[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Торент і чим його їдять
SiveRДата: Пятниця, 22.08.2008, 12:46 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Існує така програма, як торент. Скачати тут: http://download.utorrent.com/1.8/utorrent.exe

Якщо ви хочете щось завантажити на сайт у вас звісно не получиться, тому ця програма саме для вас. Ви тільки даєте змогу качати те, що у вас є на компютері через цю програму.

Створення торрента

Створення торрента за допомогою uTorrent

Для створення торрента відкриваємо клієнт і в меню "File" вибираємо опцію "Create new torrent..."

З'явиться діалогове вікно:

Якщо ви роздаєте один файл, то натискайте на кнопку "Add file", якщо папку - "Add directory" у вікні, що з'явилося, вибираємо те що будемо роздавати, а потім натискаємо кнопку "Create and save as..." Зразу поставте галочку "Start seeding"!

У вікні, що з'явилося

натискаємо "Да"
чекаємо поки клієнт зробить торрент і зберігаємо його в себе на диску.

На цьому етап створення торрента закінчується, і можна переходити до наступного етапу - оформленню роздачі на трекере

Після того як торрент створився, з'являється вікно, де Ви вказуєте директорію, куди Ви хочете зберегти Ваш торрент, от на цьому етапі відразу і даємо ім'я торренту.


Але так само ніщо не заважає нам у будь-який момент перейменувати торрент, як перейменовуємо і звичайні файли.

Потім описуєте все, що ви знаєте про фільм, чи музику чи що ви там хочете закачати на сервер в своїй темі.

Як додати торент файл на сервер:
1) Заархівуйте торент і поставте на нього свій особистий пароль (щоб не могли качати інші люди)
2) Закачуєте архів на сервер

Якщо є якісь питання пишіть в цій темі.


 
frameДата: Субота, 23.08.2008, 20:58 | Повідомлення # 2
Johannes Krauser II
Група: Перевірені
Повідомлень: 288
Репутація: 5
Статус: Offline
эта типа для аццких падаванов?

чтобы получить что-то, надо отдать взамен нечто равноценное..
 
BLooD_AnGeLДата: Четвер, 11.06.2009, 08:03 | Повідомлення # 3
Юзер
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 6
Статус: Offline
торент - то є дуже файна штука


Я інколи псих, інколи потвора, інколи янгол, інколи ніхто я. Хто, хто я?!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: