[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Чи існує в Україні ксенофобія?
VettghernДата: Субота, 24.10.2009, 20:58 | Повідомлення # 1
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Тиц!


 
krezorДата: Неділя, 25.10.2009, 11:18 | Повідомлення # 2
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
в коментарях все гарно написано)

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
VettghernДата: Неділя, 25.10.2009, 16:19 | Повідомлення # 3
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
krezor, правильно пишуть в коментарях. нехай негруси топають назад в свій банановий рай! biggrin


 
RaiMoriДата: Неділя, 25.10.2009, 17:24 | Повідомлення # 4
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Ясно що існує КСЕНОфобія. Скажи мене хто не боїться Ксени????? вона ж принцеса-воїн... happy
___________________________

Я б не сказав що в Україні є якась абсолютна ксенофобія. А от расизм точно є smile


 
SiveRДата: Неділя, 25.10.2009, 19:00 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Нема. Ці араби коли їх не щемити починають НАГЛІТИ!!! Особистий випадок. Стою я в черзі до лікаря. Спереді мене стоїть 2 (!!!) араби. Черга довга. Короч чекаєм. Привалюють ше 3 араби і стають біля цих двох нікого ніх не питають про чергу. Ще й видно шо тільки прийшли (в куртках) І коли заходять ті 2 араби шо були спереді мене, я стаю типу як наступний до кабінету, а ці троє давай на мене наїхджати хулі я їх з черги потіснив (о_О) ну ніх собі!!! Я їм починаю доказувати шо вони пізніше прийшли за мене, вони мені почали втирати шо вони тут раньше стояли, короч почалась катавасія. Виходить лікар з поліклініки починає питати в чому проблема я все розвазав як було а лікар сказав "Та вони араби нехай ідуть перші" ППЦ.. Вони тіпа шо не люди!! Бля! Так би надавав їхнім арабським пикам шоб знали хто хазяїн =)... І я мусив чекати поки ці 3 араби зайдуть до лікаря....

Нічого я їх запамятав =)


 
VettghernДата: Неділя, 25.10.2009, 22:13 | Повідомлення # 6
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
у нас класна країна
Як там кажуть : "Тільки у нашій країні "нечайно" вчительці математики на голову може впасти цеглина в той же день.коли учень Петров отримав 2 за контрольну" biggrin
Сівер, Гей-гей не перевелася ще козацька сила. гей-гей є ще цеглини в запасі для проклятущого басурмана? happy



 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 26.10.2009, 21:39 | Повідомлення # 7
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
З підпису на свободівському форумі:

"Нація без націоналізму - організм без імунітету. Націоналізм без ксенофобії - імунітет без лейкоцитів."

Теж підтримую, в коментах до статті все добре написано.
А до ментовської "статистики скінхедів" - це все повна маячня. Менти за скінхедів брали і записували націоналістів, які часто до того відношення не мали.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 26.10.2009, 21:52 | Повідомлення # 8
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
а, ще чув, що в часи помаранчевої революції в якомусь британському журналі подалу таку хорошу фотку майдану і написали в статті приблизно таке :"Україна - це расистська держава. Подивіться - на Майдані нема жодного чорного обличчя"))))))))))

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Понеділок, 26.10.2009, 22:53 | Повідомлення # 9
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
"Нація без націоналізму - організм без імунітету. Націоналізм без ксенофобії - імунітет без лейкоцитів."

оце правильно сказали!
Не знаю.чи варто порівнювати ксенофобію з расизмом.. расизм- це більш загальне і обширне поняття.
а тепер трішки фактів і трішки не в тему: в Україні офіційно ( biggrin прикиньте бігали і реєстрували biggrin ) налічується по 2-3% скінхїедів в кожному місті.
Найбільше у Львові, Чернівцях і Києві. Дані взяті з інтернету.
П,С, за франик не знаю.але знаю,що в Прикарпатському переважна більшість скінів. і знаєте.якщо чесно нігерів чи арабів я там не замічав biggrin Зате в нафті до уралу. П,С,С, я знаю двох скінв з нафти cool tongue



 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 26.10.2009, 23:10 | Повідомлення # 10
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
в Україні офіційно ( прикиньте бігали і реєстрували ) налічується по 2-3% скінхїедів в кожному місті.

маячня. це 2-3 % по всьому населенню?. Тоді це по молоді має бути десь 20-30 %. . Хіба шо є якісь підстаркуваті скіни )))).
Щодо офіційної статистики скінів я писав - менти просто тупо брали на вулицях націоналістів( ну які на вулиці ходили з відповідними знаками - тризуби червоно-чорні, значки Бандери і т.д., брали їх і реєстрували як скінів. Принаймі я таке по Києву чув.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Понеділок, 26.10.2009, 23:32 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Не знаю.чи варто порівнювати ксенофобію з расизмом.. расизм- це більш загальне і обширне поняття.

а не навпаки???


 
VettghernДата: Вівторок, 27.10.2009, 06:50 | Повідомлення # 12
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
а не навпаки???

happy навпаки. просто я ввійшов в гура теми і став плутатись. biggrin



 
krezorДата: Вівторок, 27.10.2009, 13:27 | Повідомлення # 13
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 966
Репутація: 26
Статус: Offline
ксенофобія - страх чужинців...ми їх не боїмося..ми їх навіть любимо, якшо вони в себе вдома(в тій же Африці).

...і в помережані увійду ночі,
де ні жалю, ні радощів не ймуть,
а так живуть - і смерть свою жують..
 
RaiMoriДата: Вівторок, 27.10.2009, 16:16 | Повідомлення # 14
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (krezor)
ксенофобія - страх чужинців...ми їх не боїмося..ми їх навіть любимо, якшо вони в себе вдома(в тій же Африці).

угу)) негри в Африці, китайці в Китаї, жиди в концтаборах... кху-кху...Ізраїлі happy


 
VettghernДата: Вівторок, 27.10.2009, 16:46 | Повідомлення # 15
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
маячня. це 2-3 % по всьому населенню?. Тоді це по молоді має бути десь 20-30 %. . Хіба шо є якісь підстаркуваті скіни )))).

по містах України від загальної к-сті населення.
П,С, не просто позери,а скіни.. ну скіни.як скіни.. що нікого ніколи Львівські скіни не били чи що? biggrin



 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 27.10.2009, 18:59 | Повідомлення # 16
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Ветгерн, ти хочеш сказати, що у містах України є 900 000-1 300 000 справжніх скінів, не позерів????
Та вони б могли свою партію створити і прямо в парламент, 3-ох відсотковий бар'єр жеж долають))))
Quote (Vettghern)
нікого ніколи Львівські скіни не били чи що?

ну, якшо за цими даними кількості скінів припустити, що у Львові десь 50 000-100 000 скінів, ну то напевно все-таки когось вони побили))))))


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Вівторок, 27.10.2009, 19:19 | Повідомлення # 17
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ветгерн, ти хочеш сказати, що у містах України є 900 000-1 300 000 справжніх скінів, не позерів????
Та вони б могли свою партію створити і прямо в парламент, 3-ох відсотковий бар'єр жеж долають))))

Ти від мене вимагаєш відповісти за результати перепису ,якого я не робив. wink
Я ж не робив перепису скінів,так які проблеми? питайся в тих.хто їх рахував.
П,С, якщо тобі так цікаво. візьми наприклад Львів і франик. У Лльвові пудово є більше 5-6 тисяч скінів. Позери- не позери -їм пох..вони всіх пи smile дять!
А у франику ,якщо брати к-сть населення 240-260 тисяч.думаю тисяча скінів найдеться. Оце що я щойно сказав-оце моя особиста думка.. от до неї можеш причепитися. happy
Для прикладу Москві расизм дуже поширений. там за останні 3 місяці було здійснено 670 нападів,з яких 140 чи 150 не помню закінчилися леталльно. Тобто там ріжуть всяких хачиків і чурок більше.ніж у нас. biggrin



 
RaiMoriДата: Вівторок, 27.10.2009, 19:24 | Повідомлення # 18
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
ну то напевно все-таки когось вони побили))))))

вони Ветгерна регулярно тероризують.шоб не розслаблявся biggrin


 
VettghernДата: Вівторок, 27.10.2009, 19:27 | Повідомлення # 19
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
ну, якшо за цими даними кількості скінів припустити, що у Львові десь 50 000-100 000 скінів, ну то напевно все-таки когось вони побили))))))

50-100 тисяч.. хм.. мені починає здаватися,що ті,хто рахували скінів просто пройшлися по центральній вулиці Львова і порахували всіх неферів.. здалека.. щоб неферки не запідозрили нічого поганого і не дали журналюгам пізди. wink
killed
Москаляку на гілляку.а за ним і комуняку! deal



 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 27.10.2009, 19:37 | Повідомлення # 20
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
.думаю тисяча скінів найдеться

Quote (Vettghern)
думка.. от до неї можеш причепитися.

от і причеплюся. Скільки за минилуй чи цей рік відбулося нападів на іноземців взагалі?скільки з них менти зарахували як расистські?І ще: скільки іноземці вчинили злочинів проти українців?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: