[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Зовнішньополітичні проблеми України
RaiMoriДата: Субота, 03.01.2009, 02:49 | Повідомлення # 1
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Думаю в України багато проблем в зовнішній політиці. Зокрема територіальні проблеми(особливо з боку Румунії). Перше це проблема острова Зміїний. Якщо Україна втратить цей острів то можна буде забути про економічну незалежність держави. Цю проблему буде вирішувати ЄС, який сам зацікавлений у острові, бо це принесе Євросоюзу меншу енергетичну залежність від Близького сходу і Росії. США думаю теж будуть на боці Румунії, оскільки румуни є їхніми партнерами по НАТО. Росія не зацікавлена, щоб Україна мала нафту, осільки тоді ми не будемо сильно залежні від неї(та й грошей вони вже не будуть стільки отримувати)
Проблема Буковини і Ізмаїла, на які Румунія теж претендує. Тим більше що там іде масова румунізація і українцям масово дають громадянство Румунії.
Севастополь. Болюча тема України. Тепер Росія навіть не приховує своїх намірів щодо Севастополя, та й Криму в цілому. Варто що й згадати проблему з о.Тузла між Росією та Україною.
Тай поляки ще недавно заявляли про свої території приналежні Україні. Думаю такі заяви просто так не зникають, а такі проблеми так просто не вирішуються. Тож не потрібно забувати про поляків. Хоч думаю зараз це не загрозливо, але в випадку розлому України може виплисти ще й ця проблема.
Є ще проблеми з Молодовою. Наші тупі політики віддали 400 метрів українського берегу молдаванам, а в замін отримали дулю!!! Молдова порушила договір і вже десять років не віддає Україні свою дорогу. А що весь цей час роблять наші політики????!!!!!
Таке враження що з нас всі прикалуються, а ми просто сидимо. Як на мене зараз є велика загроза суверенності України. Якщо ми зараз нічого не зробим, то скоро вже буде пізно щось міняти.
Ці всі проблеми може вирішити ядерний статус! І ми зараз маєм повне право на нього!!!


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 21:16 | Повідомлення # 2
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Цю проблему буде вирішувати ЄС, який сам зацікавлений у острові, бо це принесе Євросоюзу меншу енергетичну залежність від Близького сходу і Росії. США думаю теж будуть на боці Румунії, оскільки румуни є їхніми партнерами по НАТО. Росія не зацікавлена, щоб Україна мала нафту, осільки тоді ми не будемо сильно залежні від неї(та й грошей вони вже не будуть стільки отримувати)

Ріморі, то Європейський суд буде вирішувати, причому багато аргументів за нами. І взагалі Європейський суд повністю якусь сторону не задовільняє, він угодить і нам, і румунам(а скоріш не угодить ні нам, ні румунам)
Quote (Rimori)
Проблема Буковини і Ізмаїла, на які Румунія теж претендує. Тим більше що там іде масова румунізація і українцям масово дають громадянство Румунії.

surprised surprised wacko wacko wink масова румунізація??? Румунія там таки трохи впливу, але аж не настільки. Там румунізували ще в 20-30-их, а зараз то нащадки румунів і зрумунізованих. Хоча там таки пропаганду трохи проводять, але в Румунії кишка тонка, щоб виступити проти України
Quote (Rimori)
Тай поляки ще недавно заявляли про свої території приналежні Україні.

Коли іде. Давай посилання. Поляки в принципі ставлять трохи імперських знаків і розповідають своїм діткам, що Львів - то польське місто, але офіційних заяв не було ніяких.
Quote (Rimori)
Тай поляки ще недавно заявляли про свої території приналежні Україні.

Quote (Rimori)
Є ще проблеми з Молодовою. Наші тупі політики віддали 400 метрів українського берегу молдаванам, а в замін отримали дулю!!! Молдова порушила договір і вже десять років не віддає Україні свою дорогу. А що весь цей час роблять наші політики????!!!!!

Ріморі, та в молдові самої є проблема з придністров'я - воно за росією пре.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 21:29 | Повідомлення # 3
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Таке враження що з нас всі прикалуються, а ми просто сидимо. Як на мене зараз є велика загроза суверенності України. Якщо ми зараз нічого не зробим, то скоро вже буде пізно щось міняти.

І зараз я почну писати про газ.

Росія зараз показує, що Європа в неї в кулаці. Варто Москві протримати місяць Європу без газу - і які б збитки газпром не мав би, це в умовах фінансової кризи буде кінець євросоюзу. Кінець такий, що Європа закриє очі, коли для безперебійний транзит газу забезпечить російська армія на території України cry angry surprised
Та навіть якщо росія і дасть європі газ, сумніваюсь, що газпром укладе договір з Україною. Вони не будуть нам постачати газ просто для того, щоб знищити українську економіку, щоб наші громадяни мерзли в себе вдома. А потім можна буде нав'язати Україні умови капітуляції - здача газотранспортної системи, низька плати за транзит, висока ціна за газ. Крім цього, вони нам будуть диктувати політичний курс країни - як внутрішній, так і зовнішній. А якщо Україна не захоче коритися - знову ж таки варіант із вторгненням армії. Особливо враховуючи те, що в нас зараз недобір контрактників. Що в нас зараз на армію майже не виділять грошей(цього року - менше 1% ВВП). А якщо нам нафту відключать? Як поїдуть танки? Як полетять літаки? Так що ситуація у нас зараз препогана


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 11.01.2009, 22:55 | Повідомлення # 4
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, то Європейський суд буде вирішувати, причому багато аргументів за нами. І взагалі Європейський суд повністю якусь сторону не задовільняє, він угодить і нам, і румунам(а скоріш не угодить ні нам, ні румунам)

Росії ЄС вигідно, щоб Румунія отримала Зміїний, США пофіг. Але в тому ж і проблема, що суд нічого не вирішить!!!!! Хоча коли йде мова за величезні запаси нафти то всяке може бути. Цю проблему треба вирішувати якнайшвидше.

Quote (Ріттеркайзер)
масова румунізація??? Румунія там таки трохи впливу, але аж не настільки. Там румунізували ще в 20-30-их, а зараз то нащадки румунів і зрумунізованих. Хоча там таки пропаганду трохи проводять, але в Румунії кишка тонка, щоб виступити проти України

Зараз Румунія масово видає румунське громадянство українцям. Зараз толком ніхто не знає скільки українців мають подвійне громадянство. Але відомо, що вже досить багато. Я думаю, що у румунів не така уже й тонка кишка. В України точно зараз тонша. Чи ти думаєш, що румуни просто так громадянством розкидаються?
Quote (Ріттеркайзер)
Коли іде. Давай посилання. Поляки в принципі ставлять трохи імперських знаків і розповідають своїм діткам, що Львів - то польське місто, але офіційних заяв не було ніяких.

"Недавно"- я мав на увазі за часів радянського союзу. Чи вони мовчали відносно пакту Молотова-Рібентроппа? За ткий короткий час не змогла так радикально їхня думка. Хоча з боку Польщі практично загрози немає ніякої, та цей факт варто взяти до уваги. Крім того в польщі недавно досить популярна книжка польського священника, в якій пропагувалося, що західна україна - це польські землі. На це влада ніяк не відреагувала
Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, та в молдові самої є проблема з придністров'я - воно за росією пре.

Сумніваюсь, що їхні проблеми провернуть нам берег дунаю. Їхній порт, практично "розвалює" порт Рені

Додано (11.01.2009, 22:08)
---------------------------------------------

Quote (Ріттеркайзер)
Що в нас зараз на армію майже не виділять грошей(цього року - менше 1% ВВП). А якщо нам нафту відключать? Як поїдуть танки? Як полетять літаки? Так що ситуація у нас зараз препогана

Така сама ситуація у Росії, тому почнеться війна інвалідів biggrin
Quote (Ріттеркайзер)
Росія зараз показує, що Європа в неї в кулаці. Варто Москві протримати місяць Європу без газу - і які б збитки газпром не мав би, це в умовах фінансової кризи буде кінець євросоюзу. Кінець такий, що Європа закриє очі, коли для безперебійний транзит газу забезпечить російська армія на території України

Я теж про це думав. Але я думаю, що Росія почне бойові дії з Севастополя, а не ГТС. Ця криза - це лиш спосіб заволодіти нашою ГТС. Зараз так виглядяє, що для росії все провалилось. Але я сумніваюсь, що влада росії пішла б на такий необдуманий поступок. Думаю у росії є ще свої тузи, так що треба готуватись до гіршого.
Quote (Ріттеркайзер)
А якщо Україна не захоче коритися - знову ж таки варіант із вторгненням армії

Ну тут американці почнуть щось думати. Оскільки їхній інтерес до україни повязаний з тим, щоб не дати росії влатствувати тут. Такий собі план Маршала. Хоч зараз так виглядає, що америка вже хоче десь інше підкріплювати свої позиції проти росії - не в україні
Quote (Ріттеркайзер)
цього року - менше 1% ВВП

0,8% ВВП((((((((((((

Quote (Ріттеркайзер)
Росія зараз показує, що Європа в неї в кулаці.

Ну зараз сумніваюсь що росії до таких планів - в неї і так ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми в себе вдома.

Додано (11.01.2009, 22:55)
---------------------------------------------
Росія офіційно оголосила війну Україні. І НАРЕШТІ Україна почала давати опір росії. Незнаю як ти, але я радий за такі події. Нарешті україна сказала своє слово!!!! Я зараз повністю підтримую позицію нашої влади(вперше в житті smile ) Ця криза обєднала Україну(жодна політична сила не виступає проти дій влади) Ніч найтемніша перед світанком - так що за нами майбутнє, за росією - минуле, і то брехливе. Тепер потрібно показати свою позицію!


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 23:01 | Повідомлення # 5
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Зараз Румунія масово видає румунське громадянство українцям. Зараз толком ніхто не знає скільки українців мають подвійне громадянство. Але відомо, що вже досить багато. Я думаю, що у румунів не така уже й тонка кишка. В України точно зараз тонша. Чи ти думаєш, що румуни просто так громадянством розкидаються?

Потрібно бачити різницю між роздачею румунських паспортів і румунізацією
Quote (Rimori)
"Недавно"- я мав на увазі за часів радянського союзу. Чи вони мовчали відносно пакту Молотова-Рібентроппа? За ткий короткий час не змогла так радикально їхня думка. Хоча з боку Польщі практично загрози немає ніякої, та цей факт варто взяти до уваги. К

Ріморі, "за часів радянського союзу" "пакту молотова-ріббентропа" - таємний протокол до цього пакту став відомим лише у 1989 році.
Quote (Rimori)
Крім того в польщі недавно досить популярна книжка польського священника, в якій пропагувалося, що західна україна - це польські землі. На це влада ніяк не відреагувала

wink
геть обнагліли. польща - це же древня українська земля smile кляті польські сепаратисти smile

Quote (Rimori)
Така сама ситуація у Росії, тому почнеться війна інвалідів

в них фінансування армії - 7 % ВВП, причому вони мають досвід у Грузії.
http://tsn.ua/ua....bu.html
Quote (Rimori)
Я теж про це думав. Але я думаю, що Росія почне бойові дії з Севастополя, а не ГТС. Ця криза - це лиш спосіб заволодіти нашою ГТС. Зараз так виглядяє, що для росії все провалилось. Але я сумніваюсь, що влада росії пішла б на такий необдуманий поступок. Думаю у росії є ще свої тузи, так що треба готуватись до гіршого.

скорше за все це таки заради ГТС. Проте якщо вони знесилять нас так, що будуть здатні на щось більше - тоді ого sad

Quote (Rimori)
Ну тут американці почнуть щось думати. Оскільки їхній інтерес до україни повязаний з тим, щоб не дати росії влатствувати тут. Такий собі план Маршала. Хоч зараз так виглядає, що америка вже хоче десь інше підкріплювати свої позиції проти росії - не в україні

ти напевно забув, що в америці президент не буш. Буш, коли була війна в грузії, закликав до миру, то що ж тоді буде робити обама?

Quote (Rimori)
Ну зараз сумніваюсь що росії до таких планів - в неї і так ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми в себе вдома.

в неї завжди були ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми у себе вдома - але їм то всьо одно. Переглянь історії росії і срср.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 23:03 | Повідомлення # 6
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Росія офіційно оголосила війну Україні. І НАРЕШТІ Україна почала давати опір росії. Незнаю як ти, але я радий за такі події. Нарешті україна сказала своє слово!!!! Я зараз повністю підтримую позицію нашої влади(вперше в житті ) Ця криза обєднала Україну(жодна політична сила не виступає проти дій влади) Ніч найтемніша перед світанком - так що за нами майбутнє, за росією - минуле, і то брехливе. Тепер потрібно показати свою позицію!

wink wink wink wink wacko wacko wacko wacko wacko wacko
ти невиправний оптиміст


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 23:05 | Повідомлення # 7
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ніч найтемніша перед світанком

думаю, варто спочатку дочекатися світанку


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 11.01.2009, 23:17 | Повідомлення # 8
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
в неї завжди були ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми у себе вдома - але їм то всьо одно. Переглянь історії росії і срср.

У Владивостоці масові протести, поширені сеператистські заклики. Націоналісти Татарстану оголосили декларацію про незалежність. Посилюється активність бойовиків в Чечні. Масове незадоволення населення. Владу ніхто не підтримує! Росія на грані перевороту. Поже статись ланцюгова реакція. Війна з україною гарний повід. Росія може це проігнорувати. Але думаю грузія теж би могла нам допомогти. Так що сили будуть у росії значно менші ніж зараз. Крім того ми памятаєм наших повстанців, які гідно протистояли москалям.
Quote (Ріттеркайзер)
ти напевно забув, що в америці президент не буш. Буш, коли була війна в грузії, закликав до миру, то що ж тоді буде робити обама?

так що на сша розраховувати не треба. що я й давно говорив
Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, "за часів радянського союзу" "пакту молотова-ріббентропа" - таємний протокол до цього пакту став відомим лише у 1989 році

Але поляки виступали за повернення їм "їхніх" земель, які були забрані пактом Молотова-Ріббентропа

Quote (Ріттеркайзер)
скорше за все це таки заради ГТС. Проте якщо вони знесилять нас так, що будуть здатні на щось більше - тоді ого

тоді ппц росії!!!!!! а не нам

Quote (Ріттеркайзер)
Потрібно бачити різницю між роздачею румунських паспортів і румунізацією

Цікаво ти був коли небудь в районах біля рмунського кордону? Так от там все румунське: телебачення, радіо..


 
РіттеркайзерДата: Неділя, 11.01.2009, 23:33 | Повідомлення # 9
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Але думаю грузія теж би могла нам допомогти.

Літом росія показала, що грузії краще не допомагати нам
Quote (Rimori)
Крім того ми памятаєм наших повстанців

а скільки нас?
Quote (Rimori)
Ну тут американці почнуть щось думати. Оскільки їхній інтерес до україни повязаний з тим, щоб не дати росії влатствувати тут. Такий собі план Маршала. Хоч зараз так виглядає, що америка вже хоче десь інше підкріплювати свої позиції проти росії - не в україні

Quote (Rimori)
так що на сша розраховувати не треба. що я й давно говорив

wink wacko wacko wacko
Quote (Rimori)
Але поляки виступали за повернення їм "їхніх" земель, які були забрані пактом Молотова-Ріббентропа

те, що вони забрані цим пактом, стало відомо у 1989 році, а до того - польський уряд у 1939 році втік з варшави, і після цього червона армія"визволила" західну Україну

Quote (Rimori)
тоді ппц росії!!!!!! а не нам

Quote (Ріттеркайзер)
ти невиправний оптиміст

скажи, коли в історії росії зробили ппц
Quote (Rimori)
Цікаво ти був коли небудь в районах біля рмунського кордону? Так от там все румунське: телебачення, радіо..

а ти був? я був у чернівцях, ніби не так погано. Але на Буковині є повністю румунську села. Думаю, вони і так уже румунізовані. а те що паспорти роздають - кількість, джерела - де? які обсяги? яка загроза? якась там Румунія візьме і відхопить шмат України от так просто, а росія - імперія, яка до цього всього готується економічно, політично, військово - візьме і подавиться wink wacko
P.S. Цікаво ти був коли небудь в районах біля російського кордону? Так от там все російське: телебачення, радіо..


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 11.01.2009, 23:44 | Повідомлення # 10
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Літом росія показала, що грузії краще не допомагати нам

Ти думаєш що грузія не захоче повернути собі своє?
Quote (Ріттеркайзер)
а скільки нас?

повір - багато!!! від закарпаття до донецьку!!! в харкові українські націоналісти вдкрито ходять по вулицях, і їх число більшає.
Quote (Ріттеркайзер)
скажи, коли в історії росії зробили ппц

в тому то й справа, що рано чи пізно всьому приходить кінець
Quote (Ріттеркайзер)
а те що паспорти роздають - кількість, джерела - де?

недавно це публікували всі мас медіа. Ну якщо ти не бачиш загрози в цьому, то...
Quote (Ріттеркайзер)
якась там Румунія візьме і відхопить шмат України от так просто, а росія - імперія, яка до цього всього готується економічно, політично, військово - візьме і подавиться

справа в тому, що всі вороги хочуть розтерзати україну. Я ж не говорю що румуни заберуть у нас землі. Вони розділять долю росії
Quote (Ріттеркайзер)
P.S. Цікаво ти був коли небудь в районах біля російського кордону? Так от там все російське: телебачення, радіо..

Це не лише біля кордону з росією


 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 00:00 | Повідомлення # 11
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ти думаєш що грузія не захоче повернути собі своє?

а ти думаєш зможе?
Quote (Rimori)
повір - багато!!! від закарпаття до донецьку!!! в харкові українські націоналісти вдкрито ходять по вулицях, і їх число більшає.

мало того, українські націоналісти мають свою агентурну мережу в Чехії, через неї вони контролюють чеський уряд і прем"єр-міністра, який головує в ЄС, тим самим підпорядковуючи дії Європи українським інтересам
Quote (Rimori)
в тому то й справа, що рано чи пізно всьому приходить кінець

чому ти думаєш, що він прийди зараз? ще раз переглянь історію - в росії були набагато гірші моменти - і північна війна зі шведами, і Наполеон, перша і друга світові війни - і шо?

Quote (Rimori)
недавно це публікували всі мас медіа. Ну якщо ти не бачиш загрози в цьому, то...

а конкретні цифри, дані - мас-медіа то сумнівне джерело, їм аби рейтинги. а знаю, що таке є, але який ступінь загрози? я скажу що роздали 1000 паспортів, а ти - 100000 паспортів - і що , битися будем, хто правий?
Quote (Rimori)
справа в тому, що всі вороги хочуть розтерзати україну. Я ж не говорю що румуни заберуть у нас землі. Вони розділять долю росії

розпадуться на дрібні феодальні князівства?
Quote (Rimori)
У Владивостоці масові протести, поширені сеператистські заклики. Націоналісти Татарстану оголосили декларацію про незалежність. Посилюється активність бойовиків в Чечні. Масове незадоволення населення. Владу ніхто не підтримує! Росія на грані перевороту. Поже статись ланцюгова реакція. Війна з україною гарний повід. Росія може це проігнорувати. Але думаю грузія теж би могла нам допомогти. Так що сили будуть у росії значно менші ніж зараз. Крім того ми памятаєм наших повстанців, які гідно протистояли москалям.

ти видаєш бажане за дійсне
Quote (Rimori)
У Владивостоці масові протести

а в Україні не страйкують профспілки по всій державі?
Quote (Rimori)
поширені сеператистські заклики

а в нас вони непоширені?
Quote (Rimori)
Посилюється активність бойовиків в Чечні.

у зв'язку з підвищенням безробіття спостерігається ріст злочинності
Quote (Rimori)
Масове незадоволення населення

а у нас усі усім задоволені biggrin
Quote (Rimori)
Владу ніхто не підтримує!

е згідно з опитуванням 90% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку
Quote (Rimori)
Націоналісти Татарстану оголосили декларацію про незалежність.

а ти не забув як русини закарпаття проголосили незалежність?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Понеділок, 12.01.2009, 00:34 | Повідомлення # 12
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
мало того, українські націоналісти мають свою агентурну мережу в Чехії, через неї вони контролюють чеський уряд і прем"єр-міністра, який головує в ЄС, тим самим підпорядковуючи дії Європи українським інтересам

не смішно dry
Quote (Ріттеркайзер)
чому ти думаєш, що він прийди зараз? ще раз переглянь історію - в росії були набагато гірші моменти - і північна війна зі шведами, і Наполеон, перша і друга світові війни - і шо?

Значить тепер прийде остаточний кінець українській нації. Українці зникнуть раз і назавжди. Жаль що кінець такий ганебний
Quote (Ріттеркайзер)
а конкретні цифри, дані - мас-медіа то сумнівне джерело, їм аби рейтинги. а знаю, що таке є, але який ступінь загрози? я скажу що роздали 1000 паспортів, а ти - 100000 паспортів - і що , битися будем, хто правий?

думаю достатньо знати що є тенденція до роздачі паспортів. отже їх може бути дуже багато. або буде дуже багато в майбутньому. Ти пропонуєш ігнорувати цей факт?

Quote (Ріттеркайзер)
розпадуться на дрібні феодальні князівства?

dry
Quote (Ріттеркайзер)
ти видаєш бажане за дійсне

це факти
Quote (Ріттеркайзер)
а в Україні не страйкують профспілки по всій державі?

не рівняй масові протести в росії з порівнянно маленькими протестами в україні. росія на грані перевороту, а в україні це звичайні страйки, які відбувались і в "мирний" час
Quote (Ріттеркайзер)
а в нас вони непоширені?

не зовсім. в україні ці ідеї поширюються не народом, а спецслужбами

Quote (Ріттеркайзер)
у зв'язку з підвищенням безробіття спостерігається ріст злочинності

угу. безробітні буруть у руки калаші і йдуть воювати
Quote (Ріттеркайзер)
а у нас усі усім задоволені

Quote (Ріттеркайзер)
е згідно з опитуванням 90% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку

думаю якщо буде війна, то на нашу владу мало хто буде нарікати
Quote (Ріттеркайзер)
а ти не забув як русини закарпаття проголосили незалежність?

це не зовсім те. в росії всі татари підтримують незалежність(враховуючи утиски ісламу)
а в україні це лиш кучка людей

Повір в Росії НАБАГАТО більша криза ніж в Україні!!

Додано (12.01.2009, 00:27)
---------------------------------------------

Quote (Ріттеркайзер)
ти видаєш бажане за дійсне

Я тебе неможу зрозуміти. По твоїх словах ми маєм забути про національні інтереси України, забути про всі загрози нац. безпеці(крім російської загрози), сидіти і панікувати, що росія така сильна і нам скоро ппц. Таким є наше майбутнє?

Додано (12.01.2009, 00:34)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=Cs8vTxlVQA0

http://rupor.info/glavnoe....arstana

http://www.youtube.com/watch?v=z5RPDC9WEhE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tFBc5lGQCDo&feature=related

http://www.stb.ua/newsv.php?item.22024

http://www.islamnews.ru/news-15568.html

Невже ти хочеш сказати що в україні те саме?




Повідомлення відредагував Rimori - Понеділок, 12.01.2009, 17:39
 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 19:16 | Повідомлення # 13
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Значить тепер прийде остаточний кінець українській нації. Українці зникнуть раз і назавжди. Жаль що кінець такий ганебний

ГАНЬБА!ГАНЬБА!ГАНЬБА!
ГАНЬБА!
Quote (Rimori)
думаю достатньо знати що є тенденція до роздачі паспортів. отже їх може бути дуже багато. або буде дуже багато в майбутньому. Ти пропонуєш ігнорувати цей факт?

я пропоную адекватно оцінювати загрозу і здійснювати заходи для її усунення. А для цього треба знати, скільки є прорумунських громадян, скільки з паспортами і т.д.
Quote (Rimori)
не рівняй масові протести в росії з порівнянно маленькими протестами в україні. росія на грані перевороту, а в україні це звичайні страйки, які відбувались і в "мирний" час

і хто переворот організує? хто його повалить? і що буде далі? бо може бути так як з комуністами - повалили царську росію, а створили комуністичну, ще гіршу
Quote (Rimori)
угу. безробітні буруть у руки калаші і йдуть воювати

а звідки татари калаші візьмуть?
Quote (Rimori)
думаю якщо буде війна, то на нашу владу мало хто буде нарікати

цікаво, а на кого? росія веде тут свою пропаганду. ну принаймі південь і схід(не весь!!!!, але значна частина) буде винити "помаранчевих"
Quote (Rimori)
це не зовсім те. в росії всі татари підтримують незалежність(враховуючи утиски ісламу)

Quote (rupor.info)
Национальное правительство татар возглавил известный татарский соотечественник, проживающий в Америке, ученый и общественный деятель Виль Мирзаянов. В состав правительства также вошли: Хайретдин Кулечюз (журналист-международник, Германия), Иклил Курбан (ученый-историк, Турция), Роза Курбан (ученый-литератор, Турция), Зульфия Кадир (политолог, Татарстан), Фанзаман Баттал (писатель, Татарстан), Гусман Гумер (писатель, Татарстан), Карим Яушев (журналист-международник, Башкортостан). Также был избран еще один заместитель председателя Милли Меджлиса – известный общественный деятель из Набережных Челнов Фаик Тазиев.

а де військові? де економісти? хто буде будувати і захищати Татарстан?
Quote (Rimori)
Я тебе неможу зрозуміти.

я теж
Quote (Rimori)
По твоїх словах ми маєм забути про національні інтереси України

де я таке писав?
Quote (Rimori)
забути про всі загрози нац. безпеці(крім російської загрози),

я пропоную адекватно оцінювати загрози. Наразі російська загроза - найбільша
Quote (Rimori)
сидіти і панікувати, що росія така сильна і нам скоро ппц.

росія сильна, то ж нам самим потрібно збільшувати армію, розводити пропаганду серед населення, боротися з дегенератством і малоросійством
а бачу кілька варіантів розвитку подій, але малюю найпесимістичніший. Чому? Бо якщо ми повністю себе підготуємо до будь-яких загроз - вони нам не страшні або не дуже страшні. Якщо при цьому наші вороги зроблять помилку або зазнають великої шкоди, нам краще.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Понеділок, 12.01.2009, 19:31 | Повідомлення # 14
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
ГАНЬБА!ГАНЬБА!ГАНЬБА! ГАНЬБА!

це я зробив висновки з твоїх слів
Quote (Ріттеркайзер)
і хто переворот організує? хто його повалить? і що буде далі? бо може бути так як з комуністами - повалили царську росію, а створили комуністичну, ще гіршу

анархісти. ну про переворот це так- велика вірогідність(явно поширені сепаратистські настрої серед народу і дуже велике незадоволення владою)
Quote (Ріттеркайзер)
а звідки татари куалаші візьмуть?

ми взагалі то тут про чеченців говорили- точніше про їххніх бойовиків
Quote (Ріттеркайзер)
цікаво, а на кого? росія веде тут свою пропаганду. ну принаймі південь і схід(не весь!!!!, але значна частина) буде винити "помаранчевих"

по-перше винити якщо й треба то жидЮлю). по-друге на за росією будуть їти тільки росіяни, а всі українці сходу будуть проти окупації(я можу судити по своїх друзях з східної україни)
Quote (Ріттеркайзер)
а де військові? де економісти? хто буде будувати і захищати Татарстан?

ну я ж не говорю що татарста здобуде незалежність(принаймі зараз) Але розкол у російському суспільстві - це факт.
а звідки у абхазії економісти, військові...?

Quote (Ріттеркайзер)
де я таке писав?

ну ти не бачиш загрози з боку румунії, польщі. Не бачиш проблеми з Молдавією. Виходить що ми про все маємо забути?
Quote (Ріттеркайзер)
я пропоную адекватно оцінювати загрози. Наразі російська загроза - найбільша

ми маємо враховувати ВСІ проблеми, і в тому числі російську
Quote (Ріттеркайзер)
росія сильна, то ж нам самим потрібно збільшувати армію, розводити пропаганду серед населення, боротися з дегенератством і малоросійством

але ти явно зроби схід і південь україни безнадійним! там теж є національно свідомі українці


 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 20:04 | Повідомлення # 15
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Значить тепер прийде остаточний кінець українській нації. Українці зникнуть раз і назавжди. Жаль що кінець такий ганебний

Quote (Rimori)
це я зробив висновки з твоїх слів

тоді логіка в тебе хромає. УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ ВІЧНА,(доки себе усвідомлює українською нацією). А знання історії в тебе явно нульові, ніхто значно жорсткішими методами не прикінчив українську націю, тож що на твою думку її знищить. Українці - нація, що вижила всупереч вікам(Збігнєв Бжезінський)
Ганьба і сором тобі за слова про остаточний кінець українців, а ще краще - бан.
Quote (Rimori)
анархісти. ну про переворот це так- велика вірогідність

анархісти? wink єдиний практик анархізму - Махно, та й того ленін обдурив. І як по-твоєму анархісти з битами, камінням і коктейлем молотова будуть йти проти омоновців. Це тобі не греція, це росія з путіном
Quote (Rimori)
явно поширені сепаратистські настрої серед народу

серед народІВ. Але яких? ічи вони їх реалізують?
Quote (Rimori)
всі українці сходу будуть проти окупації(я можу судити по своїх друзях з східної україни)

але чи ВСІ підуть зі зброєют чи будуть саботувати російську владу мирно, якшо шо? Я переконаний, що підуть, але чи хоча б половина українців сходу буде чинити опір(активний чи пасивний)
Quote (Ріттеркайзер)
звідки у абхазії економісти, військові...?

у абхазів російське громадянство - це замінює їм і економістів, і військових. Скоро і самих абхазів замінять
Quote (Rimori)
ну я ж не говорю що татарста здобуде незалежність(принаймі зараз)

а хто каже що росія розпадеться і як приклад наодить татарстан? Логічно, що якщо росія розпадеться, то хтось дістане незалежність
Quote (Rimori)
ну ти не бачиш загрози з боку румунії,

Quote (Ріттеркайзер)
знаю, що таке є, але який ступінь загрози? я скажу що роздали 1000 паспортів, а ти - 100000 паспортів - і що , битися будем, хто правий?

Quote (Ріттеркайзер)
я пропоную адекватно оцінювати загрозу і здійснювати заходи для її усунення. А для цього треба знати, скільки є прорумунських громадян, скільки з паспортами і т.д.

Quote (Rimori)
ну ти не бачиш загрози з боку польщі.

Quote (Ріттеркайзер)
Поляки в принципі ставлять трохи імперських знаків і розповідають своїм діткам, що Львів - то польське місто, але офіційних заяв не було ніяких. Quote (Rimori)

а тепер по пунктах: які підстави реальної загрози вторгнення чи анексії Галичини поляками (аргументи типу книжку продають не приймаються, це несерйозно, територію через книжку не загарбають, потрібні дії, а то б через "Московство" ми б пів ро і польщі таксії би взяли smile )
Quote (Rimori)
ми маємо враховувати ВСІ проблеми, і в тому числі російську

ти пропонуєш відповідати румунії і польщі так само як і росії, чи шо? бо я
Quote (Ріттеркайзер)
пропоную адекватно оцінювати загрози.

розумієш, УСІ загрозИ, а не одну загрозУ
Quote (Rimori)
але ти явно зроби схід і південь україни безнадійним! там теж є національно свідомі українці

є, але не достатньо
тим більше у Харкові(і не тільки) водяться "нові націоналісти" з "Патріоту України". Хлопці в принципі непогані, але на всіх інших націоналістів кажуть, що вони такі-сякі з окупантами водяться, у виборах участь примають(типу демократи - значить за антикраїнську систему), а ще полюбляють по-русскі разгаварівать, в расизм граються


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Понеділок, 12.01.2009, 20:37 | Повідомлення # 16
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
тоді логіка в тебе хромає. УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ ВІЧНА,(доки себе усвідомлює українською нацією). А знання історії в тебе явно нульові, ніхто значно жорсткішими методами не прикінчив українську націю, тож що на твою думку її знищить. Українці - нація, що вижила всупереч вікам(Збігнєв Бжезінський) Ганьба і сором тобі за слова про остаточний кінець українців, а ще краще - бан.

ну я ж не буду конкурувати з одним з кращих істориків україни. і логіка тут нідочого. логічно з твоїх слів виходить що нам кінець. почитай свої попердні пости, а потім звинувачуй мене. Я НЕ вважаю що українській нації прийде кінець(принаймні ще дуже не скоро), але почитавши твої пости я приходжу до іншого висновку
Quote (Ріттеркайзер)
анархісти? єдиний практик анархізму - Махно, та й того ленін обдурив. І як по-твоєму анархісти з битами, камінням і коктейлем молотова будуть йти проти омоновців. Це тобі не греція, це росія з путіном

Quote (Ріттеркайзер)
серед народІВ. Але яких? ічи вони їх реалізують?

ти дуже любиш коли я по 10 разів повторюю. Що росія зробить коли народ МАСОВО буде протестувати(весь народ). Причому за СРСР такого не було. Хоча я не думаю що росія розпадеться вже. Але в найближчих 10-20 років, а це дуже скоро. Теперішні протести і т.п. послаблять росію, і це буде непоправно оскільки це лиш дасть поштовх боротьбі, хоча не виключено що цей проце може початись навіть зараз.

Quote (Ріттеркайзер)
у абхазів російське громадянство - це замінює їм і економістів, і військових. Скоро і самих абхазів замінять

а потвоєму серед татарів немає ні економістів, ні військових...?
Quote (Ріттеркайзер)
а хто каже що росія розпадеться і як приклад наодить татарстан? Логічно, що якщо росія розпадеться, то хтось дістане незалежність

Я говорю що Росія розпадеться, і найближчим часом. І татарстан отримає незалежність. Читай попередні пости
Quote (Ріттеркайзер)
а тепер по пунктах: які підстави реальної загрози вторгнення чи анексії Галичини поляками (аргументи типу книжку продають не приймаються, це несерйозно, територію через книжку не загарбають, потрібні дії, а то б через "Московство" ми б пів ро і польщі таксії би взяли

Румуни до нас і вторгатися не будуть - зроблять референдум чи щось подібне. Від поляків територіальної загрози немає, зате є політична. Крім того подивісь на міжнародні форуми і т.п. і побачиш якої поляки думки про нас(ну там 50% на 50%, але 50% поляків це не так і мало)
Quote (Ріттеркайзер)
ти пропонуєш відповідати румунії і польщі так само як і росії, чи шо? бо я

ми маємо зупинити протизаконні дії проти україни - цього достатньо
Quote (Ріттеркайзер)
розумієш, УСІ загрозИ, а не одну загрозУ

ну якщо "подарунок" молдові української землі це не суттєво, то
Quote (Ріттеркайзер)
пропоную адекватно оцінювати загрози.

ну якщо "подарунок" молдові української землі це не суттєво, то оцінка не дуже адекватна

Quote (Ріттеркайзер)
є, але не достатньо тим більше у Харкові(і не тільки) водяться "нові націоналісти" з "Патріоту України". Хлопці в принципі непогані, але на всіх інших націоналістів кажуть, що вони такі-сякі з окупантами водяться, у виборах участь примають(типу демократи - значить за антикраїнську систему), а ще полюбляють по-русскі разгаварівать, в расизм граються

головне щоб воювали


 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 12.01.2009, 21:02 | Повідомлення # 17
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
але почитавши твої пости я приходжу до іншого висновку

які пости???????????????
Quote (Rimori)
Що росія зробить коли народ МАСОВО буде протестувати(весь народ). Причому за СРСР такого не було.

ги-ги-ги. Було-було за срср таке . вони всіх розстрілювали. і навіть якщо вони вчуюють загрозу - надзвичайний стан, внутрішні війська і т.д. Це тобі не горбачов і єльцин, це путін з медведєвим.
з транспорантом проти БТР не попреш
Quote (Rimori)
а потвоєму серед татарів немає ні економістів, ні військових...?

принаймі вони, судячи з повідомлення в новинах, нічим не керують. У нас так само була влада письменників-істориків - УНР. Вони ж Міхновського(націоналіста) арештували. Лише Петлюра намагався щось путнє зробити, але в нього не вийшло
P.S. Незважаючи на досить великі шанси зберегти незалежність, якби правильно почали діяти ще в 1917
P.P.S. І українська нація після того всього не зникла
Quote (Rimori)
Що росія зробить коли народ МАСОВО буде протестувати(весь народ)

не почне. Читай книжку "Московство" Павла Штепи - там багато про їх психологію. А якщо вони застосують проти протестувальників армію - то протести закінчаться, а якщо не закінчиться, постріляють ще, і ще і т.д.
Quote (Rimori)
І татарстан отримає незалежність

Quote (Rimori)
ну я ж не говорю що татарста здобуде незалежність

wacko wacko wacko wacko wacko
Quote (Rimori)
румуни до нас і вторгатися не будуть - зроблять референдум чи щось подібне

референдум не пройде. там усюди більшість - українці. Якщо і щось будуть робити, то щось брудне і підле, і на те є наша брава СБУ
Quote (Rimori)
Від поляків територіальної загрози немає, зате є політична. Крім того подивісь на міжнародні форуми і т.п. і побачиш якої поляки думки про нас(ну там 50% на 50%, але 50% поляків це не так і мало)

а ти подивись на міжнародну арену і назви хоч одну антиукраїнську польську офіційну заяву
ми взагалі повинні усунути конфлікти з поляками, він не вигідний нам обом(в поляків є ще й німці, а в нас - москалі). хоча якщо будуть загрози, то треба їх усувати, хоча зараз це має лише символічно-історичний характер
Quote (Rimori)
ну якщо "подарунок" молдові української землі це не суттєво, то оцінка не дуже адекватна

тут проблема не у Молдові, а в наших політиках-ідіотах. Я про це знаю не так багато, так що якщо можеш, просвіти мене або скинь ссилку. Чув, що на початку 90-их щось віддали ні за що та й усе.
Quote (Rimori)
головне щоб воювали

Ріморі, невже ти шукаєш війни? smile biggrin а у темі про НАТО писав зовсім інше smile
націоналісти не тільки воюють, вони ще й будують велику державу


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 13.01.2009, 13:50 | Повідомлення # 18
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
які пости???????????????

Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, та в молдові самої є проблема з придністров'я - воно за росією пре.

Quote (Ріттеркайзер)
А якщо нам нафту відключать? Як поїдуть танки? Як полетять літаки? Так що ситуація у нас зараз препогана

Quote (Ріттеркайзер)
в неї завжди були ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми у себе вдома - але їм то всьо одно. Переглянь історії росії і срср.

Quote (Ріттеркайзер)
ти невиправний оптиміст

Quote (Ріттеркайзер)
Літом росія показала, що грузії краще не допомагати нам

Quote (Ріттеркайзер)
а скільки нас?

і т.д.

Quote (Ріттеркайзер)
ги-ги-ги. Було-було за срср таке . вони всіх розстрілювали. і навіть якщо вони вчуюють загрозу - надзвичайний стан, внутрішні війська і т.д. Це тобі не горбачов і єльцин, це путін з медведєвим. з транспорантом проти БТР не попреш

Якщо б почалося все зараз то в росії армії не вистачить
Quote (Ріттеркайзер)
не почне. Читай книжку "Московство" Павла Штепи - там багато про їх психологію. А якщо вони застосують проти протестувальників армію - то протести закінчаться, а якщо не закінчиться, постріляють ще, і ще і т.д.

Читав. Книжка не дуже переконлива. Більшість фактів взято з повітря. В принцмпі так, як і в "Шляху аріїв" і т.п.
Quote (Ріттеркайзер)
а ти подивись на міжнародну арену і назви хоч одну антиукраїнську польську офіційну заяву ми взагалі повинні усунути конфлікти з поляками, він не вигідний нам обом(в поляків є ще й німці, а в нас - москалі). хоча якщо будуть загрози, то треба їх усувати, хоча зараз це має лише символічно-історичний характер

Ну я ж так і говорив. Але це означає що полякам не потрібно довіряти - вони всяке можуть видати. Ненадійний партнер
Quote (Ріттеркайзер)
тут проблема не у Молдові, а в наших політиках-ідіотах. Я про це знаю не так багато, так що якщо можеш, просвіти мене або скинь ссилку. Чув, що на початку 90-их щось віддали ні за що та й усе.

В кінці 90-х(десь 98-99) Україна обміняла частину берега дунаю на ділянку дороги в молдові. Дороги немає дотепер, а їхній порт руйнує наш порт Рені+ екологічна загроза для україни
Quote (Ріттеркайзер)
Ріморі, невже ти шукаєш війни? а у темі про НАТО писав зовсім інше націоналісти не тільки воюють, вони ще й будують велику державу

Та москалі обнагліли вже до такого ступеня, що я й сам готовий їм війну оголосити smile




Повідомлення відредагував Rimori - Вівторок, 13.01.2009, 13:53
 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 13.01.2009, 16:49 | Повідомлення # 19
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
які пости???????????????

Мося, з чим ти не згідний?
І взагалі, я ще раз кажу, з чого ти взяв що через це зникне українська нація.
можливо я "недооцінюю загрозу", але невизнане придністров'я українську націю не знищить
Користуючись твоєю логікою наша нація мала б зникати разів 8-10
Quote (Rimori)
Якщо б почалося все зараз то в росії армії не вистачить

ти володієш даними про чисельність російської армії?
у 2007 році РФ вийшла з договору "про звичайні збройні сили в Європі"(чи як там його), згідно з яким РФ мала давати інформацію про свої збройні сили(чисельність, озброєння і т.д.)
так що чисельність їх військ знає лише міноборони росії, ФСБ і кремль
ти часом з ними не контактуєш?
Quote (Rimori)
Читав. Книжка не дуже переконлива. Більшість фактів взято з повітря. В принцмпі так, як і в "Шляху аріїв" і т.п.

історичні факти у "Московстві" теж з повітря брали? Там 600-700 посилань. Це по-твоєму повітря?
Quote (Rimori)
Ну я ж так і говорив. Але це означає що полякам не потрібно довіряти - вони всяке можуть видати. Ненадійний партнер

зараз ненадійний. А якщо будем усе добре робити, то їм стане не вигідно з нами зачіпатись
Quote (Rimori)
В кінці 90-х(десь 98-99) Україна обміняла частину берега дунаю на ділянку дороги в молдові. Дороги немає дотепер, а їхній порт руйнує наш порт Рені+ екологічна загроза для україни

це пасивна загроза. Їхній порт же не бомбить наш, просто стоїть і шкодить, чи не так? Був би розум у нашої влади, вони би почала виправляти
Quote (Rimori)
Та москалі обнагліли вже до такого ступеня, що я й сам готовий їм війну оголосити

оглошуй smile сам biggrin


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 13.01.2009, 17:30 | Повідомлення # 20
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Мося, з чим ти не згідний? І взагалі, я ще раз кажу, з чого ти взяв що через це зникне українська нація. можливо я "недооцінюю загрозу", але невизнане придністров'я українську націю не знищить Користуючись твоєю логікою наша нація мала б зникати разів 8-10

А де я говорив про зникнення нації??? Я говорив про зовнішньополітичні проблеми і загрозу національним інтересам. Чи по-твоємо це одне і теж?
Quote (Ріттеркайзер)
и володієш даними про чисельність російської армії? у 2007 році РФ вийшла з договору "про звичайні збройні сили в Європі"(чи як там його), згідно з яким РФ мала давати інформацію про свої збройні сили(чисельність, озброєння і т.д.) так що чисельність їх військ знає лише міноборони росії, ФСБ і кремль ти часом з ними не контактуєш?

ну по-перше в росіїській армії тенденцій до збільшення точно немає. Навпар ходять реформи про зменшення
А по-друге ВЕЛИКА російська армія ледве з малесенькою чечнею розібралася, то що говорити про решту
Quote (Ріттеркайзер)
ти часом з ними не контактуєш?

ти про це ніколи не дізнаєшся
Quote (Ріттеркайзер)
історичні факти у "Московстві" теж з повітря брали? Там 600-700 посилань. Це по-твоєму повітря?

Я не сказав що всі факти. Але факти мона по різному трактувати. Я не говорб що московити кращі чи гірші. Я лиш говорю що це думка автора
Quote (Ріттеркайзер)
це пасивна загроза. Їхній порт же не бомбить наш, просто стоїть і шкодить, чи не так? Був би розум у нашої влади, вони би почала виправляти

Я говорю не про військову загрозу, а про загрозу національним інтересам України
Quote (Ріттеркайзер)
оглошуй сам

Вже пишу путіну листа з пропозицією капіталювати smile


 
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: