[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Демократія чи авторитаризм
РіттеркайзерДата: Субота, 07.03.2009, 15:34 | Повідомлення # 1
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
по-перше, тут не треба робити поширену помилку і плутати авторитаризм з тоталітаризмом. авторитаризм - проміжна ланка між тоталітаризмом і демократією
при авторитаризмі влада зосереджена у руках невеликого кола осіб, отже, на них покладена персональна відповідальність за долю країни, на відміну від ліберальної демократії, де за свої дії при владі ніхто не відповідає, а під час виборів кидає величезний фінансовий та інформаційний ресурс на обман виборців. Таким чином при демократії влада зосереджується у руках великих фінансово-промислових груп(представниками яких є зазвичай жиди). Демократія створює лише видимість свободи, а головну користь із неї отримують фінансово-промисловфі групи, які безпосередньо(як в Україні) чи опосередковано(як у США) тримають владу у своїх руках і застосовують її заради своїх особистих цілей
натомість при авторитаризмі(особливо коли при владі національно-свідомі люди) забезпечується порядок у суспільстві, фінансово-промислові групи втрачають свій безпосередній вплив на владу, що дозволяє владі зосередитися на здійсненні єдиної мети - достойнеого і гідного життя кожного представника нації і величі країни загалом. За прикладами далеко йти не треба - це режими Пілсудського в Польщі, Франко в Іспанії, Салазара в Португалії, Кемаля Ататюрка в Туреччині, Піночета в Чилі. В їхніх країнах цих людей поважають і вважають за національних героїв, які взяли відповідальність за долю країни тоді, коли подальше демократичне існування призвело б їх нації до занепаду і борсання в ліберальному болоті.
А ще пройдіть такий во тест http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/20/67099.htm


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Субота, 07.03.2009, 20:46 | Повідомлення # 2
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Завжди підтримував національний авторитаризм. Наше суспільство ще не дозріло до демкратії. Я вважаю, що на сьогодні авторитаризм - єдний спосіб вибратися Україні з цього болота.

 
РіттеркайзерДата: Неділя, 08.03.2009, 18:02 | Повідомлення # 3
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
а як тест? у мене 5

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Неділя, 08.03.2009, 19:05 | Повідомлення # 4
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
У мене теж=)

 
FukashiMoariTakaruДата: Четвер, 19.03.2009, 21:10 | Повідомлення # 5
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 158
Репутація: 4
Статус: Offline
3-5 балів. По-перше, Ви чесно відповідали на поставлені запитання, що похвально.

По-друге, Ви любите свою Батьківщину і бажаєте їй процвітання, що не менш похвально.

Є лише одна проблема – не виключено, що Ви дотепер зараховуєте себе до табору прихильників демократії. Подивіться правді в очі. Навіщо Вам ця демократія, що дає стільки лазівок ворогам нашої нації? Цей гнилий лібералізм, що послаблює Українську державу?

Ваша мрія – свій Франко (наголос на перший склад!) в елегантній вишиванці, україномовний Пак Чон Хі або кілька "чорних полковників" із тризубцем на кокарді.

Та врешті-решт підійде і національний варіант президента Путіна – твердий лідер, що кидає за ґрати олігарха Ахметова замість олігарха Ходорковського і який мочить у вбиральнях не чеченських, а донецьких бандитів.

Що ж стосується Вашого ставлення до президента Саакашвілі... Ну не вийшов з Міхо стовп демократії, ну то й що?! Усе одно він молодець! Правда?


Героями не народжуются. Героями помирають...
задрот - це не раса і не профа - це стан душі(с)mysterious
 
FukashiMoariTakaruДата: Субота, 21.03.2009, 08:05 | Повідомлення # 6
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 158
Репутація: 4
Статус: Offline
http://antanta.moy.su/forum/16-710-1#15827

Героями не народжуются. Героями помирають...
задрот - це не раса і не профа - це стан душі(с)mysterious
 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 23.03.2009, 19:23 | Повідомлення # 7
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
иии..., ФукашіМоаруТакару, ти не міг би ти тих чуваків з форуму антанти сюди направити бо мені якось на чужому клановому форумі незручно реєструватися
а по головній критиці з того форуму - типу прийдуть погані люди, перейде в тоталітаризм і т.п., - при владі повинні бути національно свідомі люди з певною ідеологією, які б діяли заради інтересів нації, а не своїх інтересів, і ВІДПОВІДАЛИ за результати своєї діяльності:
перед нацією(зовнішній чинник - мовляв якшо-шо - то до стінки)
перед Богом, історією і своєю совістю(внутрішній чинник, який не дасть людині піти проти інтересів нації)
ці необхідні якості повинне підкріплюватися такими ж якостями оточення, прихильників. якщо хтось із них не відповідають цим критеріям( чи то хтось із оточення, чи то лідер - він усувається від своєї діяльності(лише від діяльності)). Тому до влади не прийде якийсь неотесаний мужик з жагою влади і багатства - його ж недопустить власне національно-свідоме оточення, яке не дасть йому збиткуватись над країною


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Субота, 06.06.2009, 00:58 | Повідомлення # 8
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Вважаю авторитаризм ефективною формою правління і найшвидший спосіб досягти прогресу у суспільстві. Але одночасно вважаю принизливим для нації. Просто тоді нація прирівнюється до стада.
[Антиукраїнська пропаганда. Адміністрація.]


 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 09.06.2009, 18:23 | Повідомлення # 9
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Вважаю авторитаризм ефективною формою правління і найшвидший спосіб досягти прогресу у суспільстві.

Але все-таки повинні бути засоби контролю диктатора.
Quote (Rimori)
Але одночасно вважаю принизливим для нації

Залежить від обставин
Quote (Rimori)
Просто тоді нація прирівнюється до стада.

Залежить від диктатора, чи він прирівнює Націю до абсолюту, чи до стада.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 09.06.2009, 18:32 | Повідомлення # 10
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Rimori)
[Антиукраїнська пропаганда. Адміністрація.]

а ти можеш це заперечити?? Знаєш, от та з першого погляду гляну на українців і просто страшно стає...
І хто тобі давав право стирати мої коментарі???
Quote (Ріттеркайзер)
Залежить від диктатора, чи він прирівнює Націю до абсолюту, чи до стада.

нація сама повинна вирішувати напрям свого розвитку. А при авторитаризмі все вирішує диктатор, а нація фактично немає свого голосу, так ніби вона ні на що не здатна. Ну навіть ти колись казав, що якась доярка не може вирішувати важливих питань, таких як іти їй в НАТО чи ні і тп...Але для того щоб нація вирішувала
сама їй потрібно бути Нацією


 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 09.06.2009, 18:51 | Повідомлення # 11
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
а ти можеш це заперечити??

чи можу я заперечити антиукраїнську пропаганду - звичайно, можу. І доказом існування не стада, а Нації є я, є ти(хоча хз), є тисячі і мільйони наших співвітчизників, як мають честь і національну гідність. Чи не ти казав, що на сході є багато націоналістів?
Quote (Rimori)
А при авторитаризмі все вирішує диктатор, а нація фактично немає свого голосу, так ніби вона ні на що не здатна.

знову ж таки - складається враження, що диктатор окремо, нація окремо. Диктатор повинен добре розуміти потреби Нації і підлягати певному контролю
Quote (Rimori)
Ну навіть ти колись казав, що якась доярка не може вирішувати важливих питань, таких як іти їй в НАТО чи ні і тп.

Але ж Нація не складається з доярок smile
Quote (Rimori)
.Але для того щоб нація вирішувала сама їй потрібно бути Нацією

Хай живе Націократія!!! megaphone megaphone megaphone


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 09.06.2009, 19:00 | Повідомлення # 12
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Але ж Нація не складається з доярок

знаю. тоді чому вони не можуть вирішувати важливі питання???
Quote (Ріттеркайзер)
чи можу я заперечити антиукраїнську пропаганду - звичайно, можу. І доказом існування не стада, а Нації є я, є ти(хоча хз), є тисячі і мільйони наших співвітчизників, як мають честь і національну гідність. Чи не ти казав, що на сході є багато націоналістів?

Національної гідності мало.Хоча і вона є далеко не в багатьох українцях як Заходу так і Сходу.
Має бути елементарна повага до свого оточення.А цього в Україні практично не знайти. Коли на тебе на кожному кроці гавкають як на собаку твої ж співвітчизники, коли всі виступають за дотримання законів, а самі ж їх порушують. І це ти називаєш Великою Нацією??


 
РіттеркайзерДата: Вівторок, 09.06.2009, 21:22 | Повідомлення # 13
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
І це ти називаєш Великою Нацією??

Це я називаю постсовковим менталітетом, який треба викорінювати


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: