[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Навіщо нам знати про субкультури?
VettghernДата: Вівторок, 11.11.2008, 22:21 | Повідомлення # 1
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Перш ніж створити топік про сучасні субкультури я довго вагався,чи варто створювати і чи цікаво це взагалі комусь читати..
В моєму житті було багато випадків,коли я змушений був розділяти людей на різні категорії за способом життя,улюбленою музикою,іміджем...
Зараз настав такий момент,коли на вулицях знову поширився такий тип молодіжної субкультури,як емо-стиль.
Також можна побачити представників інших субкультур,таких,як готи,панки,металісти та інші.
Багато,хто не знаючи навіть простої інформації про "знаки" і атрибути тої чи іншої субкультури начіпляє на себе цепочки з трояндою на кинджалі(атрибут емо), і тут же ж атрибут готів,наприклад, кажан,чи ворон...
Нерідко на портфелях сучасних школярів можна побачити значки таких груп,як Токіо Готель і тут же ж значок з Металлікою.
Тобто деякі люди просто не знають нічого про ті речі,які вони використовують в свому повсякденному житті,як прикраси.
Для цього Malefikys і я вирішили докладно описати вам найпоширеніші субкультури,представників яких ми часто бачимо на вулицях міста.
Є такий тип людей,яких в народі називають позерами. Вони носять атрибути певної субкультури,або атрибути більшості субкультур разом,що є немислимим, і псують репутацію тої чи іншої субкультури. Наприклад,багато хто думає,що готи і емо тільки думають про смерть.Насправді все набагато цікавіше,ні емо ні готи не мріють і не думають про смерть. Це дві нові цікаві субкультури,про які детальніше можна дізнатися,прочитавши інформацію в даних темах. smile

Велике прохання не флудити в темах тупими репліками,смайлами.
Свою думку про певну субкультуру висловлювати ТІЛЬКИ один раз!
Тема дійсно є серйозною і актуальною в наш час,тому прошу віднестися до неї з відповідно.

З повагою до учасників форуму, Vettghern



 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: