[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Студентське життя (описуєм)
SiveRДата: Вівторок, 02.09.2008, 14:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Перший день взагалі СУПЕР! Була 1 пара, але перші 2 нас вчили що треба робити, а що ні в активому залі. Пара була англійська. Розповідали про себе. У мене досить розумна група і класний староста. Я РАДИЙ ЩО Я СТУДЕНТ!!! УРЯ! happy

Другий день теж курто. Рано вставати правда, але ця біганина з корпуса в корпуса мені так подобається happy Група класна, правда, ще досить скована, але скоро все буде гуд. Було 3 пари. Анатомії це ппц. Стільки зубрити.... Знати кожну кісточку в тілі людини і її будову не тільки на українській мові, але й на латинській wacko . З латинської класний вчитель. Багато вимагає, але він норм чел молодий і казав, що якщо будуть якість проблеми щоб звертались класно пояснюю і чітко ставить завдання. ФІЗКУЛЬТУРА КЛАС! стільки РІЗНИХ гуртків.
Записався на гурток плавання. УРЯ!!!!! happy Зараз зубрю анатомію! Я ТАКОГО НАВЧАННЯ ТІЛЬКИ Й ЧЕКАВ!!! happy happy

Ділимося своїми враженнями! happy


 
VettghernДата: Вівторок, 02.09.2008, 16:02 | Повідомлення # 2
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Ти мене випередив на дві години я теж хотів таку тему створити...


 
VettghernДата: Вівторок, 02.09.2008, 16:13 | Повідомлення # 3
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
В мене перший день пройшов нормально.Вже маю кликуху - Хакер,Бо як прийшов в кабінет інформатики не встиг сісти а вже перегрузив комп! lol lol lol Тут зразу два викладачі прискочили як на пожар і ше один молоденький практикант,якому дуже хтілось по пиці дати ( о на ботана схожий biggrin biggrin biggrin ).Почали пи*діти,шо тіпа так не можна самому комп виключати і т. д. і т. п. ...Ну а група нарекла мене хакером.А ще як взнали,що я люблю сталкер взламувати,то оооо..... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Пів групи трохи бикуваті(з села типу).Дехто вчора перший раз в своєму житті дізнався що таке хардрок... biggrin biggrin biggrin
Є один емочко,з зором вчився,я з нього вибив інфу! cool cool В групі нас 18 тлумків і жодної девушки...Ми як виходим з пар,а там біля нас економістки вчаться angel ... гигиги! biggrin biggrin biggrin Кароч нормально,класно пудово лучше чем в гівназії!!! booze сьогодні нас декан пошугав,що щороку вмирає 1500 людей,від ураженням струму,розказав,що бувають різні види трупів(Сівер читай уважно мож пригодиться biggrin ) biggrin .Типу білі,це коли уражена серцева система,а червоно-сині(синюваті),це коли дихальна система,типа удушення відбулося...А от вплив на нервову систему не досліджений,кароч людина може очухатися, і жити далі,а може вмерти через день.два або з розуму зійти,коли усвідомить,що її пальнуло струмом! cool
В общем весело... fear fear fear fear



 
ВітусяДата: Вівторок, 02.09.2008, 17:59 | Повідомлення # 4
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
привіт народ!!! я вас так люблю!!!!!!!!!!! я хочу назад!!!!!!!!!()))) правда вже ніхто не забере((())))... перший день у мене кльовий був... нічо ніхто не знає... весело... а сьогодні.... чотири пари... рука в мене відпадає... 24стор. клітинка в клітинку списала....((((... доречі логіка юриста це самий галімий предмет в світі!!! але це не найгірше) пари ше мож терпіти... історія навіть цікава) завтра закони хаммураббі будем вчити) а от група!!! заберіть мене назад!!! 85% дівчат - дури яких я ще за своє життя не бачила)) чесно... на сьому потоці одна -єдина дівчина з якою мож про щось поговорити... а от хлопці, якщо їх так мож назвати... це дурдом... примітивні барани.... я не знаю як я витримаю 5 років... мабуть буду тупо займатись зубрьожкою... (((((((((( заберіть мене!!!!! я вас всіх ДУЖЕ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!!
 
VettghernДата: Вівторок, 02.09.2008, 18:08 | Повідомлення # 5
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
мабуть буду тупо займатись зубрьожкою

Не надо,козльоночком станеш!!!! biggrin biggrin biggrin
Quote (Вітуся)
85% дівчат - дури яких я ще за своє життя не бачила

ги-ги..Познакомиш???А хоть морди прикольні??? biggrin
biggrin biggrin
Я ксаті за весь день списав 7 сторінок клітинка в клітинку... А прпедмети в мене класні,хочеться знову вчитися....Ех ностальгія перші три роки гівназії я класно вчився..Ги-ги!!! biggrin biggrin biggrin
А потом.... booze І сталкер killed biggrin biggrin biggrin
Кароч народ коли збираємся бухати нашим складом,ну тіпа минулим складом???Я бачив капелюшку!!!Вона вчила якихось японців вимовляти своє імя.Мляяяяя,як це ржачно виглядало,я чуть не впав зі сміху.... biggrin biggrin biggrin biggrin



 
ВітусяДата: Вівторок, 02.09.2008, 18:18 | Повідомлення # 6
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
давайте будь коли!!!! мої юристи тіпа сьоні йдуть)) якшо будем іти я готова втекти з пар))
 
VettghernДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:13 | Повідомлення # 7
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
я в зустрічах напишу,шоб не флудити в цій темі... smile


 
ВітусяДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:23 | Повідомлення # 8
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
але я вже відчула частково шо я студенточка по одному досить яскравому приводу... мені весь))) час хочеться їсти))))... у вас тоже так?
 
ТТяДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:26 | Повідомлення # 9
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 3
Статус: Offline
вікусь
ми ше в гімназії завжди хотіли їсти
так шо це не показник.............)
а от 8 листків конспекту за 2 пари- це жесть
в мене чуть рука не відпала wacko
 
SiveRДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:40 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Кароч народ коли збираємся бухати нашим складом,ну тіпа минулим складом???Я бачив капелюшку!!!Вона вчила якихось японців вимовляти своє імя.Мляяяяя,як це ржачно виглядало,я чуть не впав зі сміху..

Японців? Клас.... Блін а в нас самі араби.... sad


 
frameДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:49 | Повідомлення # 11
Johannes Krauser II
Група: Перевірені
Повідомлень: 288
Репутація: 5
Статус: Offline
хз через год токо стану студентом (ну думаю что стану)
первый день в 11ом классе прашёл зачотна, ржал целый день..


чтобы получить что-то, надо отдать взамен нечто равноценное..
 
VettghernДата: Вівторок, 02.09.2008, 21:23 | Повідомлення # 12
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (frame)
первый день в 11ом классе прашёл зачотна, ржал целый день..

Чувак,ми вже 4 роки як кожен день ржемо (ржали) в гівназії!!! biggrin
biggrin biggrin



 
ВітусяДата: Вівторок, 02.09.2008, 21:23 | Повідомлення # 13
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
пройшли ті часи(((((
 
ТТяДата: Вівторок, 02.09.2008, 21:26 | Повідомлення # 14
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 3
Статус: Offline
а мені , до речі, навіть дуже пощастило з групою
а про потік я взагалі мовчу
народ кльовий зібрався
є звичайно до фіга народу з сіл
але є і з франика
biggrin
 
ВітусяДата: Четвер, 04.09.2008, 20:41 | Повідомлення # 15
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
а я вже змирилась) і навіть полюбила свою групу.... вона вродє нічо))) а решту розкажу потом))))
 
SiveRДата: Четвер, 04.09.2008, 21:57 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
АНАТОМІЯ ЦЕ ПЕКЛО!!!! happy
vertabrae cervicales має corpus vertabrae, arcus vertabrae, processus
Є 7 processus: processus spinosus, 2 processus transversale, 2 processus articularis inferior et porterior. Arcus vertabrae утворює foramen vertebrae з corpus vertabrae. Не зважаючи що є ще багато facies inferior posterior anterior et superior. Враховуючи що кожний vertabrae має совю власну будову, а їх 33-34! Щось типу того я маю говрити на кожній парі анатомії! wacko


 
VettghernДата: Четвер, 04.09.2008, 22:02 | Повідомлення # 17
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
А мну вааще клас!!Сьогодні біг 1.5 кілометра..З 17 чел прийшов 4им і то перед фінішем мене перегнав один чел... Група нормальна...особливо хлопці з села...А тим що з міста понти ганють потом пи*ди вкачаю,коли походжу довше на тренування!! biggrin biggrin biggrin


 
VettghernДата: Четвер, 04.09.2008, 22:03 | Повідомлення # 18
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Я студент,хочу любви!!!! biggrin biggrin
Можна девку ззади,а можна и впереди!!! biggrin biggrin biggrin biggrin



 
ВітусяДата: Четвер, 04.09.2008, 22:08 | Повідомлення # 19
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
а можна і хлопа... бо ж дівок то в тебе в групі вообще нема)))))
 
VettghernДата: Четвер, 04.09.2008, 22:12 | Повідомлення # 20
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
а можна і хлопа... бо ж дівок то в тебе в групі вообще нема)))))

angry Извращенка!!! angry
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin



 
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Пошук: