[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Тести
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 00:23 | Повідомлення # 41
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
ухти, як сказано! прікольно.... але мораль, яка? цінувати сміття? нафіга мені сміття? мені потрібен кришталь і я готова ранити руки доти доки не знайу того, який не розібється)
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 00:25 | Повідомлення # 42
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
не любит идти на конфликт,

Оце гонять!!!!!! angry angry angry angry angry cry cry cry cry cry cry



 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 00:28 | Повідомлення # 43
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
ухти, як сказано! прікольно.... але мораль, яка? цінувати сміття? нафіга мені сміття? мені потрібен кришталь і я готова ранити руки доти доки не знайу того, який не розібється)

Да я сам придумав,а мораль.поки ти шукаєш нових друзів і ігноруєш старих.нові друзі на тебе не звертають увагу,а коли ти вертаєшся до старих друзів.образи і сміх летять тобі в спину від твоїх нових друзів....А це боляче ранить.... dry <_<





Повідомлення відредагував Vettghern - Неділя, 07.09.2008, 00:28
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 00:29 | Повідомлення # 44
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Вітуся)
Ваша карточная масть - Червы
biggrin
biggrin biggrin П'ятуху Чувіха!!!! biggrin biggrin



 
ТТяДата: Неділя, 07.09.2008, 00:30 | Повідомлення # 45
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 3
Статус: Offline
Ваша карточная масть - Пики
Это тип личности исследователь (explorer). Человек внимательный, эрудированный, любопытный. Обычно разносторонне развит и интеллектуален, любит наблюдать и проводить эксперименты. Увлекается наукой, любит путешествовать, стремится познавать мир. Иногда такие люди становятся "ходячей энциклопедией". В общении ищет в первую очередь близких интересов, общих тем для беседы. В игре любят экспериментировать, менять правила, выдумывать что-то новое.
 
SiveRДата: Неділя, 07.09.2008, 00:32 | Повідомлення # 46
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:49989
Впереди показался яркий свет, ну что же приветствуем новорожденного Вампира
Младенческий крик разлетелся над глухой деревушкой, и молодая женщина устало закрыла глаза. Конечно, ты родился человеком, но судьба уже стоит у тебя за спиной.


 
ВітусяДата: Неділя, 07.09.2008, 11:40 | Повідомлення # 47
Бувалий
Група: Перевірені
Повідомлень: 414
Репутація: 6
Статус: Offline
Младенческий крик разлетелся над глухой деревушкой, и молодая женщина устало закрыла глаза. Конечно, ты родился человеком, но судьба уже стоит у тебя за спиной.
 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 17:42 | Повідомлення # 48
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (MeiKari)
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:49989

Ось мій результат:
Впереди показался яркий свет, ну что же приветствуем новорожденного Дракона
Треск скорлупы, нос матери помогает выбраться из яйца, а рядом вылупляются братики и сестрички. Скоро ты вырастешь, крылатый. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin



 
VettghernДата: Неділя, 07.09.2008, 17:45 | Повідомлення # 49
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Тааак!!Народ активніше!!!Знайшов супер тест: http://aeterna.ru/test.php?link=tests:41627
Влюбиться в шлюху, или операция под названием "Гарем"
Этот тест создан специально для парней и приурочен ко дню защиты детей.
Проходите и наслаждайтесь!
Секс, голые девчонки, приключение- все это в моем захватывающем тесте под волнующем названием.
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Рішаємо і пишемо свої результати... cool



 
SiveRДата: Неділя, 07.09.2008, 19:19 | Повідомлення # 50
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
Результат:

С тех пор прошло несколько лет. Но как и говорила «гаремщица»- эту ночь ты не забудешь никогда. Ты вспоминаешь, как открыл дверь, и перед тобой возникла она. Невероятная, притягающая, а в глазах тоска… image Возникновения взрыва в этой обители похоти ты не ожидал. Немедленно твоя команда с арестованными и заложницами покинула здание. Много раненых. Несколько убитых. И ее лицо. Закрытые глаза. Кровь. Ее нет…


 
SiveRДата: Неділя, 07.09.2008, 19:34 | Повідомлення # 51
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:50120

Забавно. Вы - Маг
Вы находитесь на службе империи, и весьма довольны этим, вы находитесь в вечных поисках чего-то нового и не изведанного. Постоянная сноровка вывела вас на уровень порядка выше других, вы довольно известны в Имперском городе. Что и как делать - решать вам самим. Вы абсолютно предоставлены сами себе.


 
SiveRДата: Неділя, 07.09.2008, 19:38 | Повідомлення # 52
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:50125

Итак,Вы- Человек-внутренний мир
Вам свойственна некоторая отстраненность от действительности,но вы трезво оцениваете реальность. Вам свойственен сарказм и ирония. Вы не похожи на других и стараетесь отгородиться от новомодных явлений и навязывания чужого мнения обществу.


 
ТТяДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:11 | Повідомлення # 53
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 3
Статус: Offline
Вы всегда в центре внимания. У Вас потрясабщая способность приковывать к себе взгляды. Вы идете в ногу со временем и разбираетесь в последних веяниях. Вы-достоинный обьект для подражания. biggrin
 
VettghernДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:16 | Повідомлення # 54
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (ТТя)
Вы всегда в центре внимания. У Вас потрясабщая способность приковывать к себе взгляды. Вы идете в ногу со временем и разбираетесь в последних веяниях. Вы-достоинный обьект для подражания

Народ!!давайте крім резалтів ше вказувати ссилку до якого це тесту резалт,або писатиномер відповіді,де був написаний цей тест.,а то бардак повний!! angry angry



 
ТТяДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:20 | Повідомлення # 55
Юзер
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 3
Статус: Offline
та то на останній тест)))))))))))
 
SiveRДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:35 | Повідомлення # 56
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:50198

Да, да. Теперь сам король принадлежит Вам. Видимо, Вам удалось обыграть Его Величество. Вы расчетливый, тактичный с виду человек себе на уме. Полагаю, участвовать в турнире Вас сподвигло желание поживиться денежным призом или половиной королевства. Хотя, благородные намерения тоже не исключаются. Помните пословиц – «Одна голова хорошо, две лучше»? Пожалуйста, вот Вам вторая голова – вместе Вы добьетесь признания и богатства.


 
VettghernДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:38 | Повідомлення # 57
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
MeiKari,пліз помаліше,а то ітак ніхто крім ТТя не рішає тести... cry cry


 
SiveRДата: Понеділок, 08.09.2008, 21:40 | Повідомлення # 58
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1166
Репутація: 40
Статус: Offline
ЦЕ їхні проблеми, а не мої... Я викладаю цікаві тести, які мені сподобались, а це вже ваша справа рішати їх чи не... happy

 
FukashiMoariTakaruДата: Вівторок, 09.09.2008, 08:50 | Повідомлення # 59
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 158
Репутація: 4
Статус: Offline
Ваша масть - Вина. Це тип особи дослідник (explorer). Людина уважна, ерудована, цікава. Зазвичай різносторонньо розвинений і інтелектуальний, любить спостерігати і проводити експерименти. Захоплюється наукою, любить подорожувати, прагне пізнавати світ. Інколи такі люди стають "ходячою енциклопедією". У спілкуванні шукає в першу чергу близьких інтересів, загальних тим для бесіди. У грі люблять експериментувати, міняти правила, вигадувати щось нове. smile

Попереду здалося яскраве Світло, ну що ж вітаємо новонародженого Гнома. Біля ліжка молодої зібралися всі родичі і батько подарував тобі першу бойову сокиру, поки вона ще важка, але ти ж виростеш. biggrin
я ГНОМ!!! cry biggrin


Героями не народжуются. Героями помирають...
задрот - це не раса і не профа - це стан душі(с)mysterious


Повідомлення відредагував FukashiMoariTakaru - Вівторок, 09.09.2008, 08:54
 
FukashiMoariTakaruДата: Вівторок, 09.09.2008, 09:08 | Повідомлення # 60
Юзер
Група: Модератори
Повідомлень: 158
Репутація: 4
Статус: Offline
Отже, Ви - внутрішній для Людини світ Вам властива деяка усунутість від дійсності, але ви тверезо оцінюєте реальність. Вам властивий сарказм та іронія. Ви не схожі на інших і прагнете відгородитися від новомодних явищ і нав'язування чужої думки суспільству. smile

Героями не народжуются. Героями помирають...
задрот - це не раса і не профа - це стан душі(с)mysterious
 
Пошук: