[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Vettghern  
Mediewal Total War 2
VettghernДата: Четвер, 27.11.2008, 21:06 | Повідомлення # 21
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Rimori)
Якщо я не помиляюсь то гусари були не лише в Польщі.

я мав на увазі польських.
див. моїпости вище.

Я знаю,що польські гусари виконували рорль "таранної" кавалерії і їх особливо боялися в турецькій армії. Отряди кінних легкоозброєних вершників,сипахів здається ,шо займали половину тодішньої турецької армії нічого не могли зробити в рукопашному бою з гусарами і гинули в співвідношенні 6-8 до одного гусарського кіннотника і то за рахунок своєї кількості і того,що вони ранили коней гусарської кавалерії,а без коня гусар - не гусар! biggrin
ой..мене трохи занесло. Пропоную створити в розділі "флейм" ьему :
"Особливості та переваги армій світу",де будемо писати інфу,хто як воював. Всі відгуки і пропозиції писати мені в ОП або вв асю.

говоримо далі тільки про гру. smile



 
РіттеркайзерДата: Понеділок, 06.04.2009, 20:53 | Повідомлення # 22
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
зара граю мод Медіівелу - Ярославичі за Галицько-Волинське князівство.Спочатку я уклав союз з Суздальським князівством і напав на Литву. Потім на мене напали усі навколо - 8 держав. Тому мені прийшлося стати під протекторат Польщі, і з часом я з більшістю замирився (продовжував воювати лише з Візантією і Руськими князівствами.Литву потім добили тевтонці, а потім напали на мене. В той час я переміг Руські князівства і об'єднав Русь, і розпочав тотальний наступ на тевтонців, які захопили в мене Володимир-Волинський. А, і ще приблизно тоді прийшли монголи... sad Проте війна з тевтонцями була успішною, я відвоював Володимир-Волинський, завоював Вільнюс і Ригу. Тоді на тевтонців напали поляки і взяли Кенігсберг. Тоді я подумав, що негоже мені, такій великій державі, бути протекторатом Польщі, що мала лише три області, і тому я вийшов з-під протекторату. В той час Польща, що уже воювала з тевтонцями, зазнала нападу Богемії, ну і під цей шумок і я напав на уже польський Кенігсберг, а на мене напали ще й Данія і Швеція. Розбивши під Варшавою польску армію, я взяв цей замок в облогу. В той же час Богемія і Тевтонський орден помирився з Польщею(дивовижно, як боти між собою вдало миряться, тоді як мені фактично неможливо укласти з кимось мир).А на сході на мене напала Булгарія, проте дві її фортеці(Сувар і Булгар) розграбували монголи. І ось монголи підійшли до Рязані і взяли її в облогу, проте я мав час, тож збудував у Рязані цитадель, балістичні вежі, найняв пристойну армію. Так що далі буде..............

кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
VettghernДата: Середа, 22.04.2009, 18:34 | Повідомлення # 23
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
Спочатку я уклав союз з Суздальським князівством і напав на Литву.

оце ти зря чувак.. комп не такий дурний.. емм.. (так і хочеться сказати,як ти biggrin ),як ти ДУМАЄШ,як тільки ти починаєш з кимось війну він зразу всі країни кидає на тебе.. Це реалістично,бо в ті часи реал завжди кидалися на котрусь із двох воюючих країн. happy стерв"ятники..
Quote (Ріттеркайзер)
Так що далі буде..............

а далі топі піздец! biggrin



 
РіттеркайзерДата: Середа, 22.04.2009, 18:50 | Повідомлення # 24
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Vettghern)
як ти ДУМАЄШ,як тільки ти починаєш з кимось війну він зразу всі країни кидає на тебе.. Це реалістично,бо в ті часи реал завжди кидалися на котрусь із двох воюючих країн. стерв"ятники..

та в мене армія була велика, бо мені як винагорода за захоплені повстанські міста повно кінноти дали. Так що економіка в мене йшла в мінуси, тобто дефіцитною ставала, чого я як економіст не міг допустити
Quote (Vettghern)
Це реалістично,бо в ті часи реал завжди кидалися на котрусь із двох воюючих країн. стерв"ятники..

так, реалістично, але чому усі завжди кидаються тільки на мене? cry :'(
Quote (Vettghern)
а далі топі піздец!

аж ніяк. монголи кинули рязань і пішли на схід. десь із 20 ходів то брали в облогу Чернігів, то знімали її. потім пішли на Київ, я відбив 2 їх штурми(у 1 брала участь 1 армія, у другому - 3, причому я відбився від другої тільки того, що вийшов час). Потім вони кинули Київ і тепер гуляють навколо нього, беручи його деколи в облогу. Проте Київ я сильно розбудував і мені туди кинуло кілька загонів піших бояр як винагороду, так що сумніваюсь, що Київ у мене візьмуть.
На сході я захопив Булгар, Біляр і Сувар, розби повну булгарську армію, потім рушив до Азовського моря, переплив його і взяв Кафу(з нульовими втратами) і цією армією готуюся взяти візантійські Ясси. У самих візантійців в результаті джихаду єгиптяни взяли Константинополь. На заході я розгромив Польщу і взяв Данциг, але мені оголосили війну Богемія і Священна Римська Імперія. Економіку я сяк-так наладив, тож тепер зможу завербувати нормальні армії, бо досі я воював двома неповними (8-10 загонів)кінними арміями(1 на заході і 1 на сході), які час від часу поповнювалися піхотними загонами.


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.


Повідомлення відредагував Ріттеркайзер - Середа, 22.04.2009, 18:55
 
VettghernДата: Середа, 22.04.2009, 19:03 | Повідомлення # 25
Гуру
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2239
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
аж ніяк. монголи кинули рязань і пішли на схід. десь із 20 ходів то брали в облогу Чернігів, то знімали її. потім пішли на Київ,

та ти казав.. smile



 
РіттеркайзерДата: Середа, 22.04.2009, 19:08 | Повідомлення # 26
Друг
Група: Модератори
Повідомлень: 916
Репутація: 34
Статус: Offline
Quote (Ріттеркайзер)
пішли на схід.

ой, сорі, пішли на захід (зі сходу) shy


кайдани порвіте
і вражою, злою кров'ю
волю окропіте.
 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: