інтереси народу.
Quote (Rimori)
Почекай хоч рік. Там ситуація проясниться і можна буде говорити більш впевнено.

ага, уявляю ситуацію через рік: сидимо ми з тобою в бункрі, я відстрілююсь з кулемета, ти з автомата, патрони закінчуютиься, і ось по нашому бункрі б'є танк, вхід завалюється, ми з тобою лишаємось в бункрі, і я йду рити прохід до запасного виходу. І ось, риючи землю і говорячи різні прокляття на москалів, питаю тебе: ну що, прояснилась ситуація?(це мої фантазії, сумніваюсь, що через рік таке буде, хоча дійсно, може бути всяке)
Quote (Rimori)
Якщо ми її не будемо шукати, то ми її і не знайдем.

відкрий книжку з історії і прочитай її уважно. Особливо про другу світову війну. Тоді австрія, чехословаччина, польща, данія, норвегія, бельгія, нідерланди, люксембург, франція, югославія і греція теж війни не хотіли. І що їм це дало? війни тоді хотів гітлер зі сталіном, а бажання усіх інших держав цьому бажанню поступилися
Quote (Rimori)
А я казав що повернусь додому. Сподіваюсь для науковців будуть хоч якісь умови для існування

ху, а то я вже схвилювався:
Quote (Rimori)
Ну це вже стосується мене чи я повернусь, чи ні. Хоча і за кордоном можна робити багато для України


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 16:18 | Повідомлення # 53
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Думки не завжди правильні

Це ти так думаєш
Quote (Ріттеркайзер)
В порівнянні так, але все-таки світу, особливо Європі, буде важкувато - в Росії газ, ринки збуту і т.д.

А Росіїї? Це не вигідно двом сторонам, тож росія перша точно не буде розривати стосунки з європою
Quote (Ріттеркайзер)
ага, уявляю ситуацію через рік: сидимо ми з тобою в бункрі, я відстрілююсь з кулемета, ти з автомата, патрони закінчуютиься, і ось по нашому бункрі б'є танк, вхід завалюється, ми з тобою лишаємось в бункрі, і я йду рити прохід до запасного виходу. І ось, риючи землю і говорячи різні прокляття на москалів, питаю тебе: ну що, прояснилась ситуація?(це мої фантазії, сумніваюсь, що через рік таке буде, хоча дійсно, може бути всяке)

В такому випадку ситуація проясниться на 100% smile


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 17:25 | Повідомлення # 54
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Думки не завжди правильні

Quote (Rimori)
Це ти так думаєш

Ти теж
Quote (Rimori)
Це не вигідно двом сторонам, тож росія перша точно не буде розривати стосунки з європою

З Європою не буде. А з Україною? Уяви себе на місці керівників західноєвропейських держав: маєш Росію, з якою ти пов'язаний економічно, і маєш Україну, як не була незалежною майже 3 століття (за винятком окремих епізодів), а була частиною Росії; влада в ній нікудишня, весь час свариться, економіка орієнтована на сировину, а ще через неї проблеми з росією через транзит. То ж чому вони будуть відстоювати НАШУ незалежність, для них ми колишня частина росії


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 17:30 | Повідомлення # 55
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ти теж

Ну і ти smile
Quote (Ріттеркайзер)
З Європою не буде. А з Україною? Уяви себе на місці керівників західноєвропейських держав: маєш Росію, з якою ти пов'язаний економічно, і маєш Україну, як не була незалежною майже 3 століття (за винятком окремих епізодів), а була частиною Росії; влада в ній нікудишня, весь час свариться, економіка орієнтована на сировину, а ще через неї проблеми з росією через транзит. То ж чому вони будуть відстоювати НАШУ незалежність, для них ми колишня частина росії

Заради їхньої ж безпеки будуть. Хоч я завжди казав що треба надіятись лишень на свої сили

P.S. Мені здається що в цій темі ми лиш повторюємось і нічого нового не говоримо. Кожен пост одне і теж. Треба міняти напрям дискусії


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 17:49 | Повідомлення # 56
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
P.S. Мені здається що в цій темі ми лиш повторюємось і нічого нового не говоримо. Кожен пост одне і теж. Треба міняти напрям дискусії

Quote (Rimori)
Це ти так думаєш

Quote (Ріттеркайзер)
Ти теж

Quote (Ріттеркайзер)
Ну і ти

Ще б пак
Quote (Rimori)
Заради їхньої ж безпеки будуть. Хоч я завжди казав що треба надіятись лишень на свої сили

Захід - не думаю. От Польща і прибалти - можуть бути

В мене тут виникла така ідея: а чи можна укласти окремий військовий союз з однією з країн НАТО?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 17:54 | Повідомлення # 57
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
В мене тут виникла така ідея: а чи можна укласти окремий військовий союз з однією з країн НАТО?

Сумніваюсь що керівництво НАТО таке допустить


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 18:05 | Повідомлення # 58
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
То ж я повернуся до ядерної зброї. На основі попередньої дискусії роблю висновок, що Захід буде підтримувати Україну у протистоянні з росією, тож вони нам не будуть сильно перешкоджати її отримати

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 18:24 | Повідомлення # 59
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
тож вони нам не будуть сильно перешкоджати її отримати

ну на це б я не розраховував, бо це теж їх безпека


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 18:46 | Повідомлення # 60
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
та ми в принципі на них націлювати ядерні боєголовки не будем. От наприклад Франція має ядерну зброя, але це не становить небезпеку Німеччині

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
Пошук: