[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Мій сон
VettghernДата: Субота, 06.09.2008, 10:58 | Повідомлення # 1
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
В цій темі можна писати,які сни кому сняться. Пишемо у межах розумного,про особисті або дуже дибільні сни бажано не писати. cool


 
VettghernДата: Субота, 06.09.2008, 11:05 | Повідомлення # 2
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Мені наприклад з 5-ого на 6-е вересня снився сон, шо ніби зона поглинула всю Україну,там кусок Росії до Франика теж дойшла.І тут короче паніка була,перестрілки на вулицях,бардак повний... А мені як завжди прийшлося відігравати найважливішу роль у цьому бардаці. biggrin :D Ну типу мені і ше 3-ом наемникам доручено було провести десяток людей..А далі короче як в стандартному бойовику (мені завжди сняться ефектні сни biggrin ) стрілявся,бився на кулаках і т. д. і т. п. Кароч Маршрут пролягав з Пасічної до Тисмениці,ну типу народ тікав до європи на захід.
Хеппі енд.Врятувалися тільки я ше одна девушка biggrin ,і нас підібрали Війська НАТО вислані сюди для допомоги.
Ось такий прикольний і яскравий сон. cool B) cool
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Просто тим хто не грав сталкер,не дуже понятно будуть подробиці,тому розсюсюкувати весь сон нема змісту. smile





Повідомлення відредагував Vettghern - Субота, 06.09.2008, 11:08
 
SiveRДата: Субота, 06.09.2008, 21:27 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Не люблю розповідати сни людям, яких там нема... Взагалі рахую, що сни це підсказка, щоб побачити те чого ти не бачиш...

 
ВітусяДата: Субота, 06.09.2008, 21:49 | Повідомлення # 4
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
а мені багато разів снилось , що мене вбивають.... Я обожнюю такі сни, бо тоді весь наступний день у мене піднесений настрій) Недавно мені приснилось , що мене проткнули чимось наскрізь і було досить прикольно в сні бачити себе збоку ( ну знаєте як таке в снах буває) всю в крові )) А одного разу мені навіть було в сні боляче((
 
SiveRДата: Субота, 06.09.2008, 21:56 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Мене убивали у сні тільки коли я був малий. Тепер мене майже неможливо вбити, бо я навчився контролювати сни де, мене хочуть вбити... tongue Тому для мене ці сни як фільми про супергероя який сам нищить все навколо і теж просинаюся з піднесеним настроєм тому що не дав померти тим людям, які були зі мною і завжди помирали теж зі мною. happy

Одного разу я вбив "ЙОГО" пожертвуючи собою, щоб врятувати інших. Люблю сильних суперників biggrin Тоді був хороший день! happy


 
ВітусяДата: Субота, 06.09.2008, 22:03 | Повідомлення # 6
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
мені більше подобається, коло в сні мене душать, розстрілюють, топлять , але найбільше , коли протикають мене чимось гострим)
 
VettghernДата: Субота, 06.09.2008, 22:05 | Повідомлення # 7
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Мене в снах часто вбивають.Я колись теж не міг це контролювати але тепер здебільшого "гружуся з останньої сохранки" як в іграх!!!! biggrin biggrin


 
ВітусяДата: Субота, 06.09.2008, 22:08 | Повідомлення # 8
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
я доречі вже давно навчилася контролювати свої сни... але ж кажу МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ)))))
 
SiveRДата: Субота, 06.09.2008, 22:18 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Вітуся, маньяк tongue smile

 
ВітусяДата: Субота, 06.09.2008, 22:20 | Повідомлення # 10
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
маньяк був би якби то я всіх вбивала)))) просто дуже незвичні почуття))) мені подобається)))) але найбільше мені подобались сни, коли я італа))) більше я рости не буду, тому ті сни у мене тепер лише у спогадах(((
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 00:32 | Повідомлення # 11
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
маньяк був би якби то я всіх вбивала))))

Ти словесний маняк!!!Особливо в асі!! biggrin biggrin biggrin biggrin



 
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 11:45 | Повідомлення # 12
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
чого?
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 17:37 | Повідомлення # 13
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Того поясню в асі.Не флуди!!! cool cool


 
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 21:24 | Повідомлення # 14
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
народ, а комусь снились еротичні сни? Бо я десь в неті сьогодні прочитала, що всім підліткам сняться еротичні сни. А мені не сняться( Я така одна?
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 21:30 | Повідомлення # 15
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Не не одна... biggrin
Мені теж ніразу не снилися...Іменно еротичні. biggrin
НУ бувало борделі снилися і там стриптиз якийсь модний,але більш серйозного не наблюдалося... sad sad



 
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 21:31 | Повідомлення # 16
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
о... а мені і борделі не снилися.... це, мабуть, так цікаво...(((
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 22:18 | Повідомлення # 17
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Мабуть..Особливо коли ти граєш два місяці ігру з офігенною графою де трупи можна роздягати до самої нижньої білизни,а борделів в грі нема,Тобі починають снитися кошмари,де ти ходиш по борделі,вибираєш собі "спутницю ночі",а потім ти У СНІ прокидаєшся,бачиш її голий труп біля себе,потом тікаєш від охранніків міста, а за тобою женеться вже весь патруль міста(20 чоловік) і ти летиш в пустоту ночі на коні,а попри тебе падають стріли,і перед собою ти бачиш тільки бліде понівечене тіло шлюхи...
А потом твій кінь пригає в Прірву і ти прокидаєшс весь в холодному поті і думаєш:"Бля*ь,ну нащо я грав той Облівіон наніч???!!!" cry cry cry cry cry cry cry
Гарні сни правда Вітуся??Хочеш таких кошмарів на ніч??? dry dry dry dry dry



 
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 22:21 | Повідомлення # 18
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
ага))) жаль, що тільки до нижньої білизни, правда? але зато це дуже емоційні і цікаві (принаймі оригінальні)))) СНИ.
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 22:26 | Повідомлення # 19
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
(принаймі оригінальні)

Да! А мені інакші і не сняться!!!! biggrin
biggrin biggrin



 
ВітусяДата: Понеділок, 08.09.2008, 18:10 | Повідомлення # 20
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
а мені сьогодні , коли треба було в 5 вставати.... дзвонить будильник-мобілка...я думаю , що ще 5 хвилин і встаю... кладу мобілку ав руку, щоб почути через 5 хвилин вібрацію і проснутися.... моментально засинаю, ще швидше проходять 5 хвилин... і тут мені сниться, що всьо я вмерла, а отже, вставати не треба)))) я у сні повірила, що я мертва і з найщасливішою дитиною у світі вирубила телефон і знову заснула...якби не мама, то я б взагалі проспала... (хоча я і так півгодини спала як труп))))))))
 
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: