[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Україна і НАТО
Ваше відношення до вступу України в НАТО
1. Так, однозначно [ 1 ] [14.29%]
2. Так, хоча є певні зауваження [ 2 ] [28.57%]
3. Тимчасово, а далі по ситуації [ 4 ] [57.14%]
4. Ні, хоча потрібно співпрацювати [ 0 ] [0.00%]
5. Ні, нізащо, НАТО - ні [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 7
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 19:19 | Повідомлення # 21
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
В франції зараз вся техніка і зброя французького виробництва. Правда це їм дуже дорого обходиться. А ле принаймі вони підтримують власну військову промисловість.

Quote (Rimori)
В нас є потенціал. Але такими темпами скоро і цього не буде. Потрібно розвивати науку. Краще забити на щось інше, але не на науку. Україна матиме перспективи лише тоді, якщо в нас відродиться наука. Наука це запорука розвитку. Буде наука - буде все. А ще й з нашими то ресурсами. Ресурсонезалежними ми тоді точно станемо. І взагалі основа, з чого треба починати, я вважаю, це: освіта, наука, медицина, правова система, ну і звичайно патріотичне і ментальне виховання народу. А інакше в нас не буде ні економіки, ні будь чого іншого. Потрібно починати з відродження нації, а потім вже промисловості і тп.

respect hands hands hands
А щодо армії я вважаю, що нам потрібна армія швейцарського зразка:
Армія Швейцарії - не єдина країні в світі, що має кадров-міліційну структуру. За таким принципом, приблизно, побудований, наприклад, Бундесвер, що є по суті таким собі величезним аналогом радянських "кадрованих" дивізій. Тобто система "трохи солдатів + багато кадрових офіцерів та унтерофіцерів + цивільні резервісти + навчальні збори = розгортання тільки коли треба".

Відмінність швейцарської армії у доведенні до абсолюту ідеї "народ і армія єдині"
Кадрових військових у країні всього близько 9000, в основному в авіації. Тих, що знаходяться на службі і перепідготовці - близько 10-15 тис. одночасно. Солдат призивається на 90 днів в так званий Rekrutenschule(школа рекрутів) - Ecole de recrue. Після закінчення держава видає бійцю особисту зброю з двома повними магазинами (штурмова гвинтівка і/.або пістолет), "консерву міністра", три комплекти форми на всі пори року, обладнання, бронижилет і каску, з якими він і відбуває додому. Зберігає він його як хоче - ніхто перевіряти не буде.

До 32 років солдат знаходиться у стані "аусцуг", до 42-х "ландвер", і до 50 - "ландштурм". Рядовий аусцуг за 10 років проходить в своїй частині 8 зборів по 3 три тижні, ландвер - три рази по 2 тижні, ландштурм - 1 раз по 2 тижня. Як тільки виповнюється 51 рік, тебе офіційно звільняють з армії, забираючи гвинтівку, пістолет і "консерву", і дарують споряджений помповий дробовик і мобилізаційну приписку - на випадок тотальної мобілізації.

Уявіть собі державу з найбільшим у світі відсотком населення, що знаходиться в армії. Державу, в якій усі чоловіки від 20 до 50 - військовослужбовці, в буквальному значенні слова сплячі з автоматом під подушкою. Державу, яка і після 50 ьпросто дарує тобі ствол, і радо бачить тебе до гробу на зборах і полігонах. Державу, що просить тебе купити хоча б пістолет (а краще - гвинтівку) зі скидкою. Державу, що здатна розгорнути з 22-тисячної в 2-4 години(!) 650-тисячну, а за дві доби - 1,7 мільйонну(!) армію, прекрасно навчену, організовану, і досить непогано озброєну. (наприклад: армія США - 1,3 мільйона плюс такий же резерв, армія Китаю - 2,4 мільйона плюс 1 млн. резерв).

А з такою системою є НАТО, нема НАТО - до лампочки, якщо Україна за 2 доби розгорне 15-мільйонну армію


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 19:20 | Повідомлення # 22
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
А ще потрібно не забувати про відновлення ядерного статусу devil

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 19:31 | Повідомлення # 23
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
А з такою системою є НАТО, нема НАТО - до лампочки, якщо Україна за 2 доби розгорне 15-мільйонну армію

Прикольна система. Перший раз чую. Треба подати ідею якомусь толковому політику smile
Quote (Ріттеркайзер)
Як тільки виповнюється 51 рік, тебе офіційно звільняють з армії, забираючи гвинтівку, пістолет і "консерву"

А консерву не можна їсти? Цікаво який у неї термін придатності? smile :) smile
А скіільки часу приблизно потрібно, щоб перейти на таку систему?
Quote (Ріттеркайзер)
А ще потрібно не забувати про відновлення ядерного статусу

Треба. Але як???? Це лиш буде поводом для наших сусідів розпочати війну. Ну хіба що ми зможем зробити ядерну зброю практично миттєво)




Повідомлення відредагував Rimori - Неділя, 07.12.2008, 19:33
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 19:36 | Повідомлення # 24
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Прикольна система. Перший раз чую. Треба подоти ідею якомусь толковому політику

ЇЇ підтримує ВО"СВОБОДА". Між іншим інформація - з свободівського форуму
Quote (Rimori)
Треба. Але як???? Це лиш буде поводом для наших сусідів розпочати війну. Ну хіба що ми зможем зробити ядерну зброю практично миттєво)

От для того і потрібно співпрацювати з НАТО - от мовляв ми такі демократичні, працюєма задля колективної безпеки, посилюєм блок тра-ля-ля, щоб вони не дуже заперечували, щоб Україна стала ядерною.
Тим більше, що родовище урану у нас є. Потрібна лише програма збагачення урану. А шахти, інфраструктура - це ще з минулих часів є, треба лише дещо відновити.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 19:43 | Повідомлення # 25
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Це стане лишень причиною виключення України з НАТО. Ніхто тепер не дозволить відновити Україні ядерний статус. Кому потрібна ше одна сильна країна з якою треба рахуватись. Тому тут треба придумати щось інше

 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 19:52 | Повідомлення # 26
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Це стане лишень причиною виключення України з НАТО.

та хай виключають, коли ми будем його мати чи майже мати. Що вони проти нас зроблять.
Проте в цьому плані треба розвивати економіку, зокрема с/г. Якщо ми будем мати сильну економіку і поставляти Європі зерно, вона проти нас економічні санкції теж не введе, бо їй самій же буде гірше.
Я ж кажу - треба виглядати для них друзями, а потім - як нам буде вигідно


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 19:59 | Повідомлення # 27
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Я ж кажу - треба виглядати для них друзями, а потім - як нам буде вигідно

Ну все ж таки не треба до них лізти на колінах, та кяк ми це робимо зараз. Нехай вони самі запропонують нам приєднатись до них
Quote (Ріттеркайзер)
Проте в цьому плані треба розвивати економіку, зокрема с/г. Якщо ми будем мати сильну економіку і поставляти Європі зерно, вона проти нас економічні санкції теж не введе, бо їй самій же буде гірше.

Ну є ще Росія і США. А вони сумніваюсь що будуть від нас залежати. Хоча якщо ми швидко зробимо ядерну зброю, то шанс військового втручання буде малий(тим більше що ми демократична держава, і не виглядаємо на агресора). Але економічні санкції з боку Росії і США нам гарантовані


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 20:11 | Повідомлення # 28
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ну все ж таки не треба до них лізти на колінах, та кяк ми це робимо зараз. Нехай вони самі запропонують нам приєднатись до них

а ми що - лізем на колінах? Ми просимся, але колінами це можна назвати з великою натяжкою
Quote (Rimori)
Ну є ще Росія

а ми кому поставляємо свою продукцію і чию продукцію купуємо? так, вони можуть заборони ввести, але це буде погано не тільки для нас, але й для них. Крім того, ми вже у СОТ, так що при заборонах якось виживемо
Quote (Rimori)
і США

а американцям тільки вигідно(поки що) трмати когось озброєного до зубів на російському кордоні. Не забувай - США найбільше хоче бачити Україну в НАТО. Спільність інтересів, одним словом
Quote (Rimori)
Але економічні санкції з боку Росії і США нам гарантовані

Зважаючи на вищенаведені факти, навіть якщо санкції будуть, не думаю, що вони будуть дуже страшними.
Подивись на Росію - війну з Грузією Захід їй спустив з рук виключно через економічні інтереси


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 20:18 | Повідомлення # 29
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
ми кому поставляємо свою продукцію і чию продукцію купуємо? так, вони можуть заборони ввести, але це буде погано не тільки для нас, але й для них. Крім того, ми вже у СОТ, так що при заборонах якось виживемо

Ти забув що весь світ буде проти ядерного статусу України. Подивись на Північну Корею

Quote (Ріттеркайзер)
а американцям тільки вигідно(поки що) трмати когось озброєного до зубів на російському кордоні. Не забувай - США найбільше хоче бачити Україну в НАТО. Спільність інтересів, одним словом

Ну я думаю що американцям аж ніяк не потрібен ядерний статус України. Справа в тому, що вони лишень хочуть нас використати.
Quote (Ріттеркайзер)
Зважаючи на вищенаведені факти, навіть якщо санкції будуть, не думаю, що вони будуть дуже страшними. Подивись на Росію - війну з Грузією Захід їй спустив з рук виключно через економічні інтереси

От якраз для Росії пробля не буде через Україну. Вона то зможе переключитись на інші ринки. А Україні буде важко це зробити.


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 20:26 | Повідомлення # 30
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
и забув що весь світ буде проти ядерного статусу України. Подивись на Північну Корею

Quote (Rimori)
Ну я думаю що американцям аж ніяк не потрібен ядерний статус України.

Подивись н Індію та Пакистан. Особливо Пакистан - який був ніби проамериканським - дозволили.

Quote (Rimori)
От якраз для Росії пробля не буде через Україну. Вона то зможе переключитись на інші ринки. А Україні буде важко це зробити

Ще раз повторюю - Україна в СОТ, а Росія - ні. Якщо українська продукція буде конкурентоспроможною, то ми, може і проблематично, але все-таки переключимся


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 20:29 | Повідомлення # 31
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Не забувай що нас можуть і з СОТ виключити

 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 20:34 | Повідомлення # 32
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Не забувай що нас можуть і з СОТ виключити

Щось я не чув про те, що з СОТ когось виключали чи взагалі про таку можливість. Можеш розповісти про це докладніше?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 20:45 | Повідомлення # 33
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Щось я не чув про те, що з СОТ когось виключали чи взагалі про таку можливість. Можеш розповісти про це докладніше?

Просто ніхто з членів СОТ ще не пробував встановити ядерний статус!
І взагалі Іран підтримує Росія, а нас ніхто підтримувати не буде. Так що наслідки будуть гірші ніж в Ірану




Повідомлення відредагував Rimori - Неділя, 07.12.2008, 20:58
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 07.12.2008, 21:18 | Повідомлення # 34
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
ииии... я взагалі-то не про Іран, а про Пакистан говорив
а я тобі задам інше питання:а чому Іран підтримує Росія. І чому з цієї ж причини США не може підтримувати Україну.
П.С. Не забувай про приклад з Пакистаном.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 07.12.2008, 21:42 | Повідомлення # 35
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Не забувай про Європу. Європа 100% буде проти. А Америка не наважиться протистояти Європі. Тому Пакистан і Україна це зовсім різні речі.



Повідомлення відредагував Rimori - Понеділок, 08.12.2008, 01:55
 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 08.12.2008, 12:15 | Повідомлення # 36
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Якщо Росія буде сильнішати, Європі це буде більш вигідно. Вони можуть щось попатякати, покричати, опустити ас в якихось рейтингах, але на ділі нічого не зроблять

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Пятниця, 12.12.2008, 20:39 | Повідомлення # 37
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (FukashiMoariTakaru)
для бажаючих мати н-мільйонну армію - у випадку настільки масштабних дій, все вирішится за секунди після ударів балістичними ракетами

хто буде в Україну стріляти?
США, до якого ти так хочеш рухатися?
Росія, яка буде само під себе стріляти?
Чи може Пакистан, для якого Україна взагалі ніякого діла не має?
А може Китай?
Уяви собі, що Грузія мала таку систему. Та про Абхазію і Південну Осетію давно б забули, а в росіян і на думку би не приходило воювати з величезною грузинською армією, яка, б можливо, використовувала б і партизанські методи і що була на своїй території
Quote (FukashiMoariTakaru)
Вважаю, що нам потрібно вступити у НАТО, хочаб тому що це підвищить економічну потужність країни.

wink а це як? НАТО, здається, військовий блок wink
А щодо того, що зменшимо військові витрати - це досить небезпечно робити - руйнувати власну військову промисловість
Вже віддали ядерну зброю, порізали на метал стратегічні бомбардувальники - бо, бачте, грошей нема
Quote (FukashiMoariTakaru)
300-500млрд вмз

що таке вмз?
Quote (FukashiMoariTakaru)
А статус теперішньої Росії у світі - як дразнення маленького цуцика, без якого просто всім буде сумно якщо його закрити і не випускати з будки. а так хай побігає, погавкає на ланцюжку під оманою свободи, нехай за мушками поганяєтся, потрібна всетаки видимість "сторожа" правопорядку і "ворога" природи? Хіба не так?

не так. Переглянь історію Росії, зокрема СРСР, щоб зрозуміти, що Росія - не маленький цуцик, а великий ведмідь.
На рахунок мушок - тоті мушки здається були українці впродовж останніх 350 років, а як давив той ведмедоцуцик "мушок" думаю не варто тобі розповідати wink


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 14.12.2008, 12:13 | Повідомлення # 38
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (FukashiMoariTakaru)
а для конфлікту на площі 30тис км/квадратних - буде 100к солдатів

хм-хм wink користуючись нескладною операцією ділення, визначаємо, що в такому випадку на 1 км квадратний припадає 3-4 солдат. Цікава все-таки вийде війна в такому випадку wacko wink

P.S. А ще існує таке поняття, як резерви, коли на втомленого ворога у вразливе місце кидають свіжі війська


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 16.12.2008, 23:06 | Повідомлення # 39
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Я думаю що Росія ніколи не нападе наУкраїну. Бо це буду кінець Росії і вони ц добре розуміють. Хоча я думаю Росії і так мало залишилось(скоро згадаєте мої слова smile ) Зараз росіян немає як нації. Є просто зомбований натовп. Мені навіть жаль їх sad Хоча від дикунських племен більшого і не треба очікувати. Скоро вони будуть повзти до нас на колінах за куском хліба. Росія сьогодні це єдина штучна держава, яку нічого не обєднює. Як на мене таке обєднання, точніше імперія, не може довго існувати. Це просто незавершений розпад Радянського союзу. По словах мого сусіда по кімнаті з Башкірії, всі народи Росії хочуть бути в росії(навіть чеченці не проти biggrin )Хоча він ж казав що деякі народи не називають себе росіянами(наприклад татарстаці) Ну це ж абсурд що всі так хочуть разом дружньо жити. Просто правду ніхто не говорить(говорять всякі дурниці про україну)
P.S. Я буду тут оффтопити поки не створите розділ "Міжнародна політика"!!!!!! angry

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!




Повідомлення відредагував Rimori - Вівторок, 16.12.2008, 23:22
 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 16:17 | Повідомлення # 40
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Я думаю що Росія ніколи не нападе наУкраїну.

Ага, Росія на Україну ніколи не нападала wink
Quote (Rimori)
Зараз росіян немає як нації

Питання дискусійне. Хоча всі сили спрямовуються на те, щоб так і було
Quote (Rimori)
Скоро вони будуть повзти до нас на колінах за куском хліба.

Це "скоро" буде, коли в них закінчиться газ, а газ в них закінчиться не дуже скоро
Quote (Rimori)
По словах мого сусіда по кімнаті з Башкірії, всі народи Росії хочуть бути в росії

Це називається планом сталіна - змішаня всіх народів під проводом російського. В нас теж деякі..иии... "люди" хочуть бути в росії


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
Пошук: