[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Ріттеркайзер  
Події В Україні
РіттеркайзерДата: Неділя, 14.12.2008, 12:05 | Повідомлення # 21
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
ага, Янукович вже дав уряду 100 днів і якщо уряд ситуацію не виправить, то він(Яник) очолить цю революцію wacko biggrin cry angry
Ти тільки уяви:Янукович з Ахметовим виїжджають на тачанці і ведуть розгніваних безробітних проти влади і олігархів smile

Взагалі то ідея хороша, але її дуже складно буде втілювати в життя


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Вівторок, 16.12.2008, 23:07 | Повідомлення # 22
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Подавайте ідеї, з чого можна починати державний переворот

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!




Повідомлення відредагував Rimori - Вівторок, 16.12.2008, 23:21
 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 16:20 | Повідомлення # 23
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Державний переворот в українській державі wink
Зміни потрібні на всіх рівнях
Ти багато знаєш успішних державних переворотів, досвід яких можна було б застосувати? wink


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 16:52 | Повідомлення # 24
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Це буде перший. Треба хоча б організовувати масові акції протесту і страйки. Ну хоча б як в греції. А можна і пожорсткіше

 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 17:31 | Повідомлення # 25
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Ох, який ти запальний і революційний. В Чехії wacko
А в Греції там все роблять анархісти, все громлять і нічого не хочуть.
Хоч, щоб таке було в Україні?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 17:44 | Повідомлення # 26
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
То давай подихати від голоду. Будемо сидіти спокійно вдома. Ніхто нас не буде чіпати. Хай народ спивається, зневірюється. А політичні клани тим часом візьмуть всю економку україни у свої руки. Навіщо дурницями займатись, навіщо нам нова влада. Взаглі на Україні ніхто нічого не робить. А що зараз роблять націоналісти(в тому числі "Свобода")? Сидять в своїх кабінетах і мріють про ВЕЛИКЕ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ(і не лишень українське) Щоб щось міняти треба щось робити. В тебе є якісь інші пропозиції як можна змінити ситуацію?



Повідомлення відредагував Rimori - Середа, 17.12.2008, 17:44
 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 17:55 | Повідомлення # 27
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Ти, великий і , головне, діяльний, українцю, що сидить в Чехії і навіть нічого не зробив, щоб фільм про Україну нормальний показали.
Що робити - всьо, треба розводити пропаганду, як це ОУН робило, треба робити суспільство українським, треба агітувати на місцях, а не бігати по вулиці з сокирою з вересками "вбий жида" і світитися простому народу по зомбоящику, як продовження мильного серіалу, далекого від народу.
Що робить "Свобода" - див http://www.vosvoboda.info/ukr
А що робиш ти? А? Розкажи про свої видатні подвиги.
Як ти думаєш, якщо буде переворот, люди перстануть спиватися?
І про Грецію - то що там ДОБРОГО зробили? Чи може погромити столицю, завдати шкоди ПРОСТИМ громадянам - це добре?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 20:43 | Повідомлення # 28
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ти, великий і , головне, діяльний, українцю, що сидить в Чехії і навіть нічого не зробив, щоб фільм про Україну нормальний показали.

Ну і багато не зробив. Але принаймі хочу зробити!!!! Хоча я б на твому місці мовчав би, майбутнє України. Від тебе теж ніякою діяльністю не чути! І навіть бажання немає angry angry angry

Quote (Ріттеркайзер)
Що робити - всьо, треба розводити пропаганду, як це ОУН робило, треба робити суспільство українським, треба агітувати на місцях, а не бігати по вулиці з сокирою з вересками "вбий жида" і світитися простому народу по зомбоящику, як продовження мильного серіалу, далекого від народу

Ага. На місцях. Та протягом всієї історії агітуєм на місцях і залишилися в "місці". І де та агітація. Скільки я був на Україні її щось не дуже було чути. Потрібно агітувати з всіх можливих ресурсів! А це може лиш влада, яка проводить розумну наіональну політику!!!

Quote (Ріттеркайзер)
агітувати на місцях, а не бігати по вулиці з сокирою з вересками "вбий жида" і світитися простому народу по зомбоящику, як продовження мильного серіалу, далекого від народу.

Я такого не казав!!!!!!! Я пропонував лиш поміняти владу шляхом перевороту. Бо це єдиний спосіб!!!!!!

Quote (Ріттеркайзер)
Як ти думаєш, якщо буде переворот, люди перстануть спиватися?

ДУМАЮ!!! Бо тоді буде шанс розумно вести політику, і не вкористь для себе, а для України!!!!!

Quote (Ріттеркайзер)
І про Грецію - то що там ДОБРОГО зробили? Чи може погромити столицю, завдати шкоди ПРОСТИМ громадянам - це добре?

Перш за все вони показали що вони є!!!!! Принаймі того поліцейського точно засудять!!!! І таке більше не повториться!!!!!!! Думаю воно варте життя інших людей які могли втратити життя через поліцейських!

Додано (17.12.2008, 20:43)
---------------------------------------------

Quote (Ріттеркайзер)
А що робиш ти? А? Розкажи про свої видатні подвиги.

Я зроблю все що зможу!!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
Що робить "Свобода" - див http://www.vosvoboda.info/ukr

"Олег Тягнибок: в Україні є лише один "рецепт" виходу з кризи - докорінне очищення влади" -
ось що говоить Свобода!!!! Але я не бачу щоб вони ощищували владу!!!! Це лиш пусті слова!!!!!!!


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 21:13 | Повідомлення # 29
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Ну і багато не зробив. Але принаймі хочу зробити!!!! Хоча я б на твому місці мовчав би, майбутнє України. Від тебе теж ніякою діяльністю не чути! І навіть бажання немає

Я теж хочу зробити, і буду робити. А ти, ектрасенс, мовчав би, бачте знаєш, що хтось хоче і думає - і я нічого не хочу, і Свободі нічого не робить
Quote (Rimori)
Та протягом всієї історії агітуєм на місцях і залишилися в "місці"

в 40-их роках усі знали, що вони повинні будувати УССД, ось результат дціяльності і агітації ОУН, яка в той час і не була при владі
Quote (Rimori)
Скільки я був на Україні її щось не дуже було чути.

А що ти зробив, щоб було чути, що тепер в інеті сидиш і критикуєш?
Quote (Rimori)
Я пропонував лиш поміняти владу шляхом перевороту. Бо це єдиний спосіб!!!!!!

Міняй. Тільки не забудь перед тим обізвати усіх твоїх однодумців неробами і лінтяями, які лише сидятьв кабінетах - цікавий був би ефект такого перевороту.
Крім того, ти вже думав над запитаннями:
Програма?
План дій?
Хто і в яких об'ємах фінансує?
Хто керує?
Зброю будуть давати чи зі своєю приходити?
Quote (Rimori)
Перш за все вони показали що вони є!!!!! Принаймі того поліцейського точно засудять!!!! І таке більше не повториться!!!!!!! Думаю воно варте життя інших людей які могли втратити життя через поліцейських!

Відколи ти став прихильником анархістів? Це що, добре для держави - регулярні покази анархістів того, що вони є? І що, що того поліцейського засудять, яка користь з того нації? А самих анархістів треба відстрілювати як скажених собак.
Quote (Rimori)
Quote (Ріттеркайзер)А що робиш ти? А? Розкажи про свої видатні подвиги. Я зроблю все що зможу!!!!!

Питання було в минулому часі, а відповідь - в майбутньому. То ж поки кожен з нас нічого не зробив, давай не сперечатися, хто більше хоче зробити щось для України
Quote (Rimori)
"Олег Тягнибок: в Україні є лише один "рецепт" виходу з кризи - докорінне очищення влади" - ось що говоить Свобода!!!!

Свобода говорить не тільки це і робить багато чого. Вони, на відміну від декого, не сидять у Чехії і не вказують нікому, що робити, а самі роблять, і роблять усе, що можуть, хоча їм за це ніхто нічого не дає і не обіцяє.
Quote (Rimori)
Але я не бачу щоб вони ощищували владу!!!! Це лиш пусті слова!!!!!!!

А все написане тобою - не пусті слова? Свобода робить усе, що в її силах, то ж краще не поливай її брудом, сидячи за екраном компа, великий ІНТЕРНЕТ-воїне Ріморі.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 21:35 | Повідомлення # 30
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
А що ти зробив, щоб було чути, що тепер в інеті сидиш і критикуєш?

Я 6 людей переконав голосувати за свободу
Quote (Ріттеркайзер)
Відколи ти став прихильником анархістів? Це що, добре для держави - регулярні покази анархістів того, що вони є? І що, що того поліцейського засудять, яка користь з того нації? А самих анархістів треба відстрілювати як скажених собак.

Ще раз повторюю. Життя громадянина цінніше за потрощені вітрини. Думаю ці події заставлять поліцейських задматись перш ніж відстрілювати своїх громадян
Quote (Ріттеркайзер)
Питання було в минулому часі, а відповідь - в майбутньому. То ж поки кожен з нас нічого не зробив, давай не сперечатися, хто більше хоче зробити щось для України

Тож краще не говорити хто що зробив. Бо не було ще й можливості щось зробити.
Quote (Ріттеркайзер)
Свобода говорить не тільки це і робить багато чого. Вони, на відміну від декого, не сидять у Чехії і не вказують нікому, що робити, а самі роблять, і роблять усе, що можуть, хоча їм за це ніхто нічого не дає і не обіцяє

Так робити можна довго і нудно поки вони досягнуть хоть щось. Щоб щось зробити потрібна ВЛАДА!!!!! Лиш так можна позбутись всіх перешкод і почати щось робити в великих масштабах!!!
Так подай ідею як можна добратись до влади!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
А все написане тобою - не пусті слова? Свобода робить усе, що в її силах, то ж краще не поливай її брудом, сидячи за екраном компа, великий ІНТЕРНЕТ-воїне Ріморі

Я пробую знайти хоч одного однодумця!!!! Але таких немає! Свобода має великі можливості. Чи ти думаєш що я такий всемогутній, що сам можу щось змінити?!!!!!! angry
Quote (Ріттеркайзер)
Міняй. Тільки не забудь перед тим обізвати усіх твоїх однодумців неробами і лінтяями, які лише сидятьв кабінетах - цікавий був би ефект такого перевороту.

Я не знайшов ще ніодного однодумця!!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
Крім того, ти вже думав над запитаннями: Програма? План дій? Хто і в яких об'ємах фінансує? Хто керує? Зброю будуть давати чи зі своєю приходити?

Я це вище вже пояснив.

Додано (17.12.2008, 21:35)
---------------------------------------------
Щоб щось змінити потрібна влада! Щоб мати владу потрібно скинути нинішню владу!!!!! А щоб це зробити без перевороту не обійтись!!!!!!! І вцьму я нічого поганого не бачу бо постраждатють лишень політики, а не народ. Хоча думаю що знайдуться українці, які готові віддати своє життя заради Батьківщини


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 21:43 | Повідомлення # 31
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Я 6 людей переконав голосувати за свободу

Ти впевнений, що вони проголосували?
Та ж "Свобода", згідно твоєї логіки, нічого не робить
Quote (Rimori)
Життя громадянина цінніше за потрощені вітрини

А життя громадянина-анархіста?А комуніста?Цей застрелений громадянин заперечує державу.
Quote (Rimori)
Тож краще не говорити хто що зробив. Бо не було ще й можливості щось зробити.

Вибач, привичка після читання свободівського форуму
Quote (Rimori)
Так робити можна довго і нудно поки вони досягнуть хоть щось. Щоб щось зробити потрібна ВЛАДА!!!!! Лиш так можна позбутись всіх перешкод і почати щось робити в великих масштабах!!! Так подай ідею як можна добратись до влади!!!!

Здобути підтримку частини народу, потім народ побачить, що всі інші не можуть зробити нічого путнього, тож підтримка народу буде збільшуватись. А в умовах значної підтримки можна зробити багато-чого. Взагалі-то це видається трохи довго але в умовах фінансової кризи нація побачить нездатність теперішньої влади до керування.
Quote (Rimori)
Свобода має великі можливості. Чи ти думаєш що я такий всемогутній, що сам можу щось змінити?!!!!!!

З твоїх дописів напрошується такий висновок.
Quote (Rimori)
Я пробую знайти хоч одного однодумця!!!! Але таких немає!

Quote (Rimori)
Я не знайшов ще ніодного однодумця!!!!!

Я мав на увазі тих, хто теж хоче побудувати УССД.
Quote (Rimori)
Quote (Ріттеркайзер)Крім того, ти вже думав над запитаннями: Програма? План дій? Хто і в яких об'ємах фінансує? Хто керує? Зброю будуть давати чи зі своєю приходити? Я це вище вже пояснив.

Де саме?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 22:07 | Повідомлення # 32
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Ти впевнений, що вони проголосували?

Впевнений. Хоча на 100% не мона бути впевненим, але я думаю що вони не збрехали(сподіваюся) smile
Quote (Ріттеркайзер)
Та ж "Свобода", згідно твоєї логіки, нічого не робить

Я її підтримував. А тепер я вже і в Свободі починаю сумніватись. Єдина людина в якій я ще впевнений це Тягнибок. Тай Свобода покщо найбільше відповідає моєму баченню майбутнього України

Quote (Ріттеркайзер)
А життя громадянина-анархіста?А комуніста?Цей застрелений громадянин заперечує державу.

Не чув щоб він державу заперечував. Зараз пошукаю
Quote (Ріттеркайзер)
Здобути підтримку частини народу, потім народ побачить, що всі інші не можуть зробити нічого путнього, тож підтримка народу буде збільшуватись. А в умовах значної підтримки можна зробити багато-чого. Взагалі-то це видається трохи довго але в умовах фінансової кризи нація побачить нездатність теперішньої влади до керування.

Потрібно діяти швидко, поки ще є за що боротись!!!!
Quote (Ріттеркайзер)
Де саме?

Quote (Rimori)
Я пробую знайти хоч одного однодумця!!!! Але таких немає! Свобода має великі можливості. Чи ти думаєш що я такий всемогутній, що сам можу щось змінити?!!!!!!




Повідомлення відредагував Rimori - Середа, 17.12.2008, 22:07
 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 22:28 | Повідомлення # 33
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
А тепер я вже і в Свободі починаю сумніватись.

Які сумніви?
Quote (Rimori)
Я пробую знайти хоч одного однодумця!!!! Але таких немає! Свобода має великі можливості. Чи ти думаєш що я такий всемогутній, що сам можу щось змінити?!!!!!!

Це відповіді на питання
Програма?
План дій?
Хто і в яких об'ємах фінансує?
Хто керує?
Зброю будуть давати чи зі своєю приходити?
Quote (Rimori)
Потрібно діяти швидко, поки ще є за що боротись!!!!

Добре, розкажи, як ти плануєш провести державний переворот. На його повалення кинуть внутрішні війська і армію, де ти візьмеш стільки зброї і добре вишколених людей?


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 22:44 | Повідомлення # 34
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Які сумніви?

А які дії? Я починаю сумніватись що вони можуть щось велке мджуть зробити.
Quote (Ріттеркайзер)
Це відповіді на питання Програма? План дій? Хто і в яких об'ємах фінансує? Хто керує? Зброю будуть давати чи зі своєю приходити?

Які питання?
Quote (Ріттеркайзер)
Добре, розкажи, як ти плануєш провести державний переворот. На його повалення кинуть внутрішні війська і армію, де ти візьмеш стільки зброї і добре вишколених людей?

А я не планую, бо я сам не можу нічого зробити. Спочатку потрібно зібрати обнодумців, а потім починати діяти


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 22:51 | Повідомлення # 35
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
А які дії? Я починаю сумніватись що вони можуть щось велке мджуть зробити.

А хто по-твоєму може зробити щось велике? жидЮля? Чи може Ющ? Ні з того ні з сього велика сила виникнути не може, тим більше, що проти неї постійно діє пропаганда мегаблоків.

Quote (Rimori)
Щоб щось змінити потрібна влада! Щоб мати владу потрібно скинути нинішню владу!!!!! А щоб це зробити без перевороту не обійтись!!!!!!! І вцьму я нічого поганого не бачу бо постраждатють лишень політики, а не народ. Хоча думаю що знайдуться українці, які готові віддати своє життя заради Батьківщини

Ти так кажеш ніби влада отак візьме і піде собі. Та вони будуть триматись за нею руками і ногами, за ними буде конституція(спроба повалення конституційного ладу), то ж вони кинуть на переворотників усе, що зможуть, в тому числі війська, в тому числі не тільки українські.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Середа, 17.12.2008, 23:10 | Повідомлення # 36
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
А хто по-твоєму може зробити щось велике? жидЮля? Чи може Ющ? Ні з того ні з сього велика сила виникнути не може, тим більше, що проти неї постійно діє пропаганда мегаблоків.
Можливо при владі Свобода(покишо остання надія). Але без влади ніхто нічого не зробить

Quote (Ріттеркайзер)
Ти так кажеш ніби влада отак візьме і піде собі. Та вони будуть триматись за нею руками і ногами, за ними буде конституція(спроба повалення конституційного ладу), то ж вони кинуть на переворотників усе, що зможуть, в тому числі війська, в тому числі не тільки українські.

Отож то - не піде!!!!! Що я й пробую весь цей час доказати. А ти згадай УПА. І ти зрозумієш що ми все можемо. Хоча в вмене є ідея на такий випадок, але ще не повністю продумана


 
РіттеркайзерДата: Середа, 17.12.2008, 23:34 | Повідомлення # 37
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Але без влади ніхто нічого не зробить

теоретично зробити можна, але практично при протидії влади - ні. Тож хай живуть дострокові парламентські вибори!)))
Quote (Rimori)
А ти згадай УПА.

Згадав УПА. Звичайно, вони герої, але поторюю ще раз - перед 40-ими роками в 20-ті і 30-ті роки йшла пропаганда ОУН, тож всі розуміли необхідність боротьби, на відміну від сьогоднішньої ситуації.
Quote (Rimori)
І ти зрозумієш що ми все можемо.

А пройти крізь стіну? smile
А так, то треба багато сил, праці, віри, а також бажано грошей і влади


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 00:16 | Повідомлення # 38
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
А пройти крізь стіну?

Ну професор ж не казав що таке теоретично не можливо. Так що хз...хз... smile
Quote (Ріттеркайзер)
А так, то треба багато сил, праці, віри, а також бажано грошей і влади

Шо треба, то треба. А я знаю як гроші збирати! Як на вікіпедії biggrin І ше в копілку почну скаладати)
Quote (Ріттеркайзер)
Згадав УПА. Звичайно, вони герої, але поторюю ще раз - перед 40-ими роками в 20-ті і 30-ті роки йшла пропаганда ОУН, тож всі розуміли необхідність боротьби, на відміну від сьогоднішньої ситуації.

Думаю зараз є українці готові боротись за україну. Такі завжди були
Quote (Ріттеркайзер)
теоретично зробити можна, але практично при протидії влади - ні. Тож хай живуть дострокові парламентські вибори!)))

Хай живе криза, яка можливо нарозумить людей, а декому може вправть мозки!!!!


 
РіттеркайзерДата: Четвер, 18.12.2008, 00:58 | Повідомлення # 39
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Думаю зараз є українці готові боротись за україну. Такі завжди були

Важлива не то що наявність, важлива кількість
Quote (Rimori)
Хай живе криза, яка можливо нарозумить людей, а декому може вправть мозки!!!!

Знайшов в інеті:
Боже, Боже!
Зроби, будь ласка, так, щоб бабахнула чимала Економічна Криза, щоб всі ці ситоморді менеджери і аналітики знову пішли на вулиці пити дешеве пиво, щоб всякі собаки-чорнопискі звалили в свої Кислодріщенськи і Учкекекни, тому що їм нічим платити за житло. Щоб Успішні Підприємці знову стали човниками, а Колумністки гламурних видань - вуличними шльондрами. Боже, зроби, будь ласка, так, щоб цей свинячий світ надуманих комах, що загордилися про себе, завалився.
Боже, ради такого я навіть готовий поголодувати з півроку.
Ну будь ласка.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
RaiMoriДата: Четвер, 18.12.2008, 01:29 | Повідомлення # 40
Професіонал
Група: Перевірені
Повідомлень: 1396
Репутація: 38
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Важлива не то що наявність, важлива кількість

І кількість є.
Quote (Ріттеркайзер)
Боже, Боже! Зроби, будь ласка, так, щоб бабахнула чимала Економічна Криза, щоб всі ці ситоморді менеджери і аналітики знову пішли на вулиці пити дешеве пиво, щоб всякі собаки-чорнопискі звалили в свої Кислодріщенськи і Учкекекни, тому що їм нічим платити за житло. Щоб Успішні Підприємці знову стали човниками, а Колумністки гламурних видань - вуличними шльондрами. Боже, зроби, будь ласка, так, щоб цей свинячий світ надуманих комах, що загордилися про себе, завалився. Боже, ради такого я навіть готовий поголодувати з півроку. Ну будь ласка.

biggrin
Ну я не це мав наувазі smile




Повідомлення відредагував Rimori - Четвер, 18.12.2008, 01:30
 
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: