[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Агітація
Прихильником якої політсили ви є?
1. ВО "Свобода" [ 3 ] [42.86%]
2. Наша Україна(НСНУ) [ 0 ] [0.00%]
3. БЮТ [ 0 ] [0.00%]
4. Партія Регіонів [ 0 ] [0.00%]
5. Блок Литвина [ 1 ] [14.29%]
6. Імовірні партії Яценюка або Гриценка [ 1 ] [14.29%]
7. Народна Самооборона [ 0 ] [0.00%]
8. УНП або Рух або інші дрібні партії нацдемів [ 0 ] [0.00%]
9. Нікого не підтримую і вам не раджу [ 2 ] [28.57%]
Усього відповідей: 7
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 22:43 | Повідомлення # 1
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Висловлюєм свої позиції і прагнемо перехилити інших на свою сторону

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 23:13 | Повідомлення # 2
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Ну я зараз за ВО"Свобода". Єдина політична сила, яка відстоює інтереси України. Я сподіваюсь, що вони при владі зможуть щось зробити.

 
VettghernДата: Середа, 17.12.2008, 23:23 | Повідомлення # 3
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
я проголосував за блок Литвина керуючись власними міркуваннями. Я просто пам"ятаю ,коли в ті часи коли була помаранчева революція він зміг зорганізувати уряд і все було більш менш добре. Його більшість поважає і він не є прихильником якох небудь партії-гігіантів (типу БЮТ або регіонів). Мені здається,що його партія краща від інших. smile


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 23:28 | Повідомлення # 4
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Зато ти не пам'ятаєш, як він був головою секретаріату Кучми і як був причетний до плівок Мельниченка і вбивства Гонгадзе. А тепер він перефарбувався і корчить із себе захисника народу, кучміст бувший

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Середа, 17.12.2008, 23:53 | Повідомлення # 5
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
плівок

ее wink ??
Quote (Ріттеркайзер)
Зато ти не пам'ятаєш, як він був головою секретаріату Кучми

а ти що пам"ятаєш? wink biggrin



 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 23:58 | Повідомлення # 6
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
плівок ее ??

на цих плівках озвучені записи, як Кучма віддавав наказ убити Гонгадзе і зробити ще багато нехороших речей. А Литвин як голова секретаріату там теж брав участь, його голосу на тих плівках дуже багато
Quote (Vettghern)
а ти що пам"ятаєш?

Я знаю, що він ним був

P.S. Країні потрібен Литвин, але чи потрібна країна Литвину?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 00:19 | Повідомлення # 7
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Я Литвина взагалі не підтримую. Він хитрий і слабкий. Такі нічого не міняють. І нічого він під час помаранчевої революції не організовував. Він свою шкіру рятував.

 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 11:52 | Повідомлення # 8
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
на цих плівках озвучені записи, як Кучма віддавав наказ убити Гонгадзе і зробити ще багато нехороших речей. А Литвин як голова секретаріату там теж брав участь, його голосу на тих плівках дуже багато

Я такого не чув. Я Литвина не хзахищаю,але скажу,що тоді були одні часи,а сьогодні інші..
Quote (Ріттеркайзер)
Країні потрібен Литвин, але чи потрібна країна Литвину?

Це риторичне питання,на нього важко дати ствердну відповідь. smile

2Райморі: Литвин хоч і хитрий,але якщо схоче,то зробить лад. І він не є слабким. При Яценюку регіони блокували двері у ВЕрховній Раді стільцем. Я думаю при Литвині такого не буде. То хто слабкий : Яценюк чи Литвин? wink



 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 13:22 | Повідомлення # 9
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Я такого не чув

та це скандал був, привів до акції "Україна без Кучми"
Quote (Vettghern)
Я Литвина не хзахищаю,але скажу,що тоді були одні часи,а сьогодні інші..

ага, мовляв, тоді він був негідником, а зараз нє
Quote (Vettghern)
Це риторичне питання,на нього важко дати ствердну відповідь.

якщо на нього важко дати ствердну відповідь, то чого його підтримувати, якщо йому Україна потрібна як п'яте колесо до воза
Quote (Vettghern)
2Райморі: Литвин хоч і хитрий,але якщо схоче,то зробить лад.

Чого ти так думаєш? Які підстави?
А коли він цього захотів і зробив лад? В часи помаранчевої революції він взагалі там нічого конкретно не вирішував, а головні переговори вели політики з Європи, а потім перед вибори він роздув власну роль і зробив себе чуть не людиною, що врятувала країну
Quote (Vettghern)
І він не є слабким.

та він весь рік робив лише те, що виторговував посаду спікера, і не міг її нормально вторгувати, поки ющ і жидЮля не пересварились
Quote (Vettghern)
При Яценюку регіони блокували двері у ВЕрховній Раді стільцем.

ти шо, регіони не знаєш? Яценюк хотів чогось доброго зробити, а регіони діють за принципом чим гірше - тим краще
Quote (Vettghern)
Я думаю

це добре
Quote (Vettghern)
при Литвині такого не буде.

якщо він не поладить з регіонами(а точніше з Ахметовим), то буде
Quote (Vettghern)
То хто слабкий : Яценюк чи Литвин?

Яценюк штангу 70 кг жме, він сам казав, а Литвин думаєш зможе? biggrin happy


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 13:32 | Повідомлення # 10
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Ну от є тема для дискусії,ви собі двоє обговорюйте,а я пішов. happy
Quote (Ріттеркайзер)
Яценюк штангу 70 кг жме, він сам казав, а Литвин думаєш зможе?

цікаве зауваження. думаю ти не так мене зрозумів . я мав на увазі не фізичну слабкість,а духовну. Ясно?.



 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 13:46 | Повідомлення # 11
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
цікаве зауваження. думаю ти не так мене зрозумів . я мав на увазі не фізичну слабкість,а духовну. Ясно?.

ти там смайлики не побачив?
а щодо слабкості Яценюка - так, треба бути дуже слабким, щоб за його 30 з лишком років встигнути бути головою нацбанку, заступником голови секретаріату президента, міністром закордонних справ і спікером Верховної Ради.
А ще до Литвина - ти б мав точно пам'ятати вибори до парламенту 2002 року, де він був головою прокучмівського блоку "За Єдину Україну"(ніби їх кілька) і головним опонентом Ющенка, таким собі попередником Януковича.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 13:53 | Повідомлення # 12
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
а щодо слабкості Яценюка - так, треба бути дуже слабким, щоб за його 30 з лишком років встигнути бути головою нацбанку, заступником голови секретаріату президента, міністром закордонних справ і спікером Верховної Ради.
А ще до Литвина - ти б мав точно пам'ятати вибори до парламенту 2002 року, де він був головою прокучмівського блоку "За Єдину Україну"(ніби їх кілька) і головним опонентом Ющенка, таким собі попередником Януковича.

dry бла-бла-бла-бла!!
Хер я щось пам"ятаю... тим більше політику!
happy



 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 13:58 | Повідомлення # 13
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Одним словом, я зрозумів, що ти нічого про Литвина не знаєш, окрім того, що про нього було напатякано в його агітації і те, що він зробив(і не зробив) у верховній (з)раді цього скликання. За таким принципом можна сказати, що Яник - опозиціонер, який весь час бореться проти помаранчевої влади і відстоює інтереси народу.

Литвин хитрий, тільки цю хитрість направляє не на благо України, а на порятунок своєї політичної шкури


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 14:17 | Повідомлення # 14
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Яник - опозиціонер, який весь час бореться проти помаранчевої влади і відстоює інтереси народу.

Неее.. Яника не трогай!! angry
Не гони на нього ,якби не він уроки з фізики тривали би довго і нудно,а так!! tongue

Quote (Ріттеркайзер)
Одним словом, я зрозумів, що ти нічого про Литвина не знаєш, окрім того, що про нього було напатякано в його агітації і те, що він зробив(і не зробив) у верховній (з)раді цього скликання. За таким принципом можна сказати, що Яник - опозиціонер, який весь час бореться проти помаранчевої влади і відстоює інтереси народу.

неа.. просто я мало говорю на таку тему і не люблю спорити про політику.. це нудно.. я дав тему для дискусії тобі і Райморі,так давайте спорте,а я збоку подивлюся,поржу.. biggrin



 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 14:20 | Повідомлення # 15
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Говорити ,що Литвин зрадник і т.д. і т. п. з мого боку було б нерозумно.. не догадуєшся чому? dry
Тому,що коли роблять агітацію то розповідають про позитивні сторони кандидата,а не негативні.. хе=хе.. Будеш знати тепер! От того я іне розказував про Литвина нічого поганого.
І ще одне.. мені чисто пофігц,хто буде при владі,головне,щоб толк був. wink



 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 15:16 | Повідомлення # 16
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Неее.. Яника не трогай!! Не гони на нього ,якби не він уроки з фізики тривали би довго і нудно,а так!!

ти про якого з Яників? smile
Quote (Vettghern)
Тому,що коли роблять агітацію то розповідають про позитивні сторони кандидата,а не негативні.. хе=хе.. Будеш знати тепер! От того я іне розказував про Литвина нічого поганого.

то ти не за Литвина? wink wacko
Quote (Vettghern)
І ще одне.. мені чисто пофігц,хто буде при владі,головне,щоб толк був.

ООО!!! А з Литвина при владі ніякого толку!


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 16:43 | Повідомлення # 17
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
Хер я щось пам"ятаю... тим більше політику!

Тобто ти підтримуєш людину, про яку нічого не знаєш?

Quote (Vettghern)
Райморі: Литвин хоч і хитрий,але якщо схоче,то зробить лад. І він не є слабким. При Яценюку регіони блокували двері у ВЕрховній Раді стільцем. Я думаю при Литвині такого не буде. То хто слабкий : Яценюк чи Литвин?

А Литвин прийде і розкидає регіоналів з їх стільчиками!!!!
Литвин тру невдаха. Правда якщо ти ніічого не памятаєш про політику....
Я взагалі нічого не знаю, що Литвин зробив доброго. Він лиш грає ангелочка і прикривається діяннями інших. Памятаю як він перед виборами на "Свободі слова" просив щоб люди за нього проголосували. Чуть на коліна не ставав. Оце людина рветься до влади бо хоче щоб Україна процвітала!!!!!!!!!
Так можеш сказати що Литвин зробив доброго для України????
Я б вже краще голосував за регіони ніж за литвина


 
VettghernДата: Четвер, 18.12.2008, 17:05 | Повідомлення # 18
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
то ти не за Литвина?

я вибираю краще з того,що є. biggrin
Краще на мій погляд. happy
Quote (Rimori)
Я б вже краще голосував за регіони ніж за литвина

бажаю успіху! dry
І вааще : ЧУБЕЯ В ПРЕЗИДЕНТИ!! ТОМУ,ЩО ПРИКОЛІСТ!! biggrin



 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 17:17 | Повідомлення # 19
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
я вибираю краще з того,що є. Краще на мій погляд.

Так ми завжди вибирали. І що маємо???
І Литвин, і Регіони, і.... мали шанс щось змінити. Скільки років вони мають шанс щось зробити???? І результат?
Вони не можуть нічого зробити!!!!!!!! Так треба дати іншим шанс щось зробити!!! І ще хтось говорить що в нас розумний народ! По результатах виборів можна зрозуміти що українці не хочуть змін. Що їм і так добре. Тоді чого нарікати на життя в Україні!!!!




Повідомлення відредагував Rimori - Четвер, 18.12.2008, 17:21
 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 17:46 | Повідомлення # 20
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
ВО"Свобода" тепер є єдиною силою, здатною здатною щось змінити в Україні.
По-перше, вона відстоює українські цінності - мову, культуру, релігію, історію, сім'ю, а не бере собі на озброєння "передові" ідеології інших країн. Соціалізм, нацизм теж колись були "прогресивними" ідеологіями, але, як виявилося, вони ні до чого доброго не приводять. Тільки відстоювання свого, рідного зможе допомогти українцям.
По-друге, подивіться на теперішніх або колишніх народних депутатів чи міністрів - які в них машини, які в них будинки, а точніше - вілли, скільки серед них мільйонерів. Ці безідейні та безпринципні люди прийшли у владу щоб збагатити самих себе, вони працюють на себе, а не на народ. Тільки той, хто несе певну українську ідеологію буде працювати на людей. Тягнибок, наприклад, 8 років був депутатом, і за це час не нажив ніяких майбахів, дач у Конча-Заспі, і не є мільйонером.
По-третє, ВО"Свобода" ніколи не уникає питань, які для наших політиків є незручними (мова, НАТО і т.д.). Вони не спекулюють на цих питаннях, заграючи з виборцями, лише для того, щоб підвищити рейтинг.
По-четверте, ВО"Свобода" - послідовна політсила, вона ніколи не змінює своєї позиції по головних питаннях розвитку країни (наприклад, ідея президентської республіки), тоді як інші підлаштовуються під конкретну ситуацію в країні і під конкретних особистостей.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук: