[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
хто ми?
до якої субкультури відносишся ти?
1. гоп [ 0 ] [0.00%]
2. гот [ 1 ] [11.11%]
3. емо [ 0 ] [0.00%]
4. репер [ 0 ] [0.00%]
5. панк [ 0 ] [0.00%]
6. металіст [ 4 ] [44.44%]
7. інді [ 0 ] [0.00%]
8. нейтрал [ 2 ] [22.22%]
9. меломан [ 1 ] [11.11%]
10. інший варіант [ 1 ] [11.11%]
Усього відповідей: 9
krezorДата: Вівторок, 11.11.2008, 22:45 | Повідомлення # 1
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
до якої субкультури відносишся ти?і чому?шо стало причиною цього?
я наприклад віддавна люблю щось потяжче.ніхто мене не підсаджував на метал.я сам раптом зрозумів шо це саме те шо мені потрібно.


...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
MalefikysДата: Вівторок, 11.11.2008, 22:52 | Повідомлення # 2
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 151
Репутація: 7
Статус: Offline
металист happy



 
VettghernДата: Вівторок, 11.11.2008, 22:56 | Повідомлення # 3
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Я не можу чітко сказати,що відношуся до якоїсь певної субкультури. Але якщо добре подумати,то музичні та літературні смаки в мене збігається з готичними,а стиль життя і імідж намагаюся в усьомі насліджувати маталістів.
Музику люблю різну,головне,щоб було чути,що це рок,а не попса.
...Все почалося з Альбому рамштайна,яку мені колись віддав мій колишній однокласник,Таркевич Олег.Це було в 2004 році ..ггг.. biggrin Потім Крезор мене підсадив на Систему.Мені сподобалося... Попри це по своїй волі я почав слухати Арію, Фліт,КИШ,продовжив слухати Раммштайн.
Потім мене підсадили на Аматорі. І не треба казати,що я з трудом підсів,просто після Арії з її ліричними піснями важко перейти на Метал-кор. tongue
Тепер я вдячний своїм друзям,Крезору,Райморі та Стрідеру,що потрапив саме в їхню компашку і не збився з путі істинного. biggrin
Приблизно в віці 16 років усвідомив,що крім того,що слухаю і люблю метал, мислю не так,як всі(переважно всім наперекір),і не того,що це класно,чи щоб виіпнутися,як дехто думав..і думає мабуть дотепер,а тому,що так привик,це мій стиль життя: іти проти толпи,мислити особливо,не так,як всі... так привик,так живу. і тепер коли з колишньої компашки нажаль нікого не залишилося,я продовжую слухати метал,знайшов нових друзів,цікавих співбесідників,так що Крезор,можеш гордитися собою,ти був добрим вчителем! smile



 
ВітусяДата: Вівторок, 11.11.2008, 23:04 | Повідомлення # 4
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
ееее... а я меломан)
бо слухаю абсолютно все))
за винятком пісеньок а-ля кіркоров ( їх обожнюжють мої мама і бабуся, які кожного дня коли я слухаю музику ( я це роблю в навушниках, але їм пофігу, кажуть, що в мене жахливий смак, що я слухаю останню фігню на землі))))))))... а одного разу я зламала навушники, включила пісеньку sky is over , через 10 секунд збіглися всі хто може, і як кульмінація вирвали комп з розетки. висновок. любов до музики є надто тяжкою для мого бідненького , ледь живого компа)
мені байдуже якого стилю чи напрямку пісенька, головне, щоб вона мну зачепила)))
 
krezorДата: Вівторок, 11.11.2008, 23:05 | Повідомлення # 5
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
рад був старатися evil

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
RenjiДата: Вівторок, 11.11.2008, 23:11 | Повідомлення # 6
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 138
Репутація: 7
Статус: Offline
Я можна сказать напів Панг напів Гот,тому що в мене багато схожих поглядів з цими двома субкультарами,ну і стиль одягу теж happy


Нет ничего ни хорошего, ни плохого. Все есть как оно есть.
Остальное — наше суждение, которое ничего не стоит.


Повідомлення відредагував Renji - Вівторок, 11.11.2008, 23:14
 
krezorДата: Вівторок, 11.11.2008, 23:13 | Повідомлення # 7
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
може повторюся але ти оригінал.тру.прікольне поєднання

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
SiveRДата: Середа, 12.11.2008, 14:54 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Я людина і чхав на всі субкультури. Для мене головне не субкультура, а сама людина. dry

 
VettghernДата: Середа, 12.11.2008, 14:59 | Повідомлення # 9
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (MeiKari)
Для мене головне не субкультура, а сама людина.

Просто ти дуже дружня людина і ти стараєшся не бачити того,ким твої друзі є насправді,без обід,але так і є.. smile
П.С, ти просто не любиш себе вирізняти з натовпу людей,а для когось це смисл життя! smile



 
РіттеркайзерДата: Середа, 19.11.2008, 01:00 | Повідомлення # 10
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
2Vettgher
питання не в тому, щоб просто взяти та виділятися серед натовпу, а з якою метою це робити.
От виділився ти серед натовпу, ну і що сталося?Що змінилося? Яка з того користь?
Між іншим цікаво, що станеться, якщо ти попадеш у натовп людей, які хочуть вирізнити себе з натовпу? smile


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 19.11.2008, 02:07 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Між іншим цікаво, що станеться, якщо ти попадеш у натовп людей, які хочуть вирізнити себе з натовпу?

Те, що стається в житті)

Субкультури це лише спосіб показати себе не таким, яким ти є.

Quote (Vettghern)
ти просто не любиш себе вирізняти з натовпу людей,а для когось це смисл життя!

згідний що субкультури - це спосіб вирізнити себе з натовпу собі подібних




Повідомлення відредагував Rimori - Середа, 19.11.2008, 17:11
 
VettghernДата: Середа, 19.11.2008, 15:22 | Повідомлення # 12
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
От виділився ти серед натовпу, ну і що сталося?Що змінилося? Яка з того користь?

я майже нічим з нотовпу не виділяюся. Покищо. tongue
Quote (Ріттеркайзер)
Між іншим цікаво, що станеться, якщо ти попадеш у натовп людей, які хочуть вирізнити себе з натовпу?

Дехто робить це для того,щоб повийопуватися,наприклад панки. Вони спеціально змінюють свою зовнішність і поведінку до тиких степенів,що дехто їх починає вважати психопатами.
Ріттеркайзер,тобі скажу,що бути не таким,як інші - це мій стиль життя. Я вже привик. cool Кста,готи вирізняються з натовпу своїм іміджем і поведінкою,щоб пізнавати "своїх" і "чужих". Те ж саме можно сказати і про представників інших субкультур.

Ріттеркайзер,я доступно пояснив? smile



 
VettghernДата: Середа, 19.11.2008, 15:28 | Повідомлення # 13
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Субкультури це лише спосіб показати себе не таким, яким ти є.

ехх...ти .навіть не знаєш,що говориш...
Якщо ти це на мене намікаєш,то зря ти так..Те,що я ніколи не говорив,що я неформал,не означає,що я ним отак резко став і все... це процес тривалий.. процес "трансформації".
Просто тобі важко мене зрозуміти,бо ти не такий! dry
Чи ти думаєш,що ти один такий,що не розуміє мої думки,чи мій світогляд?ти не один такий..
Якщо хоч роздувати дискусію,то тобі в твою тему. Сюди
П.С, Що з тобою сталося,там в Чехії?? sad я тебе не пізнаю... wink



 
krezorДата: Середа, 19.11.2008, 16:16 | Повідомлення # 14
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
субкультура це не щоб вирізнятись(це тіп позерство) а навпвки люди що вирізнялись сформували субкультури.хоча кожна людина унікальний індивід але є й такі які виходять за забобонно уставлені межі.вони якраз і становлять субкультури.у цьому і різниця між формалами і неформалами.

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
RaiMoriДата: Середа, 19.11.2008, 16:41 | Повідомлення # 15
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
ехх...ти .навіть не знаєш,що говориш... Якщо ти це на мене намікаєш,то зря ти так..Те,що я ніколи не говорив,що я неформал,не означає,що я ним отак резко став і все... це процес тривалий.. процес "трансформації". Просто тобі важко мене зрозуміти,бо ти не такий! Чи ти думаєш,що ти один такий,що не розуміє мої думки,чи мій світогляд?ти не один такий.. Якщо хоч роздувати дискусію,то тобі в твою тему. Сюди П.С, Що з тобою сталося,там в Чехії?? я тебе не пізнаю...

ми тут говоримо про субкультури, а не про тебе

Quote (krezor)
субкультура це не щоб вирізнятись(це тіп позерство) а навпвки люди що вирізнялись сформували субкультури.хоча кожна людина унікальний індивід але є й такі які виходять за забобонно уставлені межі.вони якраз і становлять субкультури.у цьому і різниця між формалами і неформалами.

Ага. Кожна людина індивід. Всі люди зовсім різні і немає потреби вирізнятись. Тому немає різниці чи людина формал, чи неформал. Краще сказати, що субкультури це спосіб, щоб тебе помітили


 
VettghernДата: Середа, 19.11.2008, 16:52 | Повідомлення # 16
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Краще сказати, що субкультури це спосіб, щоб тебе помітили

ні. Я знаю людей,які щоб їх помітили здатні на будь-які вчинки: наприклад є чел в франику який після 21.00 олюбить ходити по дорогах,тіпа до середини дороги доходить,а далі йде вздовж дороги. Повір всі його помічають,машини сигналять,а йому пох. Оце називається людина хоче,щоб її помітили.
Кста,той чел в Пасічній живе. biggrin
Quote (krezor)
субкультура це не щоб вирізнятись(це тіп позерство) а навпвки люди що вирізнялись сформували

Крезор,впринципі так,але щоб сформувати субкультуру треба було вирізнитися певній групі людей з натовпу,довести,що вони не такі,як всі і довести право існування тої чи іншої субкультури.
Як це в свій час довели панки і готи... smile
Тому,якщо людина прагне виділитися просто виглядом і своїми музичними смаками,я не вважаю,що це є зле. Вона ж не бігає і не кричить,"от мол гляьте,я не такий ,як ви!".
Quote (krezor)
субкультура це не щоб вирізнятись

субкультура - це поняття,яке описує певну категорію людей,що чимось вирізняються від інших,і мають щось спільне між собою. Це моя думка,яка впринципі збігається з думками тих,з ким я говорив на цю тему.
Повір,якщо хтось схїоче,він помітить чим відрізняється неформал від простої людини.



 
krezorДата: Середа, 19.11.2008, 17:19 | Повідомлення # 17
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Quote (krezor)
субкультура це не щоб вирізнятись(це тіп позерство) а навпвки люди що вирізнялись сформували

Крезор,впринципі так,але щоб сформувати субкультуру треба було вирізнитися певній групі людей з натовпу,довести,що вони не такі,як всі і довести право існування тої чи іншої субкультури.


мля я ж це й сказав
Quote (Vettghern)
субкультура це не щоб вирізнятись

субкультура - це поняття,яке описує певну категорію людей,що чимось вирізняються від інших,і мають щось спільне між собою. Це моя думка,яка впринципі збігається з думками тих,з ким я говорив на цю тему.


дочитуй до кінця бласка.там прочитаєш те шо ти і кажеш.просто я троха по-дибільному сформулював smile


...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
VettghernДата: Середа, 19.11.2008, 17:21 | Повідомлення # 18
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (krezor)
мля я ж це й сказав

я подумав,що ти мав на увазі,якщо людина хоче вирізнитися,значить вона - позер. Тому я хотів доказати,що це не завжди так. smile
Quote (krezor)
я троха по-дибільному сформулював

це вже твій трабл! biggrin
Я завжди читаю до кінця. tongue



 
RaiMoriДата: Четвер, 20.11.2008, 00:01 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Якщо люди схожі і мають спільні інтереси то це вже субкультура?

А яка мета створення субкультур?


 
krezorДата: Четвер, 20.11.2008, 14:01 | Повідомлення # 20
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
омг. Rimori, що з тобою?я тя не впізнаю. surprised

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: