[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Суперечки
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 16:53 | Повідомлення # 1
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Тема для дискусій і суперечок

 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 17:20 | Повідомлення # 2
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
баян!!!аффтора фтопку!!!!! killed
ТЕМУ ПІД ЗНОС!!!!! devil
angry



 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 17:26 | Повідомлення # 3
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
просто не хочеться засмічувати флудом інші теми

якщо чимось не задоволені, то кидайте ссилку сюди і тут сперечайтеся


 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 17:53 | Повідомлення # 4
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
просто не хочеться засмічувати флудом інші теми

флуд до твого відома це беззмістовні пости типу
"ггг","ыы))"," smile ", "...",та інші види тупих постів.
Якщо людина починає дискусію в певній темі,то це значить,що вона обговорює ту ТЕМУ,в якій вона пише свої коменти.
П.С. оффтоп,це коли співбесідники пишуть пости не в тему. щоб знав на майбутнє. Я в темі Наруто по-моєму не флудив..трошки пооффтопив,про смпсонів,але це було необхідно для порівняння... smile



 
krezorДата: Вівторок, 18.11.2008, 18:25 | Повідомлення # 5
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
флуд до твого відома це беззмістовні пости типу
"ггг","ыы))"," ", "...",та інші види тупих постів.
Якщо людина починає дискусію в певній темі,то це значить,що вона обговорює ту ТЕМУ,в якій вона пише свої коменти.
П.С. оффтоп,це коли співбесідники пишуть пости не в тему. щоб знав на майбутнє. Я в темі Наруто по-моєму не флудив..трошки пооффтопив,про смпсонів,але це було необхідно для порівняння...

мушу з тобою посперечатись(саме мушу бо така тема smile )то моє "прадам самавар" це не флуд, як ти мене звинувачував,а оффтопф!


...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 19:19 | Повідомлення # 6
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
але ж ти насправді не продаєш свій драний самавар! biggrin


 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 21:04 | Повідомлення # 7
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
І як сказав наш друг Крезор,нам європейцям важко зрозуміти японську логіку. То що вони важають нормальним,нам здається тупим і нудним.

Я ж не японець
Quote (Vettghern)
мені пофігу на всіх любителів аніме!!я свої слова сказав і мені насрати на думки інших. Якщо людина реал отморожена,(бо нормальна людина б не дивилася 270 серій тупих японських мультиків),то вона і так мене не зрозуміє.. на твому прикладі переконуюся.

ну це менше ніж твої 400 серій сімпсонів
думаю твої думки теж не сильно шанують. Бо нема що шанувати
Quote (Vettghern)
гг.. це не висновки ..це мої власні думки!

Значить твої думки нічого не варті, якщо вони грунтуються на твоїх емоціях. Просто так не розкидаються словами. І взагалі мені здається тобі пофіг на Наруто. Ти лишень говориш мені навпаки. Поки я не почав двитися Наруто ти взагалі про нього ні слова не говорив.
Quote (Vettghern)
ебе без півлітри не поймеш!

тобі не дано
Так чим твої сімпсони кращі від Наруто? Шость ти жодного разу не відповів. Всі твої негативи Наруто подвійно підходять до Сімпсонів


 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 21:20 | Повідомлення # 8
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Я ж не японець

хз..хз..)))))
Quote (Rimori)
ну це менше ніж твої 400 серій сімпсонів

не тупи..я що хоч раз казав,що я фанат сімпсонів??чи що я всі серії дивився? wink
Ех..ти.... навіть доказати нічого не можеш... все щось наплутаєш! biggrin
Quote (Rimori)
думаю твої думки теж не сильно шанують. Бо нема що шанувати

я про "шанування" думок нічого не говорив..зате сказав,що мені пох на думку інших.. не тупи!!! ну ти ж можеш не тупити???? angry
Quote (Rimori)
Значить твої думки нічого не варті, якщо вони грунтуються на твоїх емоціях.

ооо..може давай колись обговоримо цю тему..мені є що сказати..по цій темі...але зараз я намагаюся нарозумити тих людей,які нудяться і думають,що дивитися наруто це ппц круто... dry
Quote (Rimori)
І взагалі мені здається тобі пофіг на Наруто. Ти лишень говориш мені навпаки.

тобі погано здається!!я завжди був проти наруто,до того,як ти почав дивитися і після того!
Якби в розмову підключився РЕнджі чи Меікарі,я б спорив з ними...,так що спеціально проти тебе я нічого не маю. smile
Я проти всіх любителів..але коли я бачу,що один з моїх друзів став дураком через це аніме,то це вже занадто! angry забий на наруто і будь нормальним. так само,як я забив на ром тотал вар і на сталкер...

Quote (Rimori)
Поки я не почав двитися Наруто ти взагалі про нього ні слова не говорив.

говорив,але не з тобою...думав тебе така зараза омине.. sad
Quote (Rimori)
Так чим твої сімпсони кращі від Наруто?

мля Райморі.. тебе заклимило на сімпсонах.. я бачив не більше 50 серій і то ті,що по М1 крутять..я просто в 21.00 вечеряв завжди..і поки хавав,поти й дивився сімпсонів! biggrin
так,що не тули тих сімпсонів де попало..
Краще скажи,що тобі дало те,що ти Наруто подивився?..
мозги спарив собі...і все... от чесно ти чогось мудрого навчився з наруто??думаю,що ні..хіби пи*діти шось по японськи.



 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 21:55 | Повідомлення # 9
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
забий на наруто і будь нормальним. так само,як я забив на ром тотал вар і на сталкер...

Я наруто вже давно не дивлюсь. Я всі серії подивився. І я не говорив що я фанат Наруто. Мене просто дуже поперло Наруто і я хочу обговорювати його. і мені не цікаві думки інших відносно Наруто.
Quote (Vettghern)
я про "шанування" думок нічого не говорив..зате сказав,що мені пох на думку інших.. не тупи!!! ну ти ж можеш не тупити????

якщо тобі стане легше то мені насрати на твої думки
Quote (Vettghern)
Краще скажи,що тобі дало те,що ти Наруто подивився?.. мозги спарив собі...і все... от чесно ти чогось мудрого навчився з наруто??думаю,що ні..хіби пи*діти шось по японськи.

Повір більше навчився ніж з будь якої книжки, чи фільму

А що тебе навчили сталкер, тотал вар, відьмак і тп? щось я там розумного взагалі нічого не побачив

Додано (18.11.2008, 21:55)
---------------------------------------------

Quote (Vettghern)
ооо..може давай колись обговоримо цю тему..мені є що сказати..по цій темі...

мені теж




Повідомлення відредагував Rimori - Вівторок, 18.11.2008, 21:43
 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 21:56 | Повідомлення # 10
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
і мені не цікаві думки інших відносно Наруто.

а тему нах создав? angry
враження це по твоєму не думки?? wink

Quote (Rimori)
якщо тобі стане легше то мені насрати на твої думки

знову тупиш замість того,щоб сказати щось мудре в своє оправдання. biggrin
Quote (Rimori)
А що тебе навчили сталкер, тотал вар, відьмак і тп? щось я там розумного взагалі нічого не побачив

не відмазуйся від питання..САме легше задати контрзапитання не відповідаючи на своє..спершу відповідай на своє,а потом я відповім на твоє. ато я знову скажу,що ти тупиш..бо так і є..



 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:19 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
враження це по твоєму не думки??

Враження від перегляду і думки про Наруто це різні речі. Добре прочитай попередні.
Quote (Rimori)
думаю твої думки теж не сильно шанують. Бо нема що шанувати

Quote (Vettghern)
я про "шанування" думок нічого не говорив..зате сказав,що мені пох на думку інших.. не тупи!!! ну ти ж можеш не тупити????

Quote (Vettghern)
знову тупиш замість того,щоб сказати щось мудре в своє оправдання.

Просто перший раз не хотілось так грубо відповідати. Ну до тебе не дійшло. От я написав на зрозумілій тобі мові

Quote (Vettghern)
не відмазуйся від питання..САме легше задати контрзапитання не відповідаючи на своє..спершу відповідай на своє,а потом я відповім на твоє. ато я знову скажу,що ти тупиш..бо так і є.

Я з написав - багато! Під час перегляду доводилось задумуватись над багатьма питаннями. Ще щось цікаво?


 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:30 | Повідомлення # 12
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Враження від перегляду і думки про Наруто це різні речі.

для тебе різні,а для мене ні. Якщо в наруто багато філософії,то над нею треба думати..чи ти дивився своє тупе аніме бездумно?? dry
Quote (Rimori)
Просто перший раз не хотілось так грубо відповідати. Ну до тебе не дійшло. От я написав на зрозумілій тобі мові

Хамлять ті,хто не має,що сказати...і знову тупиш... значить тобі реально немає,що сказати... значить спор ти програв. cool
Quote (Rimori)
Я з написав - багато

так любий скаже...
А ти назви хоч одне.. крім того,що в тебе мислення чи можливо світогляд після перегляду змінилися.



 
SiveRДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:34 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
тобі погано здається!!я завжди був проти наруто,до того,як ти почав дивитися і після того!
Якби в розмову підключився РЕнджі чи Меікарі,я б спорив з ними...,так що спеціально проти тебе я нічого не маю. smile
Я проти всіх любителів..але коли я бачу,що один з моїх друзів став дураком через це аніме,то це вже занадто! angry забий на наруто і будь нормальним. так само,як я забив на ром тотал вар і на сталкер...

Не бачу нічого поганого дивлячись мультики... Я буду дивитись аніме ДУЖЕ довго, бо воно мені підвищує настрій, і розвиває мою фантазію. Аніме дає можливість краще розуміти людей.

Не рівняй Сталкер і Ром Тотал Вар з наруто. Наруто - мистецтво, спочатку написали мангу придумали цілий новий світ, з унікальними героями, різними видами харатеру. Мангу почали читати і вона всім сподобалась і тоді вирішили намалювати мультик по манзі. І нічого поганого в Наруто я не побачив. Якщо дивитися Наруто можна навіть побачити цікаві уроки психології. А Сталкер і Ром тотал Вар звичайні ігри про реальне життя з елементами фантазії. Це аж ніяк не повністю вигаданий світ як в Наруто. Створити повністю цілий світ з країнами, законами, владою, розподілом класів і який відрізняється від реального не так уж легко... dry

Не можна казати, що щось "тупе", якщо воно тобі не подобається. Бо для декого це може бути шедевр. У кожного своя психо і кожний сприймає одне й теж по-різному. Я б зараз не хотів заходити в психоаналіз.


 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:40 | Повідомлення # 14
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Хамлять ті,хто не має,що сказати...і знову тупиш... значить тобі реально немає,що сказати... значить спор ти програв

Почитай свої попередні пости. Ти програв тоді, коли почав цю суперечку.
Хоча я і не хотів перемоти. Це ти хочеш когось перемогти чи переконати. Я лиш висловлюю свою думку)

Quote (Vettghern)
для тебе різні,а для мене ні. Якщо в наруто багато філософії,то над нею треба думати..чи ти дивився своє тупе аніме бездумно??

тупиш
Quote (Rimori)
Я з написав - багато! Під час перегляду доводилось задумуватись над багатьма питаннями. Ще щось цікаво?

Quote (Vettghern)
так любий скаже... А ти назви хоч одне.. крім того,що в тебе мислення чи можливо світогляд після перегляду змінилися

Доводилось задумуватись над проблемами життя і смерті, долі і призначення в цьому житті, проблемами дружби, емоцій, почуттів, дао, над головними принципами життя і тп. Якщо хочеш можемо колись поговорити




Повідомлення відредагував Rimori - Вівторок, 18.11.2008, 22:40
 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:42 | Повідомлення # 15
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (MeiKari)
Я буду дивитись аніме ДУЖЕ довго, бо воно мені підвищує настрій, і розвиває мою фантазію. Аніме дає можливість краще розуміти людей.

можливо..але не потрібно зацикллюватися на наруто...
Quote (MeiKari)
Не рівняй Сталкер і Ром Тотал Вар з наруто

я не рівняв. Просто я спитавс перший в Райморі,що доброго йому дало наруто,а він прирівняв наруто до ігор.. знову ступив... biggrin

Quote (MeiKari)
Мангу

знову тупі японські слова.. н подивися де Україна,а де японія???яке відношення має аніме до українців..яка нах філософія???яка нах манга??? де люди мозги погубили з тим аніме??? angry
Quote (MeiKari)
Не можна казати, що щось "тупе",

можна,доказано мною. ТИ ж мене знаєш,мене не переконаєш ніколи і нічим!!!! dry
Quote (MeiKari)
Наруто - мистецтво

ні це просто аніме..тупе японське аніме... яке нажаль притягує,як наркотик сучасних дітей і не тільки... happy



 
RenjiДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:42 | Повідомлення # 16
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 138
Репутація: 7
Статус: Offline
Хоть одна нормальна людина знайшлась,яка замість того,що б далі наганяти.Старається помирить)

Це про МеіКарі



Нет ничего ни хорошего, ни плохого. Все есть как оно есть.
Остальное — наше суждение, которое ничего не стоит.


Повідомлення відредагував Renji - Вівторок, 18.11.2008, 22:43
 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:45 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
можна,доказано мною. ТИ ж мене знаєш,мене не переконаєш ніколи і нічим!!!!

ніодну людину не можна переконати

Додано (18.11.2008, 22:45)
---------------------------------------------

Quote (Vettghern)
я не рівняв. Просто я спитавс перший в Райморі,що доброго йому дало наруто,а він прирівняв наруто до ігор.. знову ступив...

Quote (Vettghern)
забий на наруто і будь нормальним. так само,як я забив на ром тотал вар і на сталкер...

ти перши порівняв наруто і ігри)


 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:46 | Повідомлення # 18
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Renji)
Хоть одна нормальна людина знайшлась,яка замість того,що б далі наганяти.Старається помирить)

Да насрать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хочете бути ненормальними будьте!!але скажіть усім наівним бажаючим дивитися аніме,що це може мати як позитивні так і негативні наслідки... angry
І скажіть,що після перегляду наруто ,якщо криша не поїде,то свідогляд і мислення зміниться на зразок японської.... не дуріть народ,що Наруто - це ппц шедефр і вааще не обожествляйтеТУПЕ ЯПОНСЬКЕ АНІМЕ!!!! angry
хворі люди...



 
VettghernДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:47 | Повідомлення # 19
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
ти перши порівняв наруто і ігри)

коли млять???ОТ проіитуй мене!!!!! де????де я прирівняв??????
докажи,млять!!..відповідай за свої слова!!! angry



 
RaiMoriДата: Вівторок, 18.11.2008, 22:47 | Повідомлення # 20
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Да насрать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хочете бути ненормальними будьте!!але скажіть усім наівним бажаючим дивитися аніме,що це може мати як позитивні так і негативні наслідки... І скажіть,що після перегляду наруто ,якщо криша не поїде,то свідогляд і мислення зміниться на зразок японської.... не дуріть народ,що Наруто - це ппц шедефр і вааще не обожествляйтеТУПЕ ЯПОНСЬКЕ АНІМЕ!!!! хворі люди...

мені взагалі пофіг чи хтось дивиться аніме. і я нікому навіть не порпонував його починати дивитись


 
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: